lekarz Bartłomiej Jarnot

Chirurg naczyniowy

Ogólnie jestem pod wrażeniem.Pierwszy raz korzystałem z diagnozy naczyniowca bo zmusił mnie do tego stan mojego zdrowia.Po wstępnym przestawieniu moich dolegliwości z kończynami dolnymi i objawami jakie mi towarzyszą lekarz wykonał badanie doplerowskie wydając opinię a jednocześnie wypisał skierowanie na badania angio TK stwierdzając przy tym, że czekają mnie trzy operacje wstawienia bay passów gdyż obecny stan jest krytyczny. Z wynikami angio TK kazał stawić się na kolejną wizytę i ustalenia przebiegu operacji chirurgicznych.Polecam Pana doktora wszystkim, którzy potrzebują pomocy lekarza naczyniowca.

NIE POLECAM!!! Ten Pan nawet nie zasługuje na miano lekarza! Nie zrobił żadnego wywiadu, wizyta trwała 5 minut po której "lekarz" stwierdził, że nic mi nie jest i z chorą, spuchnieta nogą powinnam uać się do dermatologa! Dodam, że dwa tygodnie wcześniej zdiagnozowano u mnie w szpitalu zakrzepowe zapalenie żył. W życiu nie byłam u bardziej niekompetentnego lekarza.