dr n. med. Beata Wróbel

Seksuolog, Ginekolog położnik

Pani doktor jest wyjatkowym lekarzem , poszukującym , dzialającym kompleksowo. Doskonale przeprowadza wywiad z pacjentem , pamietajac o szczegółach. Jest otwarta na nowości medyczne jak i stare sprawdzone metody. Kontakt jest bardzo przyjemny , ciepły i pełny empati. Jestem pacjentka od 8 lat i polecam wszystkim moim najbliższym .P.S Jestem trudną pacjentką i trudnym przypadkiem:)

Pani dr. Beata jest b. dobrym lekarzem ja chodzę do niej już 10lat i jestem zadowolona, jeszcze nigdy się na niej nie zawiodłam

Witam do pani dr.Beaty chodze z moją żoną,jestem obecny w gabinecie za każdym razem.Jeśli chodzi o podejście pani dr. to jest to bardzo miła i rozmowna kobieta,zawsze ma chwile czasu na to żeby porozmawiać. O jej kompetencjach jako lekarza nie będę się wypowiadał ponieważ są one BARDZO DOBRE. Do Pani dr. Beaty chodziliżmy z dwoma ciążami,(jedna 2005-2006 druga 2009-2010} obie te ciąże były prowadzone rewelacyjnie, przy pierwszej skierowała nas na poród do Rudy Śląskiej ponieważ poród był pośladkowy i Dąbrowa Górnicza by sobie nie poradziła. Zaznacze jeszcze że obydwie ciąże były zagrożone.więc jeśli czytam te komentarze na temat pani dr. Beaty to nie wiem co Wami kieruje, a jeśli chodzi o zapłate za wizyty to nie są to ceny wygórowane, jeśli ktoś nie ma ochoty płacić to niech korzysta z porad lekarza rejonowego.A jak ktoś nażeka na to że za każdym razem ma płacić za wizyte to niech pomyśli czy jak by miał swój gabinet to czy nie robił by tak samo,przecież to jest taka sama działalność jak wiele idnych firm na rynku.Tak więc bardzo polecamy panią doktor.

Pani dr w ekspresowym tempie "obsługuje" pacjentki i według mnie jest niemiła.

Pani dr w ekspresowym tempie "obsługuje" pacjentki i według mnie jest niemiła.

leczylam sie u pani doktor ale po kilku wizytach stracilam do niej zaufanie i zmienilam lekarza jak sie okazalo na szczescie w pore. znam jeszcze 2 osoby u ktorych diagnoza pani doktor sie nie sprawdzila.co do pieniedzy to musze przyznac ze jest na nie lapczywa wyslalam kiedys mame po odbior wyniku z cytologii oczywiscie musiala zaplacic 60 zl.dziewczyny omijajcie jej gabinet z daleka!!!!!!

pomijając powyższe komentarze.... poznałam Panią doktor prawie 10 lat temu kiedy jej gabinet spowijały jeszcze folie. Byłam w drugim miesiącu zagrożonej ciąży po wizycie u dwóch innych lekarzy. Profesjonalistka z ogromną wiedzą uratowała moje dziecko i tylko dzięki niej z niewielką moją pomocą Zuzka ma teraz prawie 9 lat, a po drodze urodziłam ponownie z pomocą i pod opieką Pani doktor drugą cudowną laskę. Wszystkie czytane tu komentarze to bzdury, niemacie pojęcia ilu ludziom pomogła Pani Beata - liczycie tylko kasę a i o tym nie macie pojęcia. Za wizytę w Zabrzu u chirurga dziecięcego płacę 200 zł. trwa 5 minut ale warto bo facet jest rewelacyjnym chirurgiem. Pani Beata znosi mnie często po 40 minut i nigdy w życiu mnie nie zbyła a wysłuchuje często problemów innych niż tylko nadżerka. Jak chcecie za darmo i posiedzieć to proponuje przychodnie na Adamieckiego lub inną.

ja dziś byłam u dr Beaty i w 100% polecam ją wszystkim kobietą!!bardzo uprzejma miła sympatyczna.zawsze chętnie odpowiada na zadawane pytania i słucha pacjenta.cena 120 zł obejmuje wizytę badanie usg i cytologie.co do tłumaczenia chorób odpowiedziałam że nie mam zdania ponieważ na szczęście na razie mnie one omijają.ja jak najbardziej polecam!!

Pisze , bo chciałabym ostrzec inne kobiety przed ta pania doktor.Byłam u niej w styczniu , nie miala dla mnie czasu i czulam,ze mnie pogania. Czulam sie jak kolejne 130 zl.Dzis pisze ta wiadomosc dla innych kobiet,- mialam nadrzerke wymagajaca leczenia-ale tego pani doktor nie miala czasu stwierdzic... Diagnoze potwierdziło dwoch niezaleznych lekarzy.

A ja Panią doktor bardzo lubię. Co do ceny za wizytę, to uważam, że jest odpowiednia. Jak ktoś sie decyduje, to wczesniej dzwoni i pyta ile coś kosztuje, więc niech później nie narzeka, że drogo. Pani doktor jest miła, kompetentna, przejmuje się stanem zdrowia pacjentki i szuka rozwiązania problemu. Dla mnie jest ok. Prowadzi moją ciążę i uważam ,że lepiej, jeśli lekarz "dmucha na zimne", niż miałby zignorować jakąś dolegliwość. Pani doktor zawsze dokładnie o wszystko wypytuje, a w razie pytań, udziela konkretnych informacji. Może nie wygłasza referatów i nie ...

Pani doktor jest miła, kompetentna, przejmuje się stanem zdrowia pacjentki i szuka rozwiązania problemu. Dla mnie jest ok. Prowadzi moją ciążę i uważam ,że lepiej, jeśli lekarz "dmucha na zimne", niż miałby zignorować jakąś dolegliwość. Pani doktor zawsze dokładnie o wszystko wypytuje, a w razie pytań, udziela konkretnych informacji. Może nie wygłasza referatów i nie rozwodzi się w rozmowie, ale mówi krótko i na temat. Joanna G.

Lekarka godna zaufania, do moich problemów podeszła bardzo poważnie, co wzbudziło u mnie pewność powodzenia prowadzonej terapii. Polecam ją innym kobietą.