Chciałam by powiedzieć Wam dziewczyny ze nie spotkałam jeszcze tak sympatycznego lekarza jakim jest pani doktor Bartoś.Polecam ją każdej kobiecie ktora sie wybiera do lekarza.Jeżeli chodzi o ciąże to jest bardzo dokładna i wszystko wytłumaczy powie dokładnie zmierzy dzidzusia i powie wszystko nie trzeba jej sie prosić o wytłumaczenie.Gorąco ją polecam. Wiem tez o tym ze jak nie przyjmą na fundusz to można zapłacić 50zl i bedziecie przyjete.

Jest zdawkowa w opiniach i uwagach, trzeba ją ciągnąc za język.miałam odklejone trochę łozysko i krwiaka małego i mówiła,że moge poronić,ale podczas 2 wizyty po 2 tyg.sama się ucieszyła,ze krwiak się wchłonał i jest dobrze. Widziałam ją 2 razy,ale wydaje się być prawdziwym lekarzem z zamiłowania, a nie chłonną kasy babką.

Pani Doktor jest prawdziwym lekarzem, który wykonuje swój zawód z pasją i pełnym zaangażowaniem. Przyjmuje tylko na NFZ a mimo to wizyta u niej nie jest odklepana tylko skrupulatnie przeprowadzona. Fakt, iż ma małe limity co do ilości pacjentek i czasu ale to na pewno nie jest jej winą. Za takie rzeczy odpowiadają jej przełożeni i oczywiście kasa chorych. W swoim życiu przeszłam już wielu ostrowskich lekarzy (2 pobyty w szpitalu) ale tą Panią mogę polecić wszystkim. Dla porównania proszę pójść do innego lekarza na NFZ i przeżyjecie szok.

nie umie opowiedziec przebieg ciąży jak i

nie umie opowiedziec przebieg ciąży jak i

Gdzie ta lekarka przyjmuje prywatnie i numer telefonu ?

Gdzie ta lekarka przyjmuje prywatnie i numer telefonu ?

Bardzo miły i kompetentny lekarz. Oddana swojej pracy. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim zainteresowaniem ze strony lekarza. Przesympatyczna kobieta.

czy moze mi ktos powiedziec w jakim szpitalu pracuje ta pani doktor ostrow czy moze kalisz??

Bardzo sympatyczna pani ginekolog! Polecam bardzo! Czy ktoś może wie czy ma prywatny gabinet?

Swietna lekarka znajaca sie praktycznie na wszystkim,mialam kilka problemow w czasie ciazy i ona mi pomogla gdyby nie Ona stracilabym malucha,polecam wszystkim

GORĄCO POLECAM, LEKARZ GODNY ZAUFANIA, PRZESYMPATYCZNA, PRZEDE WSZYSTKIM LUDZKA, LICZY SIĘ DLA NIEJ TYLKO PACJENT A NIE KASA. POLECAM. PROWADZI JUZ MOJĄ TRZECIĄ CIĄŻĘ I NIE ZAMIENIŁABYM JEJ NA NIKOGO INNEGO.:)