dr n. med. Bogdan Kolebacz

Laryngolog

Trafiłam do tego człowieka z bardzo niepokojącymi mnie objawami mogącymi odpowiadać poważnej chorobie. Jeszcze przed wykonaniem tk zatok zostałam skierowana do psychologa (syna dr kolebacza) i zostałam poinformowana, że tylko leczenie u niego może mnie uratować (dr stwierdził, iż przyczyna moich problemów są zaburzenia osobowości).Po wykonanej tk, w której wyszły niejasne zmiany w zatokach po raz kolejny próbowałam prosić o pomoc, konieczna była operacja ale znów zostałam obrażona i poinformowana, że leczenie u psychologa to jedyny ratunek dla mnie.. Po przeprowadzonej operacji na innym oddziale okazało się iż przyczyną moich dolegliwości i uzasadnionego lęku o własne życie była zaawansowana zmiana nowotworowa w zatokach. Nie polecam tej osoby dla osób, które poszukują ratunku, gdyż kontakt z nim powoduje ogromne upokorzenie i nie prowadzi do rozwiązania problemu. Pan dr jest bardzo arogancki i stawia złe diagnozy przed wykonaniem kluczowego badania. Przykre ale prawdziwe i bardzo smutne................

rrrwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww

Bardzo zaangażowany i kompetentny w sprawie pomyślnego leczenia mojej żony. Dokładnie objaśniał proces leczenia oraz podejmowane działania. W opisywanym przypadku - wzorowo realizował misję Szpitala Klinicznego nr 7 w Katowicach-Ochojcu. Bardzo dziękujemy za okazaną pomoc i możliwość wzajemnego poznania. Edward Stuła z Rodziną.

Edward Stuła z Rodziną.

Zdecydowanie bardzo dobry lekarz. Leczył moje ucho po tym jak inny laryngolog go spaprał. Sytuacja była skomplikowana, ale pan doktor dał radę. Profesjonalnie i pewne rozwiązywał problem. Po 4 wizytach ucho było zdrowe i skończyło się chodzenie po ścianach.

Bardzo dobry lekarz. Potrafi wytłumaczyć co dolega i jak należy tę chorobę leczyć. Ponadto szanuje swojego pacjenta od początku choroby aż do wyleczenia. Należy mu ufać.

Zdecydowanie polecam tego fachowca. W swojej dziedzinie jest jednym z lepszych jeśli nie najlepszy. Nie boi się trudnych chorób, trafnie diagnozuje i świetnie operuje. Jest to lekarz z tych, dla których dobro pacjenta jest ważniejsze od kasy NFZ.

w latach 90 wystawiał za odpowiednie korzyści lewe papiery lekarskie np. by uniknął jego klient służby wojskowej...

kasa, kasa, kasa tylko tyle sie dla tego lekarza liczy. Jest bardzo niemiły. Odradzam

Polecam tego lekarza. Może przy pierwszym kontakcie nie jest najmilszy, ale to naprawdę fachowiec, któremu można zaufać. Jestem po operacji, którą doktor wykonał i w szpitalu opiekował się wszystkimi pacjentami naprawdę z pełnym oddaniem. Kiedy leżałam w szpitalu, uratował młodą kobietę, którą inni lekarze (w innym szpitalu) doprowadzili do stanu zagrożenia życia. Doktor Kolebacz " swym profesjonalizmem ją ocalił. Nieważne są pozory, kiedy lekarz mówi to, co pacjent chciałby usłyszeć. Czasami trzeba zaufać dobremu lekarzowi. A takim na pewno jest doktor Bogdan Kolebacz. Dodam, że tak samo podchodzi do każdego pacjenta, bez względu na to, czy jest stary, młody, leczony przez niego czy przywieziony z ulicy.

Pan doktor jest niezwykle kompetentnym lekarzem. Szybko i dobrze zdiagnozował moje problemy zdrowotne. Po wielu latach leczenia u innych laryngologów wreszcie jestem pod fachową opieką. Polecam każdemu choremu.