lekarz Bartłomiej Jarnot

Chirurg naczyniowy

Miałem przeprowadzany zabieg usunięcia żylaka. Wszystko odbyło się bardzo profesjonalnie, szybko i bezbolesnie. Do zdrowia wróciłem momentalnie. Nie miałem żadnych siniaków i komplikacji. Pan doktor jest bardzo profesjonalny i konkretny. Bardzo polecam

Doktor bardzo uprzejmy, wszystko wytłumaczy jak trzeba,profesjonalne podejście do pacjenta. Serdecznie polecam 🙂

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana doktora oraz z zabiegu usunięcia żylaków. Noga goi się bardzo ładnie. Ciesze się, za trafiłam właśnie do Pana doktora.

Pan doktor jest profesjonalny, rzeczowy. Bardzo miły dla pacjenta. Widać że posiada ogromną wiedzę. Polecam każdemu kto potrzebuje pomocy.

UWAZAM ZE PAN DOKTOR JEST NIE GODNY ZAUFANIA,PODWAZA KOMETENCJE INNYCH SPECJALISTOW TWIERDZAC ZE STAWIAJA BŁĘDNA DIAGNOZĘ..ZBYT PEWNY SIEBIE. NIE POLECAM.

Korzystałem z fachowej konsultacji p.doktora z NFZ, bezpłatnie też miałem usunięte żylaki, osobiście kontaktował się ze mną co do terminu zabiegu. Zabieg wykonany fantastycznie, po zabiegu nie miałem nawet potrzeby aby zażywać środki przeciwbólowe. Osoba kompetentna i fachowa. Jestem bardzo zadowolony.

Korzystałam z konsultacji p. doktora w ramach NFZ. Podszedł do mojego problemu kompleksowo, wytłumaczył bardzo dostępnie co mnie czeka. Zdecydowałam się na zabieg usunięcia żylaków. Zabieg też był wykonany przez p. doktora w ramach NFZ. Nie mam żadnych zastrzeżeń .

Same piątki - uważam, że takich lekarzy powinniśmy mieć więcej. Od kilku lat leczę sie u P. Doktora i jestem zadowolony z efektów . Dodatkowo w trakcie dopplera zwrócił uwagę na chorobę tarczycy. Dzięki temu udało mi sie uniknąć zaawansowanego raka. Godny polecenia. Bogdan

Godny polecenia.
Bogdan

Nie wiem skąd te negatywne opinie. Jestem w szoku. Ludzie skoro idziecie na konsultacje to macie jeszcze wymagania aby był doppler zrobiony? Ja byłam u innego naczyniowca skasował mnie 120 zl na dopplera żył 120 zl na dopplera tetnic i 120 zl za konsultacje! Bylam jeszcze do tego źle zdiagnozowana ! Kiedyś przez przypadek usłyszałam o doktorze Jarnocie w autobusie jak jakieś kobitki o nim rozmawiały i sb go chwalily. Namierzylam Doktora przyjmuje w Sosnowcu umowilam sie na wizyte wzielam wyniki badan i się okazało że rzeczywiście jest poważna sprawa. Uratowales mnie Doktorze. ! Dziękuję.

Również nie polecam !! wizyta trwała bardzo krótko 4-5 min a skasował za nią 100zl. Nie wydał żadnej konkretnej opinii. Po ogledzinach stwierdzil ze noga jest opuchnieta, ale nie zalecil zadnych badan, nie wykonal USG a na koniec rozmowy stwierdził ze nie jest w stanie mi pomóc. Ten Pan nie zasluguje na miano lekarza