Cezary Rybacki

Pulmonolog

Nie polecam. Stwierdzenie skazy bialkowej u mojego dziecka a tak naprawde byl to SWIERZB!!!!! Pzepisanie drogich kremow i dieta to zalecenia. Jak mozna nie rozpoznac swierzbu cale szczecie trafilam do odpowiedniego lekarza ktory bez problemu postawil diagnoze byl zszokowany ze nie zostalo to wykryte wczesniej !

Dzięki szybkiej i trafnej diagnozie Córeczka bardzo szybko została wyleczona, leki poskutkowały w zasadzie od razu, a dieta pomogła w walce ze skazą białkową. Jako mama dostosowałam się do wskazówek Pana Doktora i szybko uporaliśmy się z problemem. Pan Doktor prezentuje pełen profesjonalizm i pod każdym względem jest godny polecenia.

Po pierwszej wizycie odrazu trafna diagnoza. Pan dr dokładnie wyjaśnił a co najważniejsze pomógł naszej córce. Po 2 latach szukania przyczyny kaszlu u dziecka Dr odrazu dobrał idealnie leki. Dziecko już się nie dusi. To wspaniały lekarz inni mogą się tylko uczyć podejścia do pacjenta oraz ogromnej wiedzy. Polecam zwłaszcza rodzicom małych dzieci.

Po pierwszej wizycie odrazu trafna diagnoza.
Pan dr dokładnie wyjaśnił a co najważniejsze pomógł naszej córce.
Po 2 latach szukania przyczyny kaszlu u dziecka Dr odrazu dobrał idealnie leki.

Lekarz kompetenty, potrafi słuchać pacjenta, diagnoza perfekcyjna (jak sie później okazało). Wizyta - wiadomo - czasu nie idzie idealnie rozdysponować pomiędzy pacjentów, ale widać że się stara przyjmować wg. umówionej godziny.

Miałam duże szczęście, że trafiłam do Pana dr Rybackiego. Wspaniały lekarz i człowiek.Poświęca dużo uwagi pacjentowi.Pozbyłam się uporczywych dolegliwości.Polecam

Po dzisiejszej i pierwszej wizycie mogę szczerze polecić Pana doktora Cezarego Rybackiego poświęcił mnie i mężowi tyle czasu ile było potrzeba dokładnie i ze zrozumieniem wytłumaczył o chorobie męża zrobił więcej przy pierwszej wizycie niż inni u których mąż leczy się od kilku lat pokładam moją nadzieję w doktorze Rybackim że postara się choć trochę pomóc mężowi w lżejszym oddychaniu

Lekarz pełen profesjonalizmu. W sposób prawidłowy diagnozuje chorobę. Poświęca dużo czasu pacjentowi wyjaśniając przyczyny powstania dolegliwości i sposób leczenia. Przepisane leki są właściwe i skutkują poprawą zdrowia. Leczę się u niego od dłuższego czasu i nie zmieniłbym specjalisty. To naprawdę lekarz z powołania.

Wyjątkowy lekarz. Miałam bardzo duży problem z płucami, z którym mi pomógł. Poświęcił mi bardzo dużo czasu. Bardzo polecam.

Moje dziecko było co 2 tygodnie leczone antybiotykiem na zapalenia płuc, zapalenia oskrzeli, krtani. Byłam wykończona i zrozpaczona. Dr Rybacki poświęcił mi bardzo dużo czasu, zaczął leczyć córkę. Wszyscy odżyliśmy. Jestem szczęśliwa, że trafiłam na takiego lekarza.

Dr Rybacki to bardzo kompetentny lekarz. Zdiagnozował chorobę bezbłędnie i wdrożył leczenie. Wreszcie mogę przysłowiowo oddychać "pełną piersią". Specjalista godny polecenia.