dr n. med. Barbara Kułakdr n. med. Barbara Kułak - zdjęcie profilowe

dr n. med. Barbara Kułak

Ginekolog położnik, Ginekolog

Polecam wszystkim Dr Kułak, specjalista , super człowiek, wielkie doświadczenie, wysłucha, wytłumaczy. Znam P. Dr bardzo długo, jestem bardzo wdzięczna,że mi pomogła i nadal pomaga. Gorąco polecam!!! Wdzięczna pacjentka Alicja z Hrubieszowa

Fantastyczny lekarz. Byłam na prywatnej wizycie u Pani Doktor. Zleciła kompleksowe badania, przeanalizowała i przeprowadziła trafne leczenie. W końcu udało mi się odzyskać radość życia. Bardzo dziękuje i gorąco polecam Panią Doktor!

Gorąco polecam i bardzo dziękuję za opiekę. Skala ocen do 5 to zdecydowanie za mało w przypadku tej Pani Doktor.

Bardzo miło wspominam wizytę u Pani Doktor. Fachowa i bardzo pomocna. Wszystko mi wyjaśniła. Gorąco polecam.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor. Byłam u wielu ginekologów i po raz pierwszy porozmawiano ze mną jak z człowiekiem - dokładnie wyjaśniając stan mojego zdrowia i słuchając tego co mówię. Dziękuję.

Rzeczowa i konkretna, wybitny specjalista oby więcej takich lekarzy to może uleczyliby nasz chory system opieki zdrowotnej!!!!!!

Goraco polecam. Najlepszy fachowiec jakiego spotkalam.

Goraco polecam. Najlepszy fachowiec jakiego spotkalam.

Świetny specjalista, bardzo szerokie możliwości. Zna się na rzeczy. Polecam.

Świetny specjalista, bardzo szerokie możliwości.
Zna się na rzeczy.
Polecam.

Bardzo dobra, kompetentna i sympatyczna Pani Doktor. Potrafi poświęcić dużo czasu dla pacjentki. Jest bardzo zaangażowana w swojej pracy.

Polecam wszystkim dr Kułak. Specjalista, super człowiek, fachowiec, zawsze wysłucha, wytłumaczy. Bardzo mi pomogła!!!