lekarz Barbara Gierek

Neurolog

1,5
1,5

Otrzymałam skierowanie do neurologa z prośbą o opinię w sprawie porodu siłami natury. Mam dyskopatię lędźwiową potwierdzoną RM wykonanym 2,5 roku temu. Bóle kręgosłupa, drętwienie. Pani doktor po krótkim badaniu, bez żadnego wywiadu, orzekła, że nie może się wypowiedzieć na ten temat, ponieważ badanie rezonansem magnetycznym 2,5 roku temu jest ZA STARE. Pytanie, jak często zleca się badanie rezonansem magnetycznym nawet gdybym nie była w ciąży? Przecież dyskopatia nie "zniknęła" przez ten czas, co najwyżej mogła się pogorszyć...Żadnych zaleceń. Pani jest wybitnie niesympatyczna, to akurat można wybaczyć lekarzowi o świetnych kompetencjach, ale widać tej pani też brakuje tego najważniejszego. A NFZ zapłaci za wizytę...z naszych składek...a ja oczywiście jestem skazana na prywatną wizytę u dobrego lekarza - empatycznego, pomocnego, z wiedzą i kompetencjami. Pytanie, czy to jest zgodne z prawem nieudzielenie odpowiedzi lekarzowi prowadzącemu ciążę, czy mogę rodzić siłami natury?

Super lekarz, byle więcej takich osób w służbie zdrowia, fachowo i kompetentnie, dziękuję za poświęcony czas! :)

Ta Pani jest nie sympatyczna traktuje pacjenta z góry przyjmuje chyba za karę, nie używam wyrazu LEKARZ bo bym obraził ludzi którzy chcą pomóc chorym jednym słowem żenada i totalna porażka,więcej do niej nie wrócę strata czasu może jedynie zaszkodzić i podnieść ciśnienie co ONA jeszcze robi w Ochojcu !!!!!!!

dobry, życzliwy i kompetentny lekarz. Nie traktuje pacjenta z buta. Poświęca 100% uwagi i własnej wiedzy choremu

Miałem "wątpliwą" przyjemność kontaktu z dr Gierek w przychodni w Katowicach. Lekarka niemiła, opryskliwa wręcz chamska. Po wyjściu z gabinetu długo byłem w szoku. Swoją niekompetencję maskuje arogancją. Zamiast otwierać prywatne gabinety na Śląsku ta pani powinna dokształcać się zarówno z medycyny jak i kontaktów z ludźmi. Nie zleca badań bo twierdzi, że to przychodnię za dużo kosztuje. NIE POLECAM LEPIEJ POSZUKAĆ INNEGO NEUROLOGA. Ja już pod opieką innego lekarza.

Pani Doktor jest przede wszystkim ludzka i podchodzi do pacjenta jak do człowieka, rozumie jego problemy, dziekuje

Ta Pani powinna pracować w kasie PKP lub na spychu a nie mieć do czynienia z pacjentami. Nieuprzejma, przemądrzała - już takich lekarzy jest coraz mniej. W poczekalni sami starsi ludzie nie korzystający z internetu ( nie wiedzą co ich czeka ). Zamiast otwierać prywatne gabinety polecałbym się szkolić i uczyć na bieżąco -> medycyna idzie do przodu!

Ja niestety tez mialam "przyjemność" kontaktu z tą panią "doktor" , ktora dyplomu miec nie powinna.To coś strasznego!! Bylam u niej na wizycie dala skierowanie na rezonans z rezonansu wyszedl zespol Arnolda Chari, Pani doktor nic nie umiala powiedziec o tej chorobie, powiedziala ze sie tego nie leczy i ogolnie ze jestesm zdrowa.Na wlasna reke szukalam info na ten temat , zrobilam MRI odcinka szyjnego doszla jeszcze jamistość rdzenia, poszlam na prywatna konsultację do Prof.Majchrzaka( slawy wsrod polskich neurochirgów) prof powiedzial ze nie obejdzie sie bez operacji w przyszlosci i kazal ie zapisac do przychodni neurochirurgicznej w szpitalu sw,Barbary w Sosnowcu,poszlam wiec do Pani Nuerolog po skierowanie i powiedziec co Prof. orzekl, a Pani mnie zwyzywala, powiedziala ze jestem symulantką, oszustką, ze tego sie w ogole nie leczy a co dopiero zadnej opercji sie nie wykonuje, co wiecej powiedziala mi ze nie mam zadnych objawow ze to sobie wszystko wymyslilam!!! Wyszlam trzaskajac drzwiami.Od tych zdarzen minel 1,5 roku i do teraz jestem pod opieka neurochirurga w Sosnowcu w maju mam kolejny rezonans potem operacja.Bogu dzieki ze jest internet i roznego rodzaju fora! i ze slepo jej nie zaufalam tylko poszlam gdzie indziej po porade!!! ta Pani jest najgorzym lekarzem z jakim sie spotkalam!!!Nikomu nie zycze kontaktu z nią!!! i strach pomyslec ilu osobą juz zaszkodzila.........;/.

Choruję na MIASTENIĘ.Trafiłem do p.Doktór Gierek.Wyprowadziła mnie z tej ciężkiej choroby.Jest uprzejma.Kolega po 3 wylewach też jest jej pacjentem i bardzo zadowolony.Pisać o kimś żle ANONIMOWO to metoda naszego państwa.Pozdrawiam.