Lekarze Białystok

Laryngolog

Ośrodek Alergologiczno-Laryngologiczny O.A.L.
ul. Piłsudskiego 4A lok. 2,3,7,9
Białystok

W skali 5-o stopniowej 10!!! Fantastyczny lekarz-człowiek, niewielu takich jest, miałam zapalenie ucha z bardzo silnym bólem, przychodził wcześniej do pracy, żeby "czyścić/skrobać" mi to ucho. Gdzieś mi znikną ale już go znalazłam! Pracuje w MSWiA 😃.
Opinia dodana przez: Bożena

dr n. med. Alicja Tomorowicz

Alergolog

Gabinet Laryngologiczny
Wojskowa 4 lok.3,4
15-270 Białystok

Pani doktor bardzo kompetentna nakreśliła od razu problem i sposoby jego rozwiązania. Na wizytę zostałam przyjęta w tym samym dniu w którym zadzwoniłam się umówić, nie czekałam w żadnych kolejkach. Pani doktor tłumaczy wszystko jasno i służy pomocą i nr tel w razie jakichkolwiek wątpliwości. Super, naprawdę jestem bardzo zadowolona z wizyty. Polecam wszystkim w 100%.
exstra lekarz miła sympatyczna kompetentna

dr n. med. Ryszard Wierciński

Nefrolog dziecięcy

DSK

Bardzo dobry lekarz.
Najlepszy z ginekologów. Widać że zależy mu na zdrowiu pacjentek. Życzliwy i kompetentny.Najlepszy z ginekologów. Widać że zależy mu na zdrowiu pacjentek. Życzliwy i kompetentny.Najlepszy z ginekologów. Widać że zależy mu na zdrowiu pacjentek. Życzliwy i kompetentny.Najlepszy z ginekologów. Widać że zależy mu na zdrowiu pacjentek. Życzliwy i kompetentny.
Opinia dodana przez: test

lekarz Agnieszka Lebelt

Neurolog

4DENT
Radzymińska 2A lok.3A
15-863 Białystok

Bardzo wnikliwa i sympatyczna Pani doktor. Jestem pod wrażeniem podejścia, ta Pani jest nastawiona na współpracę i rozwiązanie problemu. Wyróżnia się na tle innych lekarzy, serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Przemysław Truchan

Irena Kierdelewicz

Logopeda

Skorupska 32 lok. 38
15-048 Białystok

Najważniejsze, że ma dobry kontakt z pacjentem, wzbudza zaufanie.
Opinia dodana przez: JustynaJ

lek. dent. Edyta Borowik-Kuprel

Medycyna estetyczna, Protetyk

5 plus
wąska 15 lok 6
Białystok

Z Panią doktór już sie znam jako pacjent kilka lat.Zamuje się cała moją rodziną.Dzieciaki bez strach idą do niej n wizytę(choć początki były koszmarne dzięki innemu dentyście).Ja mam świetne wybielone zęby a żona bardzo ładne koronki. Polecam w 100%. Ona naprawdę wie co robi i ten nowy jej gabinet robi wiekie wrażenie i muszę powiedzieć że razem z siostrą stanowią super team.

dr Marek Kurasz

Rehabilitant

Szpital NZOZ "HUMANA MEDICA OMEDA"
Fabryczna 39
15-482 Białystok

Pan dr poświęca sporo czasu na wizytę, więc warto uzboić się w cierpliwość oczekując na wizytę. Lekarz kompetentny, zebrał wywiad, przeprowadził badanie, bez żadnego "ale" skierował na zabiegi. Polecam

lekarz Mira Pachwicewicz-Żmuda

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych
ulica Fabryczna 27
15-471 Białystok

Przyjmuje na SOR w Białymstoku, dziwię się że jest taka opanowana przy takiej ilości drażliwych ludzi....
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Jacek Dobryniewski

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MIM-DENT Spólka Cywilna" Magdalena-Jeżyna Łobacz Małgorzata Dudzicz-Dubicka
Nowosielska 34/2
15-617 Białystok

Po wielu latach poszukiwana leków i zrozumienia ,szacunku w leczeniu najbardziej trafny właściwy lekarz w doborze leków i bardzo wyrozumiały z powołania.Pacjenka
Opinia dodana przez: Karolina Dec

lekarz Mariola Kucharewicz

Onkolog, Radioterapeuta

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. K. Dłuskiego Klinika Chorób Płuc i Gruźlicy
ulica Żurawia 14
15-540 Białystok

Bardzo miła kompetentna osoba, młoda wprawdzie ale sumienie wykonuje swoją pracę. Dba o dobro pacjenta i każdy przypadek rozpatruje indywidualnie.

Alicja Bieryło

Endokrynolog

Bema
Białystok

Wspaniała Pani doktor endokrynolog jestem pacjentką Pani doktor od samego początku zawsze wysłucha i pomoże nigdy nie było problemu z wypisanie recept ani z uzyskaniem skierowania na badania

dr n. med. Monika Budzanowska

Stomatologia Rodzinna Zębowa Wróżka
Gajowa 29
15-794 Białystok

To była kolejna wizyta i jak zawsze wyszłam zadowolona. W gabinecie panuje sympatyczna atmosfera, życzliwe podejście do pacjenta. Usługi świadczone na wysokim poziomie, indywidualne podejście do pacjenta, wygodny sposób umawiania wizyt i dogodne terminy. Szczerze polecam!!! Najlepszy fachowiec od uzębienia !!!! Profesjonalizm w 100%!!!
Opinia dodana przez: Małgorzata
{'id': 28420, 'name': u'Bia\u0142ystok'} Stomatolog
                                       lek. dent. Ewa Szczygieł

lek. dent. Ewa Szczygieł

Stomatolog Ewa Szczygieł
Św. Rocha 5 lok 3
15-879 Białystok

Urodzona i wychowana w komunistycznej Polsce zapewne jak i połowa mego pokolenia odziedziczyłam paniczny strach przed dentystą. Potem na emigracji koszty leczenia i brak czasu nigdy jakoś nie sprzyjały skorygowaniu utraconej ponad 20 lat temu „piątki”. Aż w końcu nadeszła wiekuista chwila by podczas kilkutygodniowych wakacji w moim rodzinnym mieście zająć się swymi perełkami. Wybrałam gabinet Dr. Szczygieł natychmiast po pierwszej wizycie, choć miałam wiele innych opcji. Niesamowicie szczegółowa konsultacja, ...
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Anna Maria

Anestezjolog

DSK
Białystok

W poporządku jako lekarz i zcłowiek. można polecic.
Opinia dodana przez: Ilona Bogucka

lekarz Wojciech Nierodziński

Anestezjolog

Centrum Profilaktyczne
M. Skłodowskiej-Curie 26
15-278 Białystok

Bardzo polecam,porada fachowa,plan leczenia konkretny,bez zbędnych ozdobników,takich lekarzy trzeba więcej

prof. Zbigniew Leo Giedrojć Juraha

Chirurg plastyczny

Centrum Medycyny i Chirurgii Plastycznej
Świętokrzyska 5/U2
15-843 Białystok

Doktor Zbigniew Leo Giedrojć-Juraha był, jest i pozostaje światowej sławy specjalistą chirurgii plastycznej - pierwszym (i jak dotąd jedynym) polskim chirurgiem plastycznym wykształconym w kolebce chirurgii plastycznej, Wielkiej Brytanii. Jest Obywatelem Świata, stale mieszkającym w Holandii, operującym dotychczas (pomimo zaawansowanego już wieku) w wieku krajach europejskich (w tym także w Polsce) i w U.S.A. Od czasu ukończenia specjalizacji z chirurgii plastycznej potrafi absolutnie wszystko, co wchodzi w skład wszystkich technik ...
Opinia dodana przez: Lucjan Cezary

Bogusław Falkowski

Gródecka 1a
15-501 Białystok

Świetny specjalista, wyleczył mój bark. Kiedy trafiłam z beznadziejnym stanem barku do P.doktora myślałam że nie obejdzie się bez operacji ale pomogły zastrzyki. Teraz bark może nie jak nowy, bo zwyrodnień i zwapnień nie naprawisz ale działa całkiem nieźle. Leczy też moje kolana zastrzykami i z bardzo dobrym skutkiem, nie bolą mogę też delikatnie przysiadać. Mam nadzieję że obejdzie bez operacji. W kolejce czekają stopy a raczej płaskostopie. Narazie zalecił ...
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Andrzej Baniukiewicz

Gastrolog, Gastroenterolog

ulica Mickiewicza Adama 27/48
15-213 Białystok

Wszystkie wyżej wymienione aspekty leczenia oceniam na ponadto bezgranicznie!Uratował mi życie ! Poświęcił mi bezinteresownie nie tylko wyżej wymienione przymioty,ale wprost był dla mnie życzliwym ,niesłychanie przyjacielem.Zachował się jak ojciec wracający z dalekiej podróży wyjaśniając moje dolegliwości i sposób leczenia.Niech Pan Bóg ma go w swojej opiece,a błogosławiony Michał Sopoćko dodaje sił !
Opinia dodana przez: Zosia