lekarz Arkadiusz Walczyński

Dermatolog

doktor godny polecenia ,leczy i otwarty na pacjentow,bardzo dobry kontakt ,zrozumienie i cierpliwość dla pacjentow,czasami dość bezpośredni ale ja to lubie nie owija w słownictwo lekarskie stara się dotrzeć do pacjenta

Bardzo mily ,ujmujacy sposobem bycia ,przystojny a co najwazniejsze kompetentny lekarz ,mi pomogl z co bardzo dziekuje.

jest jedynym specjalistą na naszym terenie, do którego jeżdżę ja i moja rodzina ws wszelkich problemów skórnych - nie zmienię na innego, bo zawsze pomoże

Bardzo dobry dermatolog ktory jako jeden z niewielu nie zajmuje sie tzw medycyna estetyczna co dzisiaj rzadkosc bo wszyscy szukaja latwych pieniedzy .Jedyny problem to trudno umowic sie na wizyte ,bardzo dlugie terminy na wizyte prywatna ,ale warto poczekac bo kompetentny doktor i leczy a nie poprawia urode.

Świetny, miły i konkretny lekarz. Szczery i godny polecenia. Jasno ustalone zasady - super ! A wiem co mówię, bo byłam u wielu.

Bardzo dobry lekarz ,kompetentny,elokfentny,bardzo mily,pomogl mi rozwiazac problem pokrzywki od miesiecy diagnozowany przez alergologow ,ktorzy chyba nigdy nie slyszeli o pokrzywkach fizykalnych.Doktor wyjasnil istote choroby i problem stal sie mniej dotkliwy.Dodatkowo bardzo przystojny i zadbany ten doktorek.

byłam u pana doktora z mega problemem trądzika skupionego który szpecił mi twarz . postawił bardzo szybko diagnozę i dobrał leki jak ręką odjął minęło . także polecam:)

Pan Doktor błyskawicznie ocenił wykwit skórny przyrządem, tak szybko, że na następne pytanie odpowiedział już zza biurka. Diagnozę trzeba było wyciągać. Być może prywatnie jest inaczej, ale czy o to chodzi?

Już tam nie wrócę. Pan lekarz jest służbistą i egzekwuje z żelazną konsekwencją problemy z NFZ - pacjent płaci do ZUS - i to tam sie należy zwrócićić z wszystkimi pretensjami, nawet jeśli drobna rada mogła by pomuc. A na stempelku (chociaż wizyta była w przychodni) widnieje jego prywatny numer telefonu - ciekawe po co :))). Nie ma cierpliwości, żeby odpowiednio wszystko wyjaśnić. ...

bardzo dobry lekarz polecam wszyskim pomógł mojej mamie po tym jak w szpitalu nie wiedzieli co jej jest. szybko rozpoznaje chorobę naprawde jestem pod wrażeniem