Cezary Rybacki

Pulmonolog

Miły, kompetentny i cierpliwy lekarz, dokładnie wytłumaczy istotę choroby oraz to, jak należy przyjmować leki. Pacjentowi poświęca odpowiednią ilość czasu. Jestem zadowolona z wizyty, polecam.

Jestem zszokowana. Lekarz jest kompetentny, lecz bez szacunku dla pacjentow. Zrobi wszystko by zarobic. Na pierwsza wizyte czekalam 40 min, a podobno mialam byc pierwsza w kolejnosci. Okazalo sie ze wcisnal kogos przede mna. Kolejne osoby rowniez czekaly. Kolejny raz umowilam sie ze wspolpracujaca z nim pielegniarka na badanie, ktore on zlecil, ktore mialo trwac ok 1h. Badanie skladalo sie z kiku etapow. W jednej z przerw lekarz namowil pielegniarke aby przyjela innego pacjenta, ktorego wlasnie obslugiwal. To znowu przedluzylo moj czas. Trzecie doswiadczenie: zadzwonilam do niego z prosba o ...

Trzecie doswiadczenie: zadzwonilam do niego z prosba o przepisanie recepty na kontynuacje leku. Najpierw stwierdzil ,ze ma innego pacjenta i poprosil o oddzwonienie. Zadzwonilam, a on udal ze nie jest lekarzem i to pomylka. Jestem w szoku. Pacjent to przede wszystkim czlowiek!!

Świetne podejście, czasu poświęconego bardzo dużo, wszystko wyjaśnione spokojnie zrozumiale, już nie pamiętam tak miła i fachową wizytę w jakim kolwiek gabinecie,, polecam i życzę sobie i innym takich wizyt w innych gabinetach,, pozdrawiam

Bardzo mily, uprzejmy lekarz godny polecenia.Jestem bardzo zadowolona to wlasnie ten lekarz mi pomogl .

Polecam dr Rybackiego. Swietny specjalista. Poswieca duzo czasu dla pacjenta. Dokladnie tlumaczy. Ciesze sie,ze do Niego trafilam. Szkoda,ze tak malo jest takich dobrych lekarzy.

Moja mama leczy się u doktora już 12 lat i jest zadowolona gdyż zdiagnozował astmę starszego wieku .

Mam o dr Cezarym Rybackim jak najlepsze zdanie.Od wielu lat leczą się u niego mąż z córką na astmę.To właśnie dr C. Rybacki pierwszy, po wielu pobytach męża w szpitalach i u różnych specjalistów zdiagnozował astmę. Jest świetnym specjalistą, który wykazuje zainteresowanie pacjentem od początku do końca, kompetentny, miły , polecam. B.Sz.

B.Sz.