Lekarze Białystok

dr n. med. Małgorzata Kołodziejczak

Klinika Leczenia Niepłodności, Ginekologii i Położnictwa Bocian
ul. Akademicka 26,Białystok
15-267 Białystok

To chyba jedna z najlepszych ginekolog u jakich byłam. Fachowa i rzetelna diagnoza. Szybka reakcja i co najważniejsze miła i życzliwa atmosfera podczas badania i wizyt w gabinecie! Jak najbardziej polecam
Opinia dodana przez: Paulina

mgr Barbara Żukowska

Psycholog, Psychoterapeuta

Integra Pracownia Psychoterapii i Psychoedukacji
Warszawska 34, III piętro
15-004 Białystok

Po skończonej terapii u Pani Basi Żukowskiej mogę śmiało powiedzieć, że miałam to szczęście, że na swojej drodze spotkałam właśnie taką pomocną osobę. Psychoterapeutkę , która dała mi siłę, odwagę i motywację do zmiany. Która potrafi słuchać i słyszeć, która przekazała mi ,,dobrą energię" , ażeby zmierzyć się z bolesnymi i dramatycznymi zdarzeniami z mojej przeszłości. Podążała za mną w mojej drodze krok po kroku. Cały czas czułam akceptację, ciepło, ...
Opinia dodana przez: Maria
Profesjonalista w każdym calu, godny zaufania. Cechuje go nie tylko kompetencja, ale także wspaniałe podejście do pacjenta i uprzejmość. Jako doktor i jako człowiek zasługuje na najwyższą ocenę, a nawet brakuje skali ocen. Pan Doktor Marek Jadeszko jest Wybitnym Specjalistą i Profesjonalistą.
Opinia dodana przez: Krzysztof

dr n. med. Anna Ostrowska-Nieścieruk

Endokrynolog, Internista

Przychodnia Lekarskiej Specjalistycznej Spółdzielni Pracy ''Eskulap''
Białówny 9 / 1
15-000 Białystok

Pani doktor Anna Ostrowska-Nieścieruk najlepszy endokrynolog jakiego znam.Pani doktor zajęła się mną bardzo fachowo i kompleksowo. Wszystkim szukającym dobrego specjalisty bardzo polecam🙂
Opinia dodana przez: Beata

Beata Brzozowska

Sybiraków 1 lok. 4
15-107 Białystok

Wszystko super. Korzystam od lat. Z czystym sumieniem polecam. Musi być sto znaków, więc piszę dalej.

lekarz Regina Antosiuk

Węgierki 14
15-175 Białystok

Bardzo polecam swietny lekarz, lecze sie u tej pani doktor od kilku lat, jest bardzo miła i kompetentna. Wspaniały specjalista w tej dziedzinie. Z doswiadczena naprawde polecam.
Pan doktor wyrywał mi skomplikowaną zablokowaną ósemkę - fachowe podejście, zero bólu i tylko lekka opuchlizna, a zabieg trwał niemal godzinę - dużo kucia i rozwiercania - a jednak mała opuchlizna i bez bólu. Polecam!
Opinia dodana przez: Piotr

dr n. med. Izabela Domysławska

Reumatolog

Uniwersytecki Szpital Kliniczny
Skłodowskiej 24a
Białystok

Wspaniała Pani dr, uważam ze najlepszy lekarz reumatolog w woj podlaskim. Polecam

Krzysztof Sabasiński

Gabinet Okulistyczny Vision - dr n. med. Krzysztof Sabasiński Specjalista Chorób Oczu
Białystok

To lekarz o wysokich kompetencjach Profesjonalne podejście do pacjenta Badonia szczegolowe Wszystko dokładnie wytłumaczone Mily uprzejmy Poswieca dużo czasu pacjentowi Szczerze polecam

Izabela Michalczuk

Laryngolog

Samodzielny Publiczny Szpital Zespolony Akademii Medycznej (USK) - Klinika Otolaryngologii
15-276 Białystok

Świetny lekarz, uratowała mi ucho przed utratą słuchu - mimo tłumaczeń innych lekarzy że taka niestety budowa ucha i nigdy z nim nie będzie dobrze. Wystarczył miesiąc intensywnego leczenia i to wszystko w ramach NFZ, nie dołożyłam prywatnie ani złotówki. Jestem Jej bardzo wdzięczna i polecam każdemu.
Opinia dodana przez: Marta

dr Marta Pszczółka

Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,, Karedent "S.C.
ulica Bukowskiego 1/U-3
15-066 Białystok

Bardzo miła i fachowa Pani Doktor! Bardzo chętnie i szczegółowo wszystko wytłumaczy, z cierpliwościa i wyrozumiałoscią

dr n. med. Grzegorz Mrugacz

Klinika Leczenia Niepłodności, Ginekologii i Położnictwa Bocian
ul. Akademicka 26,Białystok
15-267 Białystok

Polecam w 100%. Panie doktorze dziękujemy za opiekę, wsparcie, prowadzenie ciąży ale przede wszystkim za syna. Pozdrawiamy
Opinia dodana przez: Gabriela
{'id': 28420, 'name': u'Bia\u0142ystok'} Terapeuta
                                       mgr Joanna Wiślicka

mgr Joanna Wiślicka

Terapeuta, Psycholog dziecięcy

Psychologia bycia, psycholog
online
Białystok

Pani Asia, to bardzo dobry specjalista, kompetentna, empatyczna, wyrozumiała i nieoceniająca. Jestem bardzo zadowolona ze spotkań z Panią psycholog. Sporo się dowiedziałam, zwłaszcza o sobie samej. Teraz lepiej radzę sobie z trudnościami życiowymi. Na prawdę polecam!
Opinia dodana przez: Natalia

dr n. med. Maria Sielanko-Baranowska

Alergolog dziecięcy

Centrum Medyczne Warszawska
Bukowskiego1
Białystok

Lekarz z powołania, pasjonatka swojej pracy, idealne podejście do dziecka, diagnoza i leczenie trafione w 100%, poprawa po 24h od zastosowania leku. Stara szkoła lekarska;).Pani Doktor nie leczy objawów choroby lecz jej przyczyny, niezwykłe w dzisiejszych czasach.Polecam wszystkim zaniepokojonym mamom z kilkoma różnymi diagnozami.Wspaniały lekarz i człowiek.

Teresa Aleksiejczuk

Ginekolog, Ginekolog położnik

dolmed
białystok
Białystok

Moja ciąża od pierwszych tygodni była uznawana za ciążę wysokiego ryzyka. Po wielu latach leczenia i z obciążeniem immunologicznym. Pani doktor niezwykle spokojna i uprzejma wyjaśniała konieczność wykonania dodatkowych badań. Podczas samego badania bardzo delikatna. Przyjmowała mnie do szpitala i traktowała wyjątkowo. Polecam!!!!!!!!!
Wspaniały lekarz, zgadzam się ze wszystkimi napisanymi opiniami. Polecam każdemu wspaniale doradzi i pomorze. Szczerze wspaniała osoba.
Z czystym sumeiniem moge polecić doktor Jarmoc. To wspaniały lekarz, z ogromną wiedszą i przede wszystkim wspaniały człowiek. Jak nikt rozumie problemy osób chorujących na stawy. Jej postawa i podejście do pacjenta bardzo pomaga w leczeniu. To jest także coś co Panią doktor w sposób znaczacy od wielu innych lekarzy reumatologów wyróżnia. Jak ktoś z Was choruje na stawy, polecam wizytę u tego właśnie lekarza.
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Anna Mistarz

Neurolog

Mickiewicza Adama 32/20
15-232 Białystok

Polecam z całego serca! Po roku w końcu trafiłam na lekarza który nie olał problemu. Wszystko dokładnie wytłumaczone, super podejście do pacjenta.

dr Halina Kajka

Neurolog

dolmed
białystok
Białystok

Pierwszy lekarz,króry nie zbagatelizował moich zmian szyjnych, dostałam skierowanie na rehabilitację. Polecam !

lekarz Anna Gościk

Nefrolog dziecięcy

Białystok

Pani dr ma swietne podejsce do dzieci, a do tego sumienne do swojej pracy. Co sie zdarza nieczesto, nawet gdy przyjmuje z funduszu traktuje pacenta jak na prywatnej wizycie, poswieca odpowiednio duzo czasu, nie bagatelizuje nawet drobnych dolegliwosci,podchodzi z szacunkiem do trski rodzica. Ja miaam z Nia stycznosc zarowno podczas pobytu na oddziale w szpitalu jak i podczas wizyt w poradni. Gdy sie cos dzieje Pani dr przyjmie i naprawde ...