Absolutnie nie polecam! Jestem zawiedziona podejściem lekarza. To był stracony czas.

Podczas pięciu lat opieki nad naszą córeczką doktor Bożena Dębska była pełna poświecenia z wyjątkowym podejściem do pacjenta, serdeczna i kompetentna. Z całą pewnością godna jest zaufania, aby powierzyć naszą pociechę jej opiece. Dodatkowo jako nasz lekarz rodzinny zawsze znajdowała czas, aby przybyć do chorych członków rodziny. Wierzę że dalsza praca doktor pozwoli na sprawowanie opieki nad nami. Osobom, które potrzebują lekarza rodzinnego lub specjalisty pediatry gorąco polecam Naszą doktor.

Empatyczna, Najdokładniejsza i Przemiła PANI DOKTOR na świecie! Tak najprościej jest napisać, lecz to zdecydowanie za mało, pisząc o PANI DOKTOR BOŻENIE DĘBSKIEJ. Jest ZAWSZE ZAANGAŻOWANA w problemy zdrowotne pacjentów, UCZCIWA i SUMIENNA. Nigdy się nie myli, nie olewa tego, co do Niej się mówi, nawet jak pierwszy raz byłem z dzieckiem na wizycie, to nie przypuszczałem, że lekarz, którego pierwszy raz w swoim życiu widzę na oczy, może udzielić porady tak dokładnej i na tak wysokim poziomie jak Ona to zrobiła kilka lat wstecz. Zaznaczam, że była to wizyta dodatkowa. Bez nas miała wtedy dużo pacjentów, ale poświęciła dużo czasu i uwagi (tak jest u NIEJ zawsze). Precyzyjnie zbiera wywiad,uważnie słuchając tego co mówię, dokładnie bada pacjenta,oczywistą rzeczą jest to, że trafnie diagnozuje i dobiera skuteczne leczenie, poświęca bardzo dużo czasu na każdy szczegół. Miło zaskoczyła wtedy wiedzą, podejściem do pacjenta, ciepłem i życzliwością. Syn bez problemu zawsze daje się Jej zbadać jako jedynej! Podejście pani doktor Dębskiej do pacjenta, jak matki do własnego dziecka! Dzięki PANI DOKTOR wiem jak ma wyglądać moje życie u boku dzieci z alergią, i wiem, co mam robić, jak i na co trzeba zwracać uwagę. Wzorowy człowiek i opieka medyczna! Bardzo polecam! Zdrowie i dobro pacjentów jest u NIEJ na pierwszym miejscu! Pozdrawiam PANIĄ DOKTOR w imieniu wszystkich pacjentów z naszej licznej rodziny!

W opinii mojej i mojej rodziny, PANI DOKTOR B. Dębska to najwyższej klasy specjalista, a przede wszystkim dobry człowiek. Od wielu lat korzystamy z jej wiedzy i umiejętności. Zawsze wyczerpująco i przystępnie tłumaczy pacjentowi każdy problem i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Po raz pierwszy w życiu spotkałem się z taką otwartością i życzliwością u lekarza. Nie przypominam sobie żadnej wizyty u PANI DOKTOR, żeby nie było spełnionych moich oczekiwań w 100%. Nawet jak miałem czasami jakieś wątpliwości lub zdarzały się rozbieżności zdań, to tłumaczyła każdy szczegół po kolei do upadłego, czy kierowała do specjalistów, którzy akceptowali i potwierdzali jej zalecenia. Moim zdaniem brakuje tu skali, żeby ocenić tego lekarza. Profesjonalizm w każdym calu! IDEAŁ! Dziękujemy, za włożony ogromny trud i poświęcenie dla pacjentów!

mojemu dziecku, które sześć tygodni bierze antybiotyki na zapalenie ucha i towarzyszący katar z kaszlem, pani doktor zaleciła oklepywanie pleców, stawianie baniek oraz wizytę u laryngologa, który leczy homeopatycznie. Nie tego się spodziewałam.

Świetny pediatra. Pani Doktor jako pierwsza stwierdziła astmę u naszego dziecko, co umożliwiło wczesną profilaktykę i leczenie.

Pani Doktor Bożena Dębska jest LEKARZEM z powołania, a zarazem - dobrym CZŁOWIEKIEM. Na każdej wizycie spełnia oczekiwania pacjenta w 100%,a nawet więcej.Jest bardzo kompetentna, posiada dużą wiedzę i doświadczenie. Poświęca bardzo dużo czasu na zebranie wywiadu, jak i na badanie pacjenta. Zawsze można liczyć na Jej pomoc.Jest człowiekiem życzliwym, sumiennym, skromnym i uprzejmym. Bez reszty poświęca się swoim pacjentom, jak matka. Bardzo polecam Panią Doktor,to człowiek któremu bezgranicznie ufa cala nasza rodzina i nie tylko! Katarzyna P.

rzeczowa, spokojna, kompetentna, nie straszy, tłumaczy istotę choroby. Polecam

rzeczowa, spokojna, kompetentna, nie straszy, tłumaczy istotę choroby. Polecam

Pani Doktor jest Lekarzem z powołania, mądrym i dobrym Człowiekiem. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie nie tylko jako alergolog, ale też, jako lekarz rodzinny czy pediatra. Traktuje pacjenta nie jak jednego z wielu , a przede wszystkim,jako człowieka, który zwrócił się z konkretnym problemem i któremu z całego serca, jak matka,z ogromnym zaangażowaniem,a zarazem fachowo pomaga. Wiem z doświadczenia, że dorośli i dzieci Ją uwielbiają. Jest bezpośrednia, dociekliwa, wyrozumiała, cierpliwa i wrażliwa na każdy szczegół przeprowadzając wywiad lub badając pacjenta. Zawsze bez słowa pytania tłumaczy w bardzo przystępny sposób na czym polega problem zdrowotny i jak można go leczyć krok po kroku. Doskonale potrafi wyleczyć i uspokoić pacjenta. Po Jej wizycie nigdy nie mam odczucia , że czegoś nie wiem. Istotne jest też to, że mimo ogromnej liczby pacjentów, bez problemu można umówić się na wizytę. Pani Doktor jest najlepszym lekarzem jakiego kiedykolwiek spotkaliśmy. Szczerze i gorąco polecamy!!! Rosłoniec

Jest bardzo dobrym lekarzem. Zawsze postawi dobrą diagnozę. Jest miła, sympatyczna i ciepła. Nigdy się nie zawiodłam, a leczę się ponad 19 lat.

Jest bardzo dobrym lekarzem. Zawsze postawi dobrą diagnozę.