Lekarze Chirurg onkolog Wrocław

lekarz Janusz Ćmikiewicz

Chirurg ogólny, Chirurg dziecięcy

Śniadeckich 30 / 1
Wrocław

Lekarz idealny, dużo czasu poświęca małemu pacjentowi. Wszystko jasno tłumaczy. Ma podejście do dzieci. Zawsze odbiera telefony. Przeprowadził zabieg u mojego synka, dzięki temu jest już zdrowy. Polecam
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Karolina Kondratyk

Klinika Pediatrii, Gastroenterologii i Żywienia
Marii Curie-Skłodowskiej 50/52
50-369 Wrocław

Bardzo miła lekarka, broni się niebywałym podejściem do pacjenta, kompetencją i cierpliwością, pozdrawiam!
Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Magdalena Świąder-Ziętara

Chirurg stomatolog, Protetyk

Centrum Skrzat
Rumiankowa 55 / 2C
54-512 Wrocław

Od czsu kiedy zdecydowałem się leczyć zęby u p. doktor, skończyły się moje z nimi problemy. Najpierw kompleksowe leczenie, a teraz przeglądy raz w roku i ew. drobne zabiegi. Pani Doktor jst wyjątkowa, ma niesamowite umiejętności i jeszcze coś co czyni że leczenie jest nadwyraz skuteczne.

dr n. med. Krzysztof Pakulski

Chirurg szczękowo twarzowy, Laryngolog

Klinika stomatologiczna Dent Innovation
Ołtaszyńska 92C/4
53-034 Wrocław

W 2021 roku operacyjne usunięcie ósemki. Po zabiegu sparaliżowane, tak jakby trzymało dalej znieczulenie. Polecone u doktora płatne lasery nic nie pomogły. Zostałam pozostawiona sama sobie. Lekarz powiedział, że to się zdarza i minie. Upłynęło już 2,5 roku a ból narasta i paraliż nie minął :(

dr Bartłomiej Szynglarewicz

Onkolog

Polskie Centrum Zdrowia Instytut Medyczny
54-203 Wrocław

Mam osobiste odczucie że pan doktor ma bardzo podobnie napisane komenatrze równiez na innym portalu i bardzo dba o moderowanie negatywnych. Niestety ja zdecydowanie odradzam i sprawdzajac terminy dostepnosci do specjalistów jest to jeden z nielicznych lekarzy gdzie jest zawsze pusto. Uwazam lekarza za obojetnego na potrzeby pacjenta. Całkowicie unikającego poważnej i wymagajacej diagnostyki, która jest nie wygodna finansowo i rankingowo dla placówki. Niestety lekarz jest bardzo miły, ciepły i ...

Grażyna Mróz

Chirurg stomatolog

Nowodworska 53B
Wrocław

I would like to share my experience from a visit at dentist, dr Grażyna Mróz that works in LuxMed at pl. Dominikański 3, Wrocław. I visited her after I had received a recommendation from another LuxMed dentist at ul. Legnicka, two weeks earlier. When I went into her room, the doctor asked me which tooth I had the problem with. I answered honestly, I couldn't remember if it was left ...

lekarz Cezary Czekalski

Ośrodek Profilaktyki i Lecznictwa Wojnów Sp z o.o.
ulica Strachocińska 83
51-511 Wrocław

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, ogromna wiedza i bardzo miła osobowość. Z CAŁEGO SERCA POLECAM!
Opinia dodana przez: MAREK

Magdalena Hirowska-Tracz

Ginekolog, Ginekolog onkolog

Polimed
ul. Energetyczna 8
52-340 Wrocław

Pani doktor jest bardzo miła i ciepła, co przekłada się na brak skrępowania u pacjenta przy badaniu. Nie spieszy się, dokładnie odpowiadając na zadawane pytania. Może trochę kryguje się, gdy zleca badania, tutaj trzeba jednoznacznie mówić że chce się konkretne badanie wykonać. Ale być może Pani Doktor nie chce obciążać pacjenta zbędnymi kosztami, choć chyba to nie powinno był motywacją do zaprzestania wykonywania potrzebnych badań.

dr n. med. Waldemar Balcerzak

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
ul.Szybka 5 C
50-421 Wrocław

NAJLEPSZY LEKARZ NA ŚWIECIE!!!!DO TEGO DOBRY ,SERDECZNY CZŁOWIEK!!!! MISTRZ W USUWANIU TARCZYCY!!!!! Nie spotkałam nawet w opowieściach lekarza,który zainteresował się dlaczego pacjenta nie ma na oddziale a miał być...który operował tak długo ,aż był pewien,że nic nie zostało...który przyjechał o 21.30 ,bo coś się działo niepokojącego po operacji...Przyjechał do mnie!Dodam tylko ,że widział mnie przed tym wszystkim jeden raz kiedy przyszłam z paskudną diagnozą! DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE!
Opinia dodana przez: monika

lekarz Werner Janus

J.Piłsudskiego 105B
Wrocław

Od 7 miesięcy lekarze rozkładali ręce. Dr. Janus wyleczył mnie w ciągu 20 minut. Dziękuję Panie Doktorze!
Opinia dodana przez: Klaudia

Andrzej Matera

Chirurg ogólny, Ortopeda

Gabinet Lekarski
52-129 Wrocław

To bardzo uczciwy o dobry fachowiec!!! Takich ludzi w medycynie bardzo rzadko się spotyka w obecnym zwariowanym świecie.
Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Małgorzata Pondo

Chirurg naczyniowy, Wizyty domowe

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CENTRUM IKAR"
Bulwar Ikara 30
54-130 Wrocław

Polecam obecnie jestem miesiac po zabiegu neurochirurgicznym w ktorym p.doktor brala udzial i jestem zadowolona podejsciem do pacjenta rowniez
Opinia dodana przez: Angelina

lekarz Marcin Wiatroszak

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Oddział Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej OSK (Okręgowy Szpital Kolejowy)
Wisniowa 36
Wrocław

MARCIN WIATROSZAK Zastanawiałam się od dłuższego czasu nad operacją powiększenia piersi metodą wszczepienia implantu silikonowego. Przeglądałam różne strony, różne opinie pacjentów i oprócz licznych komentarzy i ofert najbardziej zastanawiałam się czy trafie na odpowiedniego ,,prawdziwego’’ lekarza. Natrafiłam na artykuł, w którym Pani dr. Ewa Wojas w bardzo konkretny sposób wyjaśnia wszystkie niepokojące mnie wątpliwości. Po przeczytaniu tego artykułu sprawdziłam swojego lekarza w Centralnym Rejestrze Lekarzy RP http://www.oil.org.pl/xml/oil/oil72/rejlek/hurtd i już ze ...
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Lekarz medycyny estetycznej
                                       lekarz Agnieszka Burkacka

lekarz Agnieszka Burkacka

Lekarz medycyny estetycznej, Chirurg dziecięcy

Ars Estetica – Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii
ul. Powstańców Śląskich 56a/2
53-333 Wrocław

Wiedza, umiejętności i rewelacyjne podejście do pacjenta. Doktor Burkacka ma wszystkie cechy charakteryzujące dobrego lekarza. Zabieg przebiegł bardzo szybko i bezboleśnie. Pani doktor na bieżąco tłumaczyła co się dzieje w trakcie zabiegu oraz jakie czynności wykonuje Odpowiadała na wszystkie pytania dotyczące zabiegu, a także tłumaczyła czego można się spodziewać zaraz po nim. Sam proces również trwał bardzo krótko i bez żadnych komplikacji. Polecam każdemu niezdecydowanemu.
Opinia dodana przez: Krzysztof Ł.

dr n. med. Ahmed Elsaftawy

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Zespół Usług Medycznych "Lek-Trans" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Kręta 25
50-233 Wrocław

Wykonałam u Pana Doktora botox tzw.kurzych łapek.już na 3 dzień widać efekt,nie pamiętam,żebym miała wczesniej wykonany tak skutecznie ten zabieg,a stosuję go od 4 lat,jestem zachwycona.Dr Ahmed jest .miły,profesjonalny i jest mistrzem w tej dziedzinie jak widać.Ceny ma mega-konkurencyjne,polecam z całą odpowiedzialnością. Nowa stała klientka-Magda I.
Opinia dodana przez: Magdalena

dr n. med. Krzysztof Dudek

Torakochirurg, Chirurg ogólny

Starmed sp.z o.o
Młodych Techników 7
Wrocław

Pan doktor to lekarz z powołania. Moja mama po operacji serca w szpitalu na ul. Borowskiej miała odmę opłucną i podskórna. Pan doktor Dudek nie był jej doktorem prowadzącym, a dzięki jego doświadczeniu i trosce o pacjenta ma nadal obydwa płuca i żyje. Pan doktor był po kilka razy w ciągu dnia sprawdzać jak przebiega leczenie potrafił przyjeżdżać po zakończonej zmianie z domu żeby zobaczyć jak się czuje moja mama. ...
Opinia dodana przez: Monika

dr Ryszard Nawrocki

Chirurg naczyniowy, Chirurg plastyczny

Gabinet Chirurgii Plastycznej
ul. Junacka 10
54-020 Wrocław

Polecam z całego serca! Pan Ryszard konkretny , miły i bardzo doświadczony. Z zabiegu jestem bardzo zadowolona. W klinice czułam sie jak królewna. Opieka na najwyższym poziomie.
Opinia dodana przez: Daria
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Chirurg plastyczny
                                       dr n. med. Jakub Kratochwil

dr n. med. Jakub Kratochwil

Chirurg plastyczny

Kutrzeby 64
52-213 Wrocław

Przyjechałam na operację usunięcia garbka na nosie z końca Polski przedwszystkim dlatego, że pan doktor wykonuje zabiegi również w znieczuleniu miejscowym, a na tym mi szczególnie zależało. Zarezerwowalam sobie tydzień w hotelu i przyjechałam na umówiona operację. W dniu zabiegu byłam trochę zestresowana, ale uspakajało mnie swiadomość, że pan doktor dużo lat wykonuje zawód chirurga, ma dobre opinie i robi ładne naturalne noski pasujące do twarzy. Kiedy przyszłam na operację ...

lekarz Marta Zastawny

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Gabinet
Wrocław

Przykro mi, że nie mogę zostawić pozytywnej opinii. Pani doktor jest bardzo miła ale dużo cenniejsze jest dla mnie rzetelne i jasne przekazywanie informacji na wizycie u ginekologa, kiedy sytuacja przekazania takich informacji wymaga. Zgłosiłam się będąc w 6 tygodniu ciąży, w której serce zarodka przestawało bić i ostatecznie przestało. Zdecydowałam się na poronienie naturalne w domu. Zostało mi przekazane, że będzie to wyglądało jak "większa miesiączka", a w razie ...

dr n. med. Leszek Wojciechowski

Chirurg onkolog, Onkolog

Wrocław

Anioł nie człowiek . Lekarz naprawdę z powołania. Jest ich bardzo niewielu i pan doktor właśnie do nich należy! Polecam serdecznie z całego serca ❤️ A panu, doktorze Ogromne "Dziękuję!"
Opinia dodana przez: Rodzina W.