dr n. med. Barbara Kułakdr n. med. Barbara Kułak - zdjęcie profilowe

dr n. med. Barbara Kułak

Ginekolog położnik, Ginekolog

Pierwszy raz spotkałam się z tak niekrępującą wizytą u ginekologa. Spokojnie,dyskretnie i delikatnie.Otrzymałam odpowiedź na wszystkie pytania. Nie byłam namawiana na żadne dodatkowe badania, co spotykało mnie zawsze w innych gabinetach. Pani doktor poświęciła mi tyle czasu ile potrzebowałam. Niewątpliwie najlepszy lekarz jakiego dotychczas spotkałam.

Z czystym sumieniem polecam panią Doktor,pełen profesjonalizm pod każdym względem.

Rewelacyjna lekarka, rzeczowa, a przy tym ciepła osoba. Znam tę panią dr nie od dziś, prowadziła moja pierwsza ciążę, teraz będzie prowadzić drugą. Także prowadziła ciąże mojej mamy, kiedy ja miałam przyjść na świat. Godna polecenia osoba, widać, że lubi swoją pracę.

Najwspanialszy lekarz i człowiek z jakim miałam do czynienia polecam !!!

Najwspanialszy lekarz i człowiek z jakim miałam do czynienia polecam !!!

Bardzo dobry lekarz, wspaniały człowiek, ma bardzo dobre podejście do pacjenta, w czasie wizyty pacjent nie czuje się skrępowany, potrafi dokładnie wytłumaczyć chorobę i metodę leczenia. Kompleksowo podchodzi do problemu, często bierze pod uwagę różne czynniki mające wpływ na chorobę, podczas gdy inni lekarze je ignorują, potrafi zdiagnozować nie tylko problemy ginekologiczne. Pani doktor wzbudza zaufanie, z czystym sumieniem mogę ją polecić moim znajomym. Wszystkim swoim pacjentom poświęca bardzo dużo czasu, przejmuje się ich stanem zdrowia. Jestem jej bardzo wdzięczna, bardzo mi pomogła, wcześniej korzystałam z usług innych lekarzy, ale żadnemu z nich nie udało mi się pomóc.

BARDZO MIŁY, CIERPLIWY, DOŚWIADCZONY LEKARZ.POLECAM PANIĄ DOKTOR WSZYSTKIM KTÓRYM POTRZEBNA JEST POMOC W ZAKRESIE GINEKOLOGII. PRZESZŁAM Z PANIĄ DOKTOR CAŁĄ MOJĄ PIERWSZĄ CIĄŻĘ ,URODZIŁAM ZDROWĄ CÓRCIĘ I MAM ZAMIAR PRZEJŚĆ Z NIĄ MOJĄ KOLEJNĄ CIĄŻĘ

Oceniam na 6. Przez wiele miesięcy chodziłam prywatnie do ginekologów i słyszałam że wszystko jest porządku ale ja nadal czułam się żle i wiedziałam że coś jest nie tak. Już na pierwszej wizycie Pani Doktor postawiła trafną diagnozę i zaczęła leczenie. Jestem bardzo zadowolona z opieki lekarskiej.

Fantastyczny człowiek. Dziękuje Pani Doktor.

Fantastyczny człowiek. Dziękuje Pani Doktor.

Zdecydowanie polecam, jestem pod wrażeniem profesjonalizmu Pani Doktor. Pierwszy raz w życiu trafiłam na takiego lekarza (a wypróbowałam już wielu)i osobiście jestem zachwycona. Na pewno nie zmienię ginekologa. Jak dla mnie jako lekarz i człowiek -REWELACJA!!!.

Dzięki niej cieszymy się zdrowym dzidziusiem! Wizyty krótkie i konkretne. Gorąco polecam!