lekarz Arkadiusz Koniarski

doktor Koniarski I Kopka stworzyli w Polsce zespół operacyjny i rehabilitacji na miarę standartów co najmniej europejskich a kto się ze mną nie zgadza niech sam ich odwiedzi z poważaniem am

TO PASJONAT TEGO CO ROBI !!!! Operowal mnie raz w listopadzie (łąkotka )teraz za 2 tygodnie raz jeszcze (ACL) i nie moge sie doczekac :-). Podzielam wszystkie pozytywne opinie. Jest esencja, z ktorej powinno sie parzyc herbatke studentom ortopedii i kolegom po wachu zeby choc w polowie byli tacy jak on ! Goraco polecam ten zespol bo nie mozna zpomniec o dr. KOPCE obaj tworza profesjonalny i dowcipny duet. WYMIATAJĄ. Pozdrwiam.

Świetny lekarz,obecnie mało jest takich. Polecam!!!

Świetny lekarz,obecnie mało jest takich.
Polecam!!!

super lekarz pozdrawiam. postawił mnie na nogi teraz nie odczuwam zadnego bolu w kolanie

Dwa razy operował moją nogę. Lekarz godny polecenia gdyby kiedykolwiek coś mi się stało to poszedłbym do niego. Uprzejmy, uśmiechnięty, wszystko wytłumaczy, na prawdę godny polecenia. Opieka w szpitalu w Jędrzejowie również na najwyższym poziomie, w życiu bym się nie spodziewał. Terminy u innych lekarzy na operacje były o wiele pózniej niż u Pana Doktora Koniarskiego.

Polecam bardzo Dr Koniarskiego jest lekarzem z powołania .

Polecam bardzo Dr Koniarskiego jest lekarzem z powołania .

Naprawdę świetny lekarz. Jednym słowem naprawde godny polecenia specjalista

Naprawdę świetny lekarz. Jednym słowem naprawde godny polecenia specjalista

Lekarz godny polecenia, doświadczony, operował mój bark. Po tej operacji nie odczuwam żadnych dolegliwości nawet przy zmianie pogody.

profesjonalista w tym co robi,zawsze uśmiechnięty i miły,życzyłabym sobie takich lekarzy u siebie w przychodni. A JEDNAK MOŻNA!

A JEDNAK MOŻNA!

dr Koniarski operował mi bark, od operacji minęło 6 miesięcy i wszystko jest w najlepszym porządku. Opieka na miejscu jak i w szpitalu w Makowie Maz. na najwyższym poziomie. Kompleksowo no i za wszystko zapłacił NFZ :) najwyższej klasy specjalista, polecam.