Bardzo sympatyczna pani doktor. Wyleczyła mnie z bardzo ciężkiej grypy bez żadnych antybiotyków. Zawsze dostępna w razie potrzeby. Szczerze polecam!!!

jestem bardzo zadowolona z wizyt u tej doktór jest to osoba kompetentna, wzbudza zaufanie, poświęca tyle czasu ile potrzebuje pacjent a przede wszystkim nie jest zwolennikiem antybiotyków!!

jestem bardzo zadowolona z wizyt u tej doktór

Bardzo kompetentny specjalista. Zawsze po wizycie czuje sie jako matka o wiele spokojniesza wiedzac ze moje dziecko jest w dobrych rekach. Polecam wszystkim tego Lekarza:)

Też mam dobre doświadczenia. Jestem osobą, która musi wiedzieć co się dzieje i jak mam postępować w przypadku gdyby z dzieckiem zaczęło się dziać coś nieoczekiwanego. W przeciwieństwie do innych lekarzy, nawet nie muszę pytać, zawsze mam wszystko wytłumaczone. Dla mnie dodatkowym atutem jest również to, że antybiotyki są podawane tylko wtedy, gdy są naprawdę konieczne.

Mój syn od urodzenia leczy się u Pani doktor. Ma ona wspaniały kontakt zarówno z dzieckiem jak i ze mną. W każdej sytuacji mogę zwrócić się o pomoc, czy to telefoniczną, czy też przyjechać do gabinetu bądz zamówić wizytę domową. Bardzo profesjonalna, cierpliwa osoba, nie nadużywająca środków medycznych w sytuacjach tego niewymagacych i polecająca naturalne metody np. bańki chińskie. Szczerze polecam tego lekarza.