lekarz Barbara Gierek

Neurolog

1,5
1,5

Dr Gierek nie rozczula się nad pacjentem za bardzo ale też nie jest od tego żeby się rozczulać.Podejrzewam że do dzieci ma stosunek łagodniejszy zadaje właściwe pytania i daje konkretne odpowiedzi. Miałam wielu lekarzy i jest ona drugim , który budzi moje zaufanie choć jest surowa.

pani doktor zdecywanie minęła się z powołaniem; nie ma litości dla chorych. Bez skierowania wyprasza z gabinetu, ze skierowaniem też nie przyjmuje, bo jej nie ma! Pomimo 3.miesięcy oczekiwania do ww. nie udało mi się dostać. Poradnia neurologiczna w Ochojcu jest fikcją.