lekarz Arkadiusz Walczyński

Dermatolog

Zdecydowanie polecam!!! Już 3 osoby z mojej rodziny leczyły się u niego i za każdym razem diagnoza trafiona w 100% + leczenie lekami robionymi, co moim zdaniem dobrze o lekarzu świadczy, bo nie zapisuje "gotowca" tylko coś dokładnie potrzebne na dane schorzenie. Kolejny raz przekonałam się, że nie ma co liczyc na lekarza rodzinnego, szkoda nerwów i kasy na nieskuteczne leki!!!

Lekarz miły, przepisuje leki, które mają jeszcze jakąś realną cenę ( nie są tanie, ale patrząc na ceny innych medykamentów to istny majstersztyk cenowy). Jednakże rezultatów porcelanowej skóry nie miałam. Owszem, wyzbyłam się trądziku, ale do momentu, gdy smarowałam się maścią. Wystarczył dwudniowy wyjazd, na który zapomniałam maści, aby wszystko powróciło. Mimo to polecam. Może nie udało się mnie, ale innym wcale nie musi;)

Ten pan dermatolog jest naprawde sympatycznym lekarzem, potrafi wysłuchać pacjenta cierpliwie, doradzić mu co jest dobre a co złe, jest bardzo życzliwa osobą, lecz lecze sie u tego pana juz około 2 lata i mojego problemu z cera niestety nie wyleczył do dnia dzisiejszego, lecz wierze, ze wkoncu uda mu sie trafić z odpowiednimi lekami na stan mojej skóry, nie zamierzam go obrazać i mówić, ze on jest temu wszystkiemu winien bo to przeciez nie jego wina,on przecież wrózka nie jest, jakby mogł to by mi usunoł ten uproczywy tradzik. on robi co w jego mocy. Mimo to go polecam, jest naprawde godna polecenia osoba, za pare dni mam wizyte u niego ciekaw jestem co teraz powie, mimo co nie bede z niego rezygnował.
Pozdrawiam panie doktorze :)
P.S

Godny polecenia ,kompetentne i kompleksowe podejscie do pacjenta, poswieca duzo czasu i w jasny sposob objasnia istote schorzenia , bardzo bezposredni kontakt z pacjentem ,brak dystansu w kontakcie z lekarzem jest istotny w relacjach z pacjentem,a to rzadko spotykana cecha wsrod lekarzy.

Godny polecenia ,kompetentne i kompleksowe podejscie do pacjenta,
poswieca duzo czasu i w jasny sposob objasnia istote schorzenia ,

Bardzo mily ,uprzejmy ,kompetentna porada ,dobry kontakt z pacjentem,dziekuje jedna porada i po problemie.

Z oczywistych wzgledow jest to forum dla niezadowolonych,dlatego postanowilam sie wypowiedzec .Ja i cala moja rodzina korzystalismy z uslug doktora ,rozpoznania zawsze trafne, leczenie skuteczne ,przyjecia w ramach NFZ,w pilnych przypadkach nigdy nie odmowil pomocy.Mysle ze nalezy zgodzic z komentarzem ze latwo krytykowac anonimowo,zwlaszcza z pobudek pozamerytorycznych.

Jak dotąd jestem po 3 wizycie, pierwsza prywatna, dwie kolejne na NFZ, jest naprawdę zadowolona. Rezultaty jego leczenia są bardzo widoczne.Polecam tego dermatologa, najlepszy, na jakiego dotąd trafiłam .

Owy Pan jest bardzo sympatycznym kolesiem, wydaje sie byc bardzo rzetelny...ale tylko "wydaje sie". niestety nie pomogl mi leczyc zapalenia mieszkow wlosowych. do dzis z nimi walcze poniewaz on je zbagatelizowal. problemy sie nasilily. przykro mi ze nie potrafil mi pomoc, bo opinie widze ze pozytywne..osobiscie uwazam ze jego wiedza jest przecietna jesli chodzi o moja chorobe natomiast pozerem jest swietnym - wzbudza zaufanie i sprzedaje sie wysmienicie...Ci ktorzy chca isc - on nie pomoze wam ale i nie zaszkodzi.

super nie tylko lekarz ale takze człowiek taki lekarz powinien być każdy polecam

dobry lekarz fachowy pierwsza wizyta kosztowała 70 a potem 60. Wyleczył mi trądzik ok 8 wizyt byłem u niego. POLECAM