lekarz Barbara Gierek

Neurolog

1,5
1,5

Lekarka nie chciała wydać skierowania na kontrolny tomograf, mimo, że miałam jasne zalecenia z 2 szpitali do których kolejno trafiłam po wypadku. Pierwsze pytanie po tym jak się nazywam było "gdzie Pani pracuje". Niezainteresowana tym, z czym przyszłam, nawet nie spojrzała na rozległość blizn. Kazała mi się położyć na brudnej kozetce. Kiedy zwróciłam na to uwagę, to powiedziała, żebym sobie posprzątała. Musiałam na tej kozetce podnieść nogi i ręce, a na obszerne blizny na głowie nawet nie spojrzała. Jak w końcu zapytała z czym przyszłam, to nawet mnie nie słuchała ciągle mi przerywając. Brak empatii i kompetencji do zawodu. Zdecydowanie nie polecam.

Szczerze ODRADZAM, zero badania, zero wywiadu, jedynie ochrzan, bo się pani doktor nie podobało skierowanie. Zmarnowany czas i nerwy.

Najgorszy lekarz z jakim miałem okazję się poznać. Ortopeda stwierdził u mnie neuropatie i wyslal do neurologa, bolą mnie 2 lata plecy, mam 30 lat, jestem przedsiębiorca który i tak nie może pozwolić sobie na L4, chce tylko żeby ktoś mi powiedział jak się wyleczyć, Pani doktor mnie nawet nie zbadała, przepisala lek na bazie tamalu, po którym powiedziałem że odplywam i nie jestem w stanie funkcujonowac, usłyszałem że jak się mi nie podoba to mam zmienić lekarza, bo to ona jest tu dla mnie a nie ja dla niej. Przez takich ludzi nigdy nie popre żadnego protestu lekarzy, bo niby po co? Żeby a kilka, kilkanaście tysięcy siedziała w ciepłym biurze i nikomu i tak nie pomaga?

Nie zapoznała się z licznymi wynikami badań, nie przeprowadziła wywiadu, nie chciała ze mną jako ojcem dziecka rozmawiać, prowadziła wyłącznie rozmowę z dzieckiem która nic nie wniosła do sprawy i stwierdziła że dziecko jest neurologicznie zdrowe. O wrodzonej chamowatości nie wspomnę bo nie po grzeczności przychodzi się do lekarza. Inny neurolog wkrótce potem potraktował sprawę zupełnie inaczej. Postawił diagnozę i wdrożył SKUTECZNE leczenie.

Nie Polecam!!! Nie Polecam Nie Polecam Nie Polecam Nie Polecam Nie Polecam Nie Polecam Nie Polecam Nie Polecam Nie Polecam nie polecam Nie Polecam Nie polecam

Jest to totalna porażka. Ból w kręgosłupie w odcinku ledzwiowym a badanie czy palcem dotknę nosa albo odruchy w łokciach. Diagnoza "to był zwykły strzał niech pan się nauczy nosić cięzary i rehabilitacja" jak spytałem o L4 na tydzień żeby to rozruszać to powiedziała że u niej nie ma L4 a jak spytałem jaka rehabilitacja to w odpowiedzi usłyszałem 3x"no rehabilitacja". Po dokładnej diagnozie w innym miejscu okazało się że mam centralną przepuklina między krazkowa.

Gdyby ktoś chciał iść do pani Gierek, proszę się jeszcze raz zastanowić (nie napisałam Pani, ani lekarz, bo nie zasługuje na to). Jeśli ktoś uważa pacjenta za zło konieczne, powinien zmienić zawód. Podejście do pacjenta jest takie, że pacjent czuje się tak jakby sobie wszystko wymyślił i był winny temu, że coś mu jest. Czas dla pacjenta... byle jak najszybciej, byle sobie poszedł. Ton z jakim się do pacjenta odnosi... z kulturą osobistą nie spotkała się na pewno. Bardzo żałuję, że do pani Gierek trafiłam.

Żałuję, że nie ma w punktacji zera-chyba, że jeden oznacza niedostateczny. Zostałam kilka dni temu przyjęta w zastępstwie za innego lekarza,z bólem, który uniemożliwiał mi samodzielne poruszanie się. Prawdopodobnie ból był od kręgosłupa-ale lekarka skupiła się na badaniu, czy dotknę palcem do nosa. O dolegliwościach, przypuszczalnej przyczynie(urazie)tak jak w opisanych powyżej przypadkach -nie miała ochoty słuchać.Była bardzo zdziwiona, że śmiem pytać o diagnozę-usłyszałam- "nic nowego".Powtórzyłam pytanie i znowu -"nic nowego". Ale,jak można postawić diagnozę, jeśli nie zbada się pacjenta i nie słucha z czym przyszedł a posiłkuje się jedynie tym, ...

Żałuję, że nie ma w punktacji zera-chyba, że jeden oznacza niedostateczny.
Zostałam kilka dni temu przyjęta w zastępstwie za innego lekarza,z bólem, który uniemożliwiał mi samodzielne poruszanie się. Prawdopodobnie ból był od kręgosłupa-ale lekarka skupiła się na badaniu, czy dotknę palcem do nosa. O dolegliwościach, przypuszczalnej przyczynie(urazie)tak jak w opisanych powyżej przypadkach -nie miała ochoty słuchać.Była bardzo zdziwiona, że śmiem pytać o diagnozę-usłyszałam- "nic nowego".Powtórzyłam pytanie i znowu -"nic nowego". Ale,jak można postawić diagnozę, jeśli nie zbada się pacjenta i nie słucha z czym przyszedł a posiłkuje się jedynie tym, co jest w kartotece. Drugi raz zdziwienie z oburzeniem,gdy zapytałam o przepisywane leki.Moje informacje, że jestem uczulona na podstawowy składnik leku,zostały zignorowane, bo zdaniem lekarki lek jest skuteczny(cóż z tego że pacjent tego leku nie może przyjmować). Arogancja, niekompetencja, opryskliwość-można by tu mnożyć powody dla których z pewnością nawet przy zagrożeniu życia nie skorzystam z wizyty u tej lekarki.Nie dziwi mnie już fakt,że w poczekalni były wyłącznie osoby w podeszłym wieku, które przychodzą często tylko po receptę.Na moje szczęście zostałam przyjęta przez kompetentnego lekarza na ostrym dyżurze w szpitalu.

Pani dr powinna zmienić pracę... Bardzo nieprzyjemna, niekompetentna osoba. Mam nadzieję że nikomu poważnie nie zaszkodzi.

Pani doktor to osoba wyjątkowo chamska i opryskliwa. .Nie ma u niej coś takiego jak wywiad-po prostu ją to nie interesuje , Nic nie robi sobie z pacjenta.Pacjent to zło konieczne.Pierwszy raz spotkałam się z taką postawą lekarza.Po wyjściu z gabinetu -długo byłam w szoku .Stanowczo odradzam i ostrzegam przed nią!!Na pewno nie pomoże a wręcz przeciwnie z całą pewnością zaszkodzi.!!!!!! Pozytywne komentarze wystawiła z pewnością sobie sama lub od kogoś z rodziny:(((