Lekarze Chirurg onkolog Wrocław

dr hab. n. med. Jacek Langowski

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

plac solidarnosci
Wrocław

Szanowni Państwo!!! Wczoraj miałem badanie kolonoskopii i gastroskopii przeprowadzone przez doktora Langowskiego. Z tak profesjonalnym podejściem lekarza do pacjenta nie miałem jeszcze okazji się zetknąć a niestety miałem wiele okazji do porównań. Fachowo poprowadzona rozmowa n/t przebiegu badań, delikatność wykonania, cierpliwość i uprzejmość sprawiły, że moje obawy przed bólem i niedogodnościami prysnęły niczym mydlana bańka. Szczerze polecam pana doktora pod każdym względem. Wdzięczny pacjent z Oleśnicy.
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Piotr Żukrowski

DENTA
ulica Trwała 3
53-335 Wrocław

Bardzo dziękuję Panu doktorowi za wspaniałą opiekę. Wytłumaczył mi jak będziemy leczyć ten konkretny rodzaj raka.polecam pana doktora wszystkim kobietom którze szukają lekarza z sercem . czułość oraz troska jaka zostalam otoczona przez pana doktora jest jednym z najcenniejszych darów. Udana operacja oraz wspanialy efekt wizualny po mastektomi z rekonstrjkcja to jest rowniez cudowny dar..BARDZO DZIEKUJĘ
Opinia dodana przez: Krystyna
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Chirurg plastyczny
                                       dr n. med. Ireneusz Siewiera

dr n. med. Ireneusz Siewiera

Chirurg plastyczny

Ars Estetica – Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii
ul. Powstańców Śląskich 56a/2
53-333 Wrocław

Nie spodziewałam się, że zabieg korekty powiek przebiegnie tak bezproblemowo. Od konsultacji do zabiegu wszystko bardzo sprawnie. Sam zabieg również zaskakująco krótki i bezbolesny. Rekonwalescencja też do najgorszych nie należała. Stosunkowo niewielki obrzęk. W ciągu tygodnia widoczne ślady zabiegu zniknęły. Była widoczna jedynie delikatna blizna, która z czasem blednie. Ogólnie pozytywnie mnie to zaskoczyła dlatego żałuję że zdecydowałam się na zabieg tak późno. Mogłam już wcześniej cieszyć się efektami.
Opinia dodana przez: Maria

lek. dent. Małgorzata Wąsiewicz

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Lekarz Stomatolog Małgorzata Wąsiewicz
Partynicka 7c/1a
53-031 Wrocław

Leczyłam się u kilku stomatologów Gdy maju w 2004 roku z polecenia koleżanki trafiłam do Pani doktor Małgorzaty Wąsiewicz. Byłam pod ogromnym wrażeniem, to co u mojego stomatologa było niemożliwe do zrobienia, u Pani doktor zostało zrobione.Dziś po 20 latach bycia pacjentką pani doktor jestem szczęśliwą posiadaczką zdrowych zębów. Dziękuję za profesjonalne leczenie i empatyczne podejście. Panią doktor poleciłam i polecam każdemu, komu zależy na zdrowym pięknym uzębieniu. Głoszącym opinię ...
Opinia dodana przez: Helena-Róża

lekarz Marek Kusz

Ortopeda, Chirurg ogólny

" Przychodnia na Biskupinie" Sp. z o.o.
Olszewskiego 21
51-642 Wrocław

Uwaga pomyłka dr.marek kusz przyjmuje prz ulicyOlszewskiego 167 a nie jak jest podane w budynku przychodni przy Olszewskiego 21!!!
Opinia dodana przez: Marek kusz
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Stomatolog
                                       lek. dent. Joanna Jodłowska-Olewińska

lek. dent. Joanna Jodłowska-Olewińska

Stomatolog, Implantolog

www JJO Stomatologia.pl - specjalista chirurg stomatolog Joanna Jodłowska Olewińska
Wrocław ul Partyzantów 21
Wrocław

Korzystałem z usług p. Joanny Jodłowskiej, jak dla mnie każdy stomatolog mógły być na takim poziomie i byłoby okej, jeżeli ktoś boryka się z problemem szczękowym/zębowym śmiało można dzwonić, mówie z własnego doświadczenia ;)
Opinia dodana przez: Mikołaj

dr n. med. Krzysztof Stasiak

Żelazna 34
Wrocław

Bardzo dobry lekarz, wspaniały człowiek. Ostatni raz byłam na wizycie w 2008r. w Chodzieży. Czy ktoś wie gdzie teraz, oprócz Wrocławia przyjmuje?

dr n. med. Agnieszka Zwierzchowska-Tkaczyńska

Angiolog, Chirurg ogólny

Wrocław

Pani Doktor Agnieszka jest wyjątkową osobą !. To świetny chirurg, kompetentna, mądra i przy tym niesłychanie miła i pogodna osoba. Takich lekarzy więcej nam trzeba !!!!

lekarz Patrycja Stawinoga

Chirurg stomatolog, Protetyk

Kurkowa 29 / 2
50-210 Wrocław

Niestety,ale "nasza" pani stomatolog już w Brzeziej nie przyjmuje,a szkoda,bo dawno nie spotkałem się z tak miłym fachowcem.Serdecznie pozdrawiam!

dr n. med. Jerzy Medyński

Chirurg ogólny, Proktolog

ulica Szymanowskiego 2b
51-609 Wrocław

Świetny specjalista, miły człowiek. Cierpliwie tłumaczy i odpowiada na pytania. Bardzo dobrze wykonał zabieg. Podobało mi się właściwe podejście Pana Doktora do zabiegu. Wszystko przygotowane wcześniej, sterylnie, odpowiednie znieczulenie tak, że podczas zabiegu nic nie bolało. Mimo, że denerwowałam się wyglądem rany po kilku dniach, Pan Doktor pocieszał, że wszystko jest w porządku i w odpowiednim czasie się zagoi, ponieważ wszytko idzie w dobrym kierunku. Tak też się stało. Jestem ...
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Stanisław Drelichowski

Chirurg ogólny, Radiolog

Mińska 6
54-610 Wrocław

Pan dr Stanisław Drelichowski to przede wszystkim wspaniały człowiek i doskonały fachowiec w swojej dziedzinie, który wyleczyl mnie z głębokiej zakrzepicy kończyny górnej, za co jestem bardzo wdzięczny i ciesze sie bardzo, że trafiłem do tego lekarza. Tak więc zdecydowanie polecam tego Pana wszystkim, którzy do niego trafią w przyszłości lub wahają się w wyborze do kogo się zgłosić, gdyż jego wiedza i podejście do tematu są bezcenne.
Opinia dodana przez: paffeu600

lekarz Andrzej Dumański

Chirurg naczyniowy

Wrocław

Do dr Andrzeja Dumańskiego trafiłam z polecenia. I miałam wielkie szczęście, że to właśnie on rozpoznał mój przypadek. Jest to lekarz profesjonalny, empatyczny i wyrozumiały. Wytłumaczył co mi dolega i jak postępować. Dziękuję. :)
Opinia dodana przez: anonim

lekarz Leszek Spytkowski

Dolnośląskie Centrum Medyczne "DOLMED" S.A
ulica Legnicka 40
53-674 Wrocław

Po wizycie u Pana Leszka Spytkowskiego mogę powiedzieć że jest profesjonalistą. Odpowiada na każde pytanie i wyjaśnia wszystko . Stawia diagnozę na podstawie badania , dobiera odpowiednie leczenie . Na pewno skorzystam jeszcze kiedyś z wizyty u Pana doktora .
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Wojciech Durek

ulica Bacciarellego Marcelego 10b/8
51-649 Wrocław

Byłam u Pana Doktora na gastroskopii, badanie przeprowadzone bardzo sprawnie i szybko.Wspaniały człowiek i lekarz z dużym poczuciem humoru.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Norbert Zapotoczny

Zakrzowska 19a
51-140 Wrocław

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam! Warto było jechać ponad 200 km :) Bardzo miły, rzeczowy i kompetentny, poświęcił mi odpowiednią ilość czasu.
Opinia dodana przez: Ewa Czapla

lekarz Mateusz Głód

I Klinika Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Endokrynologicznej
M. Skłodoskiej-Curie 66
Wrocław

Bardzo miły, a zarazem profesjonalny i kompetentny lekarz.przed zabiegiem wszystko fajnie wytłumaczył i nawet narysował co będzie robić. W trakcie zabiegu świetnie informował o wszystkim,przez co nie stresowałam się.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Rafał Szulc

Chirurg onkolog

Wrocław

Trafiłam do Pana doktora nie mając wielkiej nadziei na cokolwiek. Mój pierwszy lekarz się poddał po jednej nieudanej probie. Doktor Szulc nie poddał się pomimo, że pierwsza operacja niestety nie pomogla, dalej starał się mi pomóc, chociaż ja już nie wierzyłam, że moje życie może się zmienić. Doktor zoperował mnie po raz drugi i pomimo tego, że mogłam zostać okaleczona, Pan doktor zrobił co w jego mocy żeby uratować moją ...
Opinia dodana przez: Magdalena

dr n. med. Kamila Fudalej

Opolska 121c/4
52-013 Wrocław

Z całego serca polecam dr n. med. Kamilę Fudalej. Nigdy wcześniej nie spotkałam tak zaangażowanego i profesjonalnego lekarza specjalisty! Od dłuższego czasu doskwierał mi ból pleców i nie mogłam dojść do sprawności fizycznej po 2 ciążach, mimo aktywnego trybu życia. Gdy problem się nasilił, szukałam pomocy konsultując się z różnymi specjalistami. Zdiagnozowano u mnie przepuklinę pępkową i spore rozejście mięśni prostych brzucha. Los tak chciał, że trafiłam na konsultację do ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Marcin Świder

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Żeromskiego 75/12
50-312 Wrocław

Pan Marcin to super lekarz i człowiek. Robił mi Vaser ponad miesiąc temu i wszystko pięknie się pogoiło, a ja wróciłam do życia jak nowo-narodzona :)
Opinia dodana przez: loczek

lekarz Ryszard Grendziak

wojewódzkiszpital
Wrocław

Wspaniały lekarz na właściwym stanowisku. Bardzo sympatyczny i kontaktowy człowiek. Dla niektórych kolegów po fachu powinien być inspiracją ...
Opinia dodana przez: Darek D.