dr n. med. Bogdan Kolebacz

Laryngolog

Wspaniały lekarz. Nie odmawia pomocy, gdy inni lekarze bezradnie rozłożyli ręce. Szczerze polecam

Strata czasu i pieniędzy. Liczyłem że Pan doktor pomoże mi z problemami zdrowotnymi. Pooglądał chore i spuchnięte migdałki a następnie wypisał skierowanie do alergologa i psychiatry!!! Na gorączkę i potworny ból gardła dostałem tylko pastylki do ssania. Zapłaciłem 100 zł i szybko wyszedłem z gabinetu bo przecież na korytarzu czekają kolejni zniecierpliwieni pacjenci i kolejne potencjalne pieniążki. Bez komentarza

pan doktor bardzo dobry.Na pierwszej wizycie wstepna diagnoza zapalenie zatok co skierowany zostałem na tomografie zatok co potwierdziło przypuszczenia doktora.przepisał leki alergiczne a NIE TAK jak wszyscy lekarze do tej pory antybiotyk na tydzien zwolnienie i niby zdrowy a problem za pare dni powracał spowrotem.propozycja zabiegu udroznienia zatok tzw ZABIEG FESS na co przystałem i nie żałuje BARDZO DOBRY LARYNGOLOG.

Byłam z dzieckiem u lekarza Kolebacza z bólem ucha liczyłam na to że pomoże nam i dowiemy się od czego powstają te bóle aby się ich na przyszłość nie nabawić. Lekarz przepisał zwykłe krople i skasował za wizytę 100 zł. , następna wizyta była po paru dniach gdzie Pan Dr wyczyścił dziecku uszy skasował 100 zł i nic więcej a uszy dalej bolały zapytałam co mam dalej robić rozłożył ręce i dał mi wizytówkę do innego lekarza laryngologa oczywiście prywatnie. Ręce opadają!!! Na pierwszej wizycie był bardzo niegrzeczny, wręcz mnie obraził ale nie mogłam mu nic powiedzieć bo liczyło się dobro mojego dziecka. Teraz szukam normalnego lekarza.

Świetny lekarz. Pacjenta traktuje kompleksowo (a nie samo ucho, nos czy gardło). Szybka, trafna diagnoza, poparta badaniami.Polecam.

zmiany które nadawały się do wycięcia pan doktor leczył areozolem , który nie mało kosztował i lekami na alergię. proszę szukać lekarzy , którzy leczą własciwie, straciłam dużo czasu i choroba się nasiliła.

dwa dni po operacji wybuchła w ranie sepsa lekarz dyżurny - cham z lat 70dziesiątych

dwa dni po operacji wybuchła w ranie sepsa
lekarz dyżurny - cham z lat 70dziesiątych

nie polecam czekałam na operację 1,5 roku dobrze że znalazłam innego laryngologa, który operował mnie bardzo szybko, tłumacząc że zmiany które mam nadają się natychmiast do usunięcia. jak bym tak czekała dalej to z bólu bym doczekała ale tamtego świata.

Zgadzam się z większością opinii o doktorze. W moim przypadku po jednej wizycie zostałam skierowana w trybie pilnym na operację, którą Pan Doktor sam przeprowadził. Opieka na oddziale bardzo dobra. Po operacji wszystko jest dobrze. Bardzo dobry specjalista. POLECAM.

z problemem z którym zgłosiłem się do doktora Kolebacza to częste choroby którymi zarażałem się notorycznie od mojego synach który chodził do przedszkola. Diagnoza była następująca zbyt przerośnięte migdały które trzeba usunąć. Jako pierwsze zalecenie dostałem wyleczenie wszystkich zębów i następnie po wyleczeniu ponowne zgłoszenie się na wizytę. Zgodnie z zaleceniami wyleczyłem zęby i udałem się na wizytę na której potwierdzono iż migdały nadają się do wycięcia i dostałem skierowanie do szpitala. Termin miałem ustalić z oddziałową której dostałem nr telefonu, tak też zrobiłem. PO zgłoszeniu się do szpitala zabieg miałem wykonany w tym samym dniu tutaj dość ważna informacja dla tych którzy czytają moją wypowiedź zabieg wykonywał mi inny lekarz niż ordynator Kolebacz. Nie mogę narzekać bo wydaje mi się iż zostało to wykonane profesjonalnie (nazwiska lekarza niestety nie znam) natomiast w przypadku osób które chodzą do doktora i umawiają się na zabieg i chcieli by aby to on wykonywał ten zabieg ważne aby to doszczegółowili bo jak pokazuje mój przypadek nie koniecznie musi być tak że to właśnie doktor kolebacz ten zabieg wam wykona. Wracając do sedna po wykonaniu zabiegu u mnie trwał on ok 25 minut najpierw "głupi jaś" do wenflona który skutecznie daje uczucie obojętności i następnie przystąpienie do zabiegu. Ja miałem akurat jeden migdał dość przerośnięty i po tej stronie odczuwałem dość niemiłe uczucie ale bardziej sam zabieg jest niemiły pod kątem "odruchu wymiotnego" niż samego bólu także pod tym kątem można przeżyć i nie jest źle. W pierwszej dobie trochę boli ale dostaje się dożylnie ketonal który bardzo dobrze radzi sobie z bólem także naprawdę osoby które idą na ten zabieg nie powinny się obawiać. w trzeciej dobie zostałem wypisany do domu przepisano mi tabletki przeciwbólowe po których ból przechodzi prawie całkowicie tak naprawdę to brałem je głównie w tedy gdy byłem głodny i chciałem coś zjeść. po 7 dniach od wypisania miałem się zgłosić na kontrolę co też uczyniłem. Wizyta kontrolna była prywatna kazano mi iść na ta wizytę do lekarza który skierował mnie na usunięcie migdałów. Na kontrolnej wizycie okazało się że jest ok (trochę bolały mnie uszy ale okazało się że wszystko jest ok i związane to jest z gojeniem blizn)
jeszcze jedna ważna rzecz kilka dni przed zabiegiem wyczytałem że powinno się robić szczepienie przeciwko żółtaczce u mnie było już za późno żeby to zrobić i podjąłem ryzyko i poszedłem na ten zabieg bez szczepienia. Ani lekarz ani nikt w szpitalu nie informował mnie żeby takie sczepienie wykonać (być może nie jest ono potrzebne tego niewiem) Generalnie niczym się nie zaraziłem i jest ok ale trochę miałem stres z tym związany dlatego ktoś kto ma czas może warto aby dopytał o to szczepienie i jeżeli jest ono konieczne wcześniej się zaszczepił. Ogólnie jestem teraz 3 tygodnie po zabiegu nie odczuwam już żadnych negatywnych skutków związanych z tym zabiegiem. Reasumując polecam doktora Kolebacza oraz szpital w Ochojcu to porządna Klinika. Gdyby ktoś potrzebował jakiś wiecej szczegółów chętnie odpowiem w tym rankingu
Pozdrawiam