Lekarze Chirurg onkolog Wrocław

lekarz Maciej Sebastian

Akademicki Szpital Kliniczny Akademickie Centrum Opieki Stacjonarnej
ulica Borowska 213
50-556 Wrocław

Jestem pacjentką Pana Doktora od pewnego czasu. Ostatnio Pan Doktor wykonywał u mnie zabieg proktologiczny. Jestem pod ogromnym wrażeniem kompetencji Pana doktora i niezwykłej kultury osobistej. Pacjent czuje się wysłuchany, bardzo przystępnie poinformowany o możliwościach leczenia i zaopiekowany. Pan Doktor jest osobą niezwykle delikatną i nie stwarzającą uczucia skrępowania podczas badań, które są dla pacjenta mało komfortowe. W obecnych czasach bardzo rzadko spotyka się już niestety takich ludzi, bo poza ...

lekarz Krzysztof Mildner

Al. Poprzeczna 56/2
51-167 Wrocław

Pan Doktor, no cóż od czego zacząć... Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, indywidualne podejście do pacjenta, dobrze dobrane leczenie, szczegółowe odpowiedzi na pytania dotyczące leczenia itp, itd.... A oprócz tego pomocny o każdej porze, w każdej sprawie można się zwrócić do Pana Doktora, a On nigdy nie odmawia. Potrafi poprawić humor i stworzyć poczucie bezpieczeństwa. Dziękuję...
Opinia dodana przez: Malwina

lek. dent. Mateusz Trafalski

Klinika stomatologiczna Dent Innovation
Ołtaszyńska 92C/4
53-034 Wrocław

Pan doktor Mateusz Trafalski bardzo kompetentny i cierpliwy, wszystko szczegółowo wyjaśnił .Jestem bardzo wdzięczna za szybką i fachową pomoc .Będę polecała Pana wszystkim znajomym, bo takiego lekarza spotkać w obecnych czasach to graniczy z cudem .
Opinia dodana przez: Irena

lekarz Sebastian Bałasz

Dolnośląskie Centrum Chorób Serca "MEDINET" - Szpital Wrocław
Kamieńskiego 73a
51-124 Wrocław

Wspaniały chirurg i odważny człowiek o wielkim sercu. Uratował mi życie i tym samym dał życie 3 osobom bo nie tylko mi .W 2017roku zdecydowanie po nie udanej laparoskopi (wykonanej przez innego lekarza) i krwotoku wewnętrznym wykonał fachowo laparotomie i pomógł dojść do siebie by nie doszło do dalszych powikłań. W 2018r z powodu powiklan po krwotoku wewnętrznym wielu lekarzy oraz wyniki wskazywaly na to że nie mogę mieć dzieci ...

lekarz Roman Massopust

Chirurg ogólny, Gastrolog

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego
ulica Koszarowa 5
51-149 Wrocław

Kompetencja , uprzejmość ,pod opieką takiego lekarza pacjent czuje się bezpiecznie. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: ZDZISŁAWA

lek. med. Krzysztof Kurnol

Klinika Chirurgii Ogólnej i Chirurgii Onkologicznej
Borowska 213
50-556 Wrocław

Lekarz, który uratował mi życie! Trafiłem do szpitala na Borowskiej w pandemii. Na skutek złego leczenia przez lekarza POZ trafiłem na SOR i od razu na stół operacyjny dra Kurnola praktycznie w ostatnim momencie. Doktor przeprowadził operację, ale najważniejsze było potem. Moja rana - z powodu wycieńczenia organizmu oraz moich uwarunkowań, źle się goiła. Dr Kurnol, pomimo zakazu przyjmowania pacjentów na oddziale z powodu pandemii, nie zostawił mnie bez opieki. ...
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Zbigniew Czajczyński

Laryngolog, Onkolog

Bartoszowicka 18
51-641 Wrocław

jestem zadowolony z wizyty lekarza Pana Zbigniewa. Miałem problem ze słuchem i lekarz zapisał mi skuteczne leki na ból uszu.
Opinia dodana przez: patryk

dr n. med. Dorota Garncarek-Lange

Internista, Onkolog

ulica Kamieńskiego 227/u1
51-126 Wrocław

bardzo komepetentny lekarz, a przy tym bardzo mila i serdeczna

lekarz Piotr Stępiński

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

ulica Żniwna 2
52-230 Wrocław

Pan doktor to anioł w ludzkiej postaci. Uratował mojemu tacie życie w lipcu 2020. Polecam z całego serca, bardzo pracowity, utalentowany i konkretny lekarza. Jak na osobę, która robi cuda na sali operacyjnej jest niezwykle dostępny i ma fajny kontakt z pacjentem.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Andrzej Gebuza

Chirurg ogólny, Chirurg dziecięcy

Zespół Przychodni FORMICA Przychodnia nr 2
Pilczycka 148
54-144 Wrocław

Pan dr Andrzej Gebuza jest świetnym fachowcem, lekarzem z powołania, do tego na równi wspaniałym człowiekiem, zawsze uśmiechnięty, zawsze pomocny. Dzisiaj nie często spotyka się takich ludzi na swojej drodze, ale ja miałem to szczęście. Pan dr Andrzej Gebuza przeprowadził laparoskopowe usunięcie woreczek żółciowego oraz polipektomię jelita grubego. W obu przypadkach wszystko było ok, bez żadnych negatywnych objawów. Ważne jest także podejście do pacjenta, szczególnie podczas pobytu w szpitalu i ...
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Marek Ściebura

Bacciarellego 23/2
51-649 Wrocław

Bardzo wnikliwy lekarz, empatyczny słucha pacjenta .Wysokie kwalifikacje które są nie do ocenienia .Pomoc udzielona jak i wnikliwe wytłumaczenie jest juz samo w sobie lekiem.Polecam
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Marek Mak

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Rudolfa Weigla 5
50-981 Wrocław

Polecam. Bardzo dobry kardiochirurg. Poświęcił mi dużo czasu, przeprowadził dokładny wywiad . Zdecydowanie jest godny polecenia.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Magdalena Warszylewicz-Szymanek

Pulmonolog, Onkolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Femina
Ścinawska 24-26
53-629 Wrocław

Niesamowita pracowita i empatyczna Pani Dr to jedna z nielicznych lekarzy która potrafiła przekazać informację na temat choroby w sposób zrozumiały. Styl rozmowy wprowadza uspokojenie i wówczas rodzi się zaufanie. Brawo Pani dr. Podczas pobytu mojej mamy na oddziale onkologii znajdowała czas w tym zabieganiu żeby choć słowo przemówić do pacjentki co bardzo przepełniło nadzieją że będzie dobrze i wzmacniało pacjentkę psychicznie. Dziękuję Pani dr z całego serca za to ...
Opinia dodana przez: Mira

prof. dr hab. Maciej Bagłaj

Chirurg onkolog, Urolog dziecięcy

Widok 8
50-052 Wrocław

Najlepszy pod słońcem. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie . Interesuje się każdym pacjentem z osobna . Nie traktuje olewajaco , lekarz na medal . Lepszego nie ma!
Opinia dodana przez: Sylwia

dr hab. n. med. Rafał Matkowski

Onkolog

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
ul.Szybka 5 C
50-421 Wrocław

Jednym słowem przecudowny lekarz. U doktora Matkowskiego leczę się od kilku lat i naprawdę z czystym sumieniem polecam go każdemu.Jest to osoba kompetentna, troskliwa, profesjonalna w swoim fachu.I najważniejsze że w 1000% szanuje swojego pacjenta.
Opinia dodana przez: kasiek

lekarz Krzysztof Zwoliński

Wybrzeże Wyspiańskiego 20
51-107 Wrocław

Lekarz z powołania, z ogromną wiedzą medyczną i doświadczeniem. Rzeczowy oraz wielkim sercem. Nie ulega zachciankom kuracjuszy tylko bazuje na wiedzy medycznej kierując się dobrem pacjenta

Wanda Kozaczyńska

Piastowska 55 / 5
Wrocław

LEKARZ WSPANIAŁY !!!!!!!!!!!!! KIEDYŚ MIAŁAM SZCZĘŚCIE ZAPOCZĄTKOWAĆ MOJE WIZYTY I TRWAJĄ DO DIŚ .

lek. dent. Przemysław Krupa

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Przychodnia Lekarska ZA-MED
ulica Chłodna 16
53-022 Wrocław

Dobry fachowiec godny polecenia. Pan doktor, przedstawił kolejne etapy, wyjaśnił na czym będzie polegał zabieg, sprawnie go przeprowadził. Wszystko przebiegło w miłej atmosferze, bez kolejek i zbędnego stresu.

lek. dent. Andrzej Wojciechowicz

Gabinet stomatologiczny
P.Wysockiego 8/1
51-692 Wrocław

Znakomity chirurg stomatologiczny i znakomity dentysta, protetyk. Bardzo kompleksowo podchodzi do pacjenta, ma świetny kontakt z pacjentem. Gabinet też super. Bardzo polecam! Pacjent

lekarz Ludwik Roszkowski

MSWiA
Wrocław

Pełen profesjonalizm, wreszcie trafiłem na chirurga, który jest po prostu ludzki. Zabiegi chirurgiczne (w moim przypadku nacięcie ropnia) są bardzo bolesne. Pan doktor bez problemu zaaplikował znieczulenie, całą sprawę załatwił w 15 minut a ja po 6 dniach cierpienia nareszcie czuję ulgę. Dziękuję i pozdrawiam!
Opinia dodana przez: Łukasz