lekarz Arkadiusz Koniarski

Pan dr.Koniarski operował moją córkę. Uszkodziła kolano podczas meczu. Byłam u trzech lekarzy, którzy nic nie pomogli. Jeden stwierdził martwicę rzepki, drugi przepisał maść przeciwbólową, następny jak się dowiedział, że może nas przyjąć na kasę chorych to powiedział tylko 5 słów i znowu przepisał maść. A kolano jak bolało tak bolało. Dopiero Dr.Koniarski pomógł córce. Operacja była w Makowie Mazowieckim,ul.Witosa 2, super szpital, miła obsługa począwszy od portiera przez sanitariuszy,pielęgniarki i lekarzy. Niech częstochowskie szpitale się uczą, bo wspomnienie pobytu sprzed 2 miesięcy jest fatalne (chory to intruz i ma się tam wszystkich bać).
Panie Doktorze... dziękujemy.
Dr.Koniarski przyjmuje w przychodni Panaceum,ul.Rocha, Cz-wa

witam 15.04.2010 Pan Dok.operował mi acl bardzo świetny lekarz polecam nie sztywniak hehe jak inne doktorki

Jestem po dwóch zabiegach na kolana (artroskopia, synowektomia, częściowa miniscektomia przyśrodkowa, mikrozłamania chrząstki). Ten lekarz przywrócił mi wiarę w to że jeszcze będę chodzić. Jest kompetentny, uprzejmy i chyba jako jeden z nielicznych potrafi wykonać synowektomię wszystkich przedziałów kolana za pomocą artroskopu. Jestem jeszcze w trakcie leczenia ale już widzę ogromną poprawę. Polecam

Lekarz z powolania, zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Pelna profesjonalka. Jestem obecnie po 3 powaznych operacjach kolana u tego wybitnego specjalisty, czeka mnie jeszcze jedna na przelomie stycznia-grudnia. I jestem wiecej niz pewny, ze przebiegnie wszystko nienagannie i profesjonalnie. Ten lekarz sprawia ze czlowiek idzie na operacje pewien ze wszystko bd dobrze, z wyjasnionym szczegolowo planem operacji krok po kroku operacji. Polecam wszystkim.!!

Miałam doczynienia z Panem dr.i nie przyłożył się odpowiedno do mojej choroby jego niedociągnięcia poprawiał inny lekarz bo on umył ręcę od dalszego leczenia

Doskonały specjalista,daje również poczucie bezpieczeństwa pacjentowi,przy nim można czuć się, o ile to wogóle mozliwe w czasie zabiegu komfortowo, ja czułam sie też nie przedmiotem jego działań, ale podmiotem. Anna Bakuła Brok Nie wiem czy podchodzi kompleksowo do problemów zdrowotnych pacjenta,nie dyskutowałam z nim o holistycznym modelu zdrowotnym, a szkoda, pewnie byłoby to interesujace.

Nie polecam,operował by wszystkich i wszystko co na drzewo nie ucieka..

Nie polecam,operował by wszystkich i wszystko co na drzewo nie ucieka..

Ja również polecam dr Koniarskiego, dzięki niemu mogę znowu uprawiać sport, a miałem problemy np. z schodzeniem po schodach, ale dzięki operacji (ponad rok temu) której się podjął wszystko wróciło do normy. Jak dla mnie to dr House tyle że z wysoką kulturą. Dziękuję za powrót do formy, Tomek

nic dodać nic ująć, lekarz z powołania.

nic dodać nic ująć, lekarz z powołania.

Lekarz który poświęca swój czas dla pacjenta , opinia jego zawsze się sprawdziła , wspaniale operuje polecam wszystkim z problemami barku czy kalana , martwi się o pacjenta . Jego opinie nawet Prof. Ortopedii nie byli wstanie odrzucić , wspaniale spisywał się w Uniwersytecki Szpitalu Ortopedii w Zakopanym miał dobre opnie od pacjentów , mi bardzo pomógł, nawet w tedy gdy przeprowadził się do Częstochowy dzięki niemu mam sprawną ręke dziękuje Panu pacjent Przemek P pozdr.