lekarz Barbara Gierek

Neurolog

1,5
1,5

Lekarz nie nadający się do pracy z ludźmi. Moja córka się popłakała na wizycie ponieważ pani doktor była bardzo ostra i niemiła po czym stwierdziła że dziecko jest niezrównoważone psychicznie. Dramat.

Po wizycie na sorze dostałam skierowanie do pani Gierek na wizytę kontrolną. Po wejściu do gabinetu otrzymałam pytanie podniesionym głosem "Po co ja tu przyszłam". Jestem osobą nie chodzącą, a pani doktor KAZAŁA mi wstać i się przejść, mimo mojego sprzeciwu stwierdziła że na pewno sobie poradzę. Wstałam i po kroku wywróciłam się, a ona nawet nie zareagowała. Na szczęście byli ze mną ratownicy którzy mnie przewozili do przychodni i pomogli mi wstać. Kazała mi iść do swojego lekarza, i mam jej nie marnować czasu. Ta kobieta nie nadaje się ...

Ta kobieta nie nadaje się do pracy z ludźmi, powinna być natychmiast usunięta z pracy.

Nie marnujcie swojego czasu i skierowania na wizytę u tej kobiety. Pani pomacha młoteczkiem przed oczami, postuka w kolana, jeśli potrafisz dotknąć palcem nosa to dla niej "jesteś zdrowy neurologicznie". Prośby o skierowania na szczegółowe badania są bagatelizowane, Pani cytuję "nie bawi się w diagnozy". Pierwsze jej pytanie to gdzie pracuję, nie daje dojść do słowa, można jedynie wymienić listę objawów aby mogła wstukać je do komputera. Bardzo niemiły i niekompetentny lekarz.

Nie marnujcie swojego czasu i skierowania na wizytę u tej kobiety.

strata czasu, zero profesjonalizmu. Nie rozumiem dlaczego szpital zatrudnia taka osobe, ktora tylko bierze pieniadze i nic nie robi…

O.dr.Gierek najgorszy lekarz z jakim się spotkałam.Jak przyszłam z wizytą bo miałam zasłabnięcia i bóle kręgosłupa to powiedziała mi poco do niej przyszłam,że ona nie jest od tego i jeszcze wiele więc przepraszam od czego p.Doktor jest jak nie od tego i od tego to od czego?Duzo by pisać naprawdę już nigdy tam nie pójdę

Jak najbardziej lekarz godny polecenia. Wizyta w przychodni neurologicznej szpitala w Katowicach-Ochojcu. Zarówno poświęcony czas, analiza dokumentów medycznych (po angielsku), skierowanie na dalsze badania, analiza ich wyników i decyzja o leczeniu bez zarzutu.

Pani Gierek jest arogancka i bardzo nie miła, porobiłam wszystkie badania które zalecono mi na sorze, poszłam z wynikami a usłyszałam od niej haslo- po co tu przyszłam i zawracam jej głowę. Kobieta może nie nadaje się żeby wykonywać swoją pracę. Nie wchodziłam wcześniej na opinie na jej temat ale widząc tyle negatywnych ocen na jej temat to dziwię się że pracuję.

Najgorsza lekarka jaką poznalem. Czytając wypis szpitalny i objawy stwierdziła że to nic takiego się nie stało. Kompletny brak jakiej kolwiek empatii zero profesjonalizmu. Nie idźcie do tej lekarki szkoda nerwów i czasu.

Kompletny brak jakiej kolwiek empatii zero profesjonalizmu.
Nie idźcie do tej lekarki szkoda nerwów i czasu.

Miałam skierowanie i zapisałam się do Pani Doktor.Bylam pierwszy raz ponieważ wszędzie były długie terminy.Mnialam podejrzenie uszkodzenia nerwu i sztywniala mi prawa część twarzy.Nikt mnie tak jeszcze nie potraktował.Lekarz nie dał sobie nic powiedzieć.Ogólnie spisany wywiad odprawił mnie i powiedział że mam sobie iść do swojego lekarza.Po 1,5 godziny czekania.Szkoda czasu .Ogólnie lekarz arogancki i nie nadaje się ludzi. Ocena 1 to za dużo.Nie polecam

Lekarz tragedia!!! Traktuje pacjentow jak śmieci. Bezczelna kobieta. Siedzi tam za karę!! Napewno nie jest to lekarz z powołania. Zero pomocy, zero jakiejkolwiek odpowiedzi, Pani nawet nie zna się na opisie, burka pod nosem, krzyczy. Napewno tak tego nie zostawię!! Do lekarza idzie się leczyc a nie wychodzi się bez niczego!!!!!!