Lekarze Białystok

lekarz Anna Gościk

Nefrolog dziecięcy

Białystok

Pani dr ma swietne podejsce do dzieci, a do tego sumienne do swojej pracy. Co sie zdarza nieczesto, nawet gdy przyjmuje z funduszu traktuje pacenta jak na prywatnej wizycie, poswieca odpowiednio duzo czasu, nie bagatelizuje nawet drobnych dolegliwosci,podchodzi z szacunkiem do trski rodzica. Ja miaam z Nia stycznosc zarowno podczas pobytu na oddziale w szpitalu jak i podczas wizyt w poradni. Gdy sie cos dzieje Pani dr przyjmie i naprawde ...
{'id': 28420, 'name': u'Bia\u0142ystok'} Urolog
                                       lek. med. Alicja Hanna Brycka

lek. med. Alicja Hanna Brycka

Urolog

LEKMED Alicja Hanna Brycka
Ogrodowa 19 Gabinet 9
Białystok

świetny fachowiec, lata doświadczenia, ale przede wszystkim zrozumienie dla człowieka który nie potrafi na zawołanie odnaleźć się w naszej służbie zdrowia i musi zaufać że ktoś dobrze nim pokieruje. Polecam.
Opinia dodana przez: Patrycja
{'id': 28420, 'name': u'Bia\u0142ystok'} Medycyna estetyczna
                                       dr n. med. Maciej Urban

dr n. med. Maciej Urban

Medycyna estetyczna, Ginekolog położnik

Klinika Ginekologiczna Pro Clinic Ginekologia Estetyczna, Porody, Testy Genetyczne, Ktg
Młynowa 38/lok. 9
15-404 Białystok

Serdecznie polecam klinikę Pro Clinic oraz doktora Macieja Urbana. Doskonała opieka, pełen profesjonalizm, szeroki zakres usług. Korzystałam z badań i zabiegów ginekologicznych, kroplówek witaminowych oraz zabiegów Hi fu.
Opinia dodana przez: Mariola Buczko

lekarz Sławomir Sobolewski

Parkowa 8
15-224 Białystok

Do Sobolewski to lekarz naprawdę godny polecenia.Prowadził moją ciążę i jestem bardzo zadowolona.Wszystko wytłumaczył,jak trzeba narysował,poświęcał tyle czasu ile było potrzeba.Nigdy się nie zawiodłam.Byłam umówiona z dr.Sobolewskim na cesarskie cięcie ale moje maleństwo postanowiło o kilka dni przyspieszyć swoje przyjście na świat i mimo że dr nie miał dyżuru to po moim telefonie zjawił się w klinice i to właśnie On wykonał mi cesarskie cięcie.Wszystko poszło bardzo szybko i sprawnie ...

dr n. med. Alicja Prokop

Lekarz rodzinny

NZOZ Praktyka Lekarska "Białostoczek"
ul. Radzymińska16
Białystok

Na wstępie napiszę tak: nie chodzę zbyt często do lekarza co 2-3 lata jak już muszę się wybrać to przeważnie ze "skręcenie złamanie zwichnięcie " z katarem i przeziębieniem sam sobie radzę . Z tymi wyżej wymienionymi problemami z kończynami zawsze chodziłem w jedno miejsce na ul. Białówny do rejestracji" panie to tam chyba pomyliły miejsce pracy w przychodni z planem filmowym "Misia" Barei chamstwo w państwie . Pierwszy raz ...

dr n. med. Tomasz Zbroch

Gabinet ginekologiczny
Białystok

Lekarz konkretny i cierpliwy, wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Wybór lekarza do diagnostyki niepłodności był przypadkowy, ale bardzo cieszymy się, że trafiliśmy właśnie do Pana dr (przekonał do siebie nawet mojego partnera, który unika lekarzy jak ognia). Szczegółowo przedstawił plan leczenia i po kilku próbach cieszymy się cudownym synem. W czasie leczenia... problemów... zawsze dostępny pod telefonem - za to należy się szósta gwiazdka!
Opinia dodana przez: BL

lekarz Anna Molska

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

przychodnia
Hrobrego 16A
Białystok

dzięki Pani Molskiej moja córeczka dziś "słyszy mój szept i cały świat" - to usłyszałam od dr Molskiej przed zabiegiem - i miała rację. polecam.polecam.polecam.

dr Jacek Brajczewski

Lekarz sportowy, Ortopeda

Humana Medica Omeda, Przychodnia Lekarska
Bema 2, Fabryczna 39
15-370 Białystok

Lekarz z dużym poczuciem humoru, dobre podejście do pacjenta. Minus- dosyć długie kolejki. Mimo wszystko szczerze polecam
Opinia dodana przez: Diana

prof. dr hab. n. med. Wiktor Łaszewicz

Gastroenterolog

"KONSYLIUM"
ul. Legionowa 9
Białystok

Niesamowity człowiek. Nigdy nie spotkałem takiego lekarza. Spokojny, opanowany, zawsze tłumaczy w czym jest problem i dlaczego powstał. Wyleczył mnie po perforacji żołądka i wytłumaczył jak bardzo ważna będzie dieta w moim życiu. Wybitny specjalista. Widać po nim, że uwielbia swoją pracę i pracę z ludźmi. Lekarz z powołania a nie dla pieniędzy a takich to ze świeczką teraz.
Opinia dodana przez: Piotr

prof. dr hab. n. med. Jacek Borawski

Nefrolog

Centrum Zdrowia MEDYCYNA Sp. z o.o.
ulica Mickiewicza 39
15-482 Białystok

Cudowny lekarz i wspaniały czlowiek. Super podejście do pacjenta i fachowa wiedza. Polecam z całego serca.

lek. dent. Katarzyna Kozioł

Płaska
15-950 Białystok

Pani stomatolog Katarzyna Kozioł ma indywidualne podejście do pacjenta, do tego jest bardzo miła i sympatyczna. Cechuje ją pełen profesjonalizm i kompetencja. Udziela rzeczowych i wyczerpujących informacji dotyczących dalszego leczenia. Jakość usługi na najwyższym poziomie. Doktor Kozioł jest osobą godną zaufania- szczerze polecam !

dr n. med. Zbigniew Berger

Laryngolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "przy Mickiewicza"Sp.p.
Adama Mickiewicza 14
15-222 Białystok

tak jak poprzednik uważam że był dobry był lekarzem z powołania.
Bardzo dobry specjalista.widać że sporo zabiegów już za nim.

lekarz Kornel Semeran

Waszyngtona Jerzego 22 A/44
15-274 Białystok

Wspaniały lekarz. Bardzo kompetentny, uprzejmy, poświęcający czas pacjentowi. Bez pośpiechu wszystko wyjaśnia, sprawia że pacjent czuje się bardzo komfortowo w jego obecności. Wyjątkowy i przywracający wiarę, że są jeszcze prawdziwi lekarze z powołania. Wielki szacunek i bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Anna Augustyn

lekarz Michał Gruca

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Zespolony w Białymstoku
ulica Marii Skłodowskiej-Curie 26
15-278 Białystok

Bardzo kompetentny lekarz, o wysokiej kulturze osobistej, a jednocześnie bardzo miły. Cierpliwie odpowiada na pytania i wszystko dokładnie tłumaczy. W obliczu trudnej sytuacji zdrowotnej pacjentki wykazał się wyjątkową empatią. Zdecydowanie polecam wizyty i prowadzenie ciąży u tego Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Kamila
Najlepszy dentysta. Przyjmuje w Nurze, ja dojeżdżam z daleka, ale na prawdę warto.!:) POLECAM PANA GRZEGORZA
Świetny fachowiec z długoletnim doświadczeniem, gorąco polecam. Obecnie przyjmuje w Poliklinice MSWiA na Ciepłej.

lekarz Andrzej Mikita

Prywatny Gabinet Lekarski
Lipowa 20 lok. 18
15-424 Białystok

Serdeczny , miły , 200% kompetencji i fachowości. Pan Doktor , to najlepszy specjalista . Polecam od serca 😄👍👏
Opinia dodana przez: Małgorzata

Andrzej Lewszuk

Radiolog

Indywidualna Praktyka Lekarska Andrzej Lewszuk
15-562 Białystok

Bardzo dobry specjalista, uprzejmy i kompetentny. Zabieg cementowania dwóch kręgów kręgosłupa został wykonany szybko i precyzyjnie. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Mieczysław

lek. dent. Katarzyna Błahuszewska

Legionowa 9a lok. 10
15-281 Białystok

swietny stomatolog,duza wiedza,poczucie humoru,przypadla mi do gustu