Lekarze Gorzów Wielkopolski

Logopeda

Gabinet logopedyczny
Staszica 5B/6
66-400 Gorzów Wielkopolski

Jestem Bardzo zadowolona z wizyt u tej Pani. Moja córka uwielbia do niej chodzić i ćwiczy tylko z nią (wizyty u innych logopedów kończyły się fiaskiem) Polecam serdecznie tą Panią

lekarz Marzena Zaskórska

Okulista, Okulista dziecięcy

Gabinet Okulistyczny
66-400 Gorzów Wielkopolski

Jeszcze nigdy nie spotkałam się z taką uprzejmością na wizycie u lekarza, takim zainteresowaniem pacjentem, kulturą. Gdyby wszyscy lekarze byli zainteresowani tym, co dolega drugiemu człowiekowi to świat byłby inny. Pełen szacunek i z czystą przyjemnością i radością polecam wszystkim dobrego lekarza-człowieka.

Agnieszka Dobosiewicz

Psycholog, Psychoterapeuta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Lekarza Rodzinnego lek. med. Adam Gruszka
Armii Krajowej 27 d
66-400 Gorzów Wielkopolski

Wspaniały psycholog. Dzięki terapii udało mi się wyjść z depresji i bezsensu życia. Żałuję tylko, że wcześniej nie trafiłem do pani Agnieszki, tylko próbowałem leczenia u innych. Ale i tak cieszę się, że udało mi się skorzystać z pomocy i dobrego serca pani psycholog. Polecam!

lekarz Grzegorz Wilczyński

Gorzowska Lecznica Specjalistyczna
Piłsudskiego 1B
66-400 Gorzów Wielkopolski

Jest specjalista w pełni . W ubiegłym roku operował moja mamę, straszą, bardzo schorowaną osobę - resekcja żołądka [ nowotwór złośliwy ]Oprecaja przeprowadzona w sierpniu 2008 roku się udała, póki co mama czuje się dość dobrze, chociaż jest świadoma jak poważnie choruje, mamy nadzieję,że nawrotu nie będzie.Polecem wszystkim tego specjalistę.
Opinia dodana przez: Wegier

lekarz Maria Sługocka

NSZOZS S-DENT
Piłsudskiego 1A
66-400 Gorzów Wielkopolski

Pani doktor jest przemiła wysłucha pacjenta i pomoze. Naprawde oby wszyscy lekarze byli tacy! szczerze polecam

Bożena Dunajewska

Gorzów Wielkopolski

Bardzo dobra dentystka chodzę do niej od lat. Polecam.

Mieczysław Kuzicki

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

Zakład Medyczny Fundacji Nasze Zdrowie NZOZ
66-400 Gorzów Wielkopolski

Moje pełne uznanie. Polecam z całkowitym moim zaufaniem pana Doktora Mieczysława Kuzickiego. Dolegliwość u mnie rozpoznał z pełnym znawstwem swojego zawodu. Dziękuję panie Doktorze. Stan Kor
Opinia dodana przez: Stanisław Kornas

lekarz Julita Hładyn

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarzy Rodzinnych Elżbieta Ciesiul -Tracz
Obrońców Pokoju 74 A
66-400 Gorzów Wielkopolski

Pani doktor jest bardzo miłą i kompetentną osobą. Bardzo mi pomogła. Jest cierpliwa i wyrozumiala. Dogłębnie wnika w problem.Polecam każdemu wizyte u niej.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Jerzy Dubiel

Neurochirurg

66-400 Gorzów Wielkopolski

Wspaniały lekarz,który nie przejdzie obok cierpienia człowieka.W październiku pan doktor Dubiel przeprowadził mi operacje kręgosłupa lędźwiowego.Przed operacja prawie przestałam chodzić,ból nogi był nie do zniesienia,teraz jestem trzy tygodnie po operacji chodzę bez bólu nogi i kręgosłupa.Wspanialy lekarz,wyrozumiały,konkretny.Odpowiada na pytania,mówi dokładnie o chorobie wszystko tłumaczy.Bardzo dziękuję za pomoc.Brak mi słów aby okazac swoją wdzięczność Jeszcze raz bardzo dziękuję za wszystko.Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Ewa Chlebowska

lekarz Mateusz Pałys

66-400 Gorzów Wielkopolski

W czasach przeciążenia służby zdrowia trudno trafić na lekarza który wysłucha pacjenta, czego nie można powiedzieć o Doktorze Mateuszu Pałys, poświęcił czas na zapoznanie się z posiadanym materiałem medycznym i wysłuchał co odczuwa pacjent przy objawach chorobowych. Ułatwiło to rozpoznanie zmian chorobowych. Polecam tego lekarza w trudnych przypadkach z nieoczywistymi symptomami chorobowymi.
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Marcin Misterski

Kardiochirurg

66-400 Gorzów Wielkopolski

Wspaniały Człowiek, wybitny specjalista Dziękujemy Doktorze z całego serca za dar życia Życzymy dużo zdrowia i satysfakcji z wykonywanej pracy

mgr Łukasz Chrostowski

Fizjoterapeuta

Vertebralis
Górczyńska 17 Medi-Raj
66-400 Gorzów Wielkopolski

Moje dolegliwosci pleców zdecydowanie zmniejszyły się już po pierwszej wizycie. Polecam Pana Łukasza, nikt do tej pory nie zajął się tak kompleksowo i skutecznie moim kregosłupem. Dowiedziałem sie też jakimi ćwiczeniami mogę sobie sam pomagać.

lekarz Daniel Baran

Okulickiego 50/12
66-400 Gorzów Wielkopolski

Nie ma słów, które mogłyby wyrazić moją wdzięczność za całą Pańską opiekę i poświęcenie, jakie mi Pan okazał w trudnym dla mnie czasie. Dzięki Pańskiej pomocy udało mi się przetrwać najtrudniejsze chwile i odzyskać zdrowie. Jestem zawsze pod ogromnym wrażeniem Pańskiej wiedzy, doświadczenia i empatii, z jaką podchodzi Pan do swojej pracy. Polecam tego ortopedę w 100 procentach.Ogrom wiedzy, pracowitość i odpowiedzialność to jego główne cechy.
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Katarzyna Gajewska-Frydel

NZOZ BASIS Przychodnia Lekarza Rodzinnego Izabela Ostrowska
ulica
Gorzów Wielkopolski

Najlepsza Pani doktor. Już dawno nie spotkałam tak sympatycznej i tak empatycznej lekarki. Chodzę z dwójką dzieci, ale i mnie Pani doktor leczyła. Jako jedyna zwróciła mi uwagę, żeby mierzyć saturacje synowi ( syn miewał często zapalenie płuc). Zawsze wnikliwie bada, wysłucha. Lekarz z prawdziwym powołaniem- polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Krystyna Sławińska-Malczewska

Lekarz rodzinny

wróblewskiego
66-400 Gorzów Wielkopolski

Dr. Krystyna Sławińska-Malczewska jest lekarzem pierwszego kontaktu naszej rodziny ( cztery pokolenia ). To lekarz z charyzmą. Zawsze uśmiechnięta, miła i życzliwa. Wnikliwie podchodzi do każdego z pacjentów starając się postawić właściwą diagnozę i dobrać odpowiednie leki. Dzięki szerokiej wiedzy i dużemu doświadczeniu jest bardzo skuteczna. Często bywam w prowadzonej przez nią Przychodni “Zacisze”. Pani dr Sławińska pracę traktuje jako powołanie, jest całkowicie oddana swoim pacjentom i medycynie. Przyjmuje chorych ...
Opinia dodana przez: Jadwiga

Witold Bednarski

Bolesława Chrobrego 26/1
66-400 Gorzów Wielkopolski

Trafiłem na tego stomatologa dzięki znajomym. W pełni kompetentny lekarz. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Bardzo spodobała mi się skrupulatność i niesamowita dokładność tego stomatologa. Mogę szczerze każdemu polecić Pana Witolda.

lek. dent. Agata Gilińska

Gorzów Wlkp
ul.Ogińskiego
66-400 Gorzów Wielkopolski

Gabinet stomatologiczny przy ul. Ogińskiego składa się z dwóch estetycznych, nowoczesnych i bardzo czystych gabinetów, prowadzonych przez dwie siostry, p. Agatę i p. Milenę. Obydwie panie zasługują na pochwałę, szczególnie za ich fachowe podejście do problemów. Wiedza oraz uprzejmość wobec pacjentów wzbudzają duże zaufanie. Sam osobiście miałem wizyty zarówno u p. Agaty jak i p. Mileny, dlatego z wielką przyjemnością mogę polecić obie panie lekarki. /JW.

lek. dent. Milena Gilińska

Gorzów Wlkp
ul.Ogińskiego

lek. dent. Joanna Gnorowska

Władysława Łokietka 31 lok. 3a
66-400 Gorzów Wielkopolski

Bardzo miła rzeczowa skrupulatna a zarazem sympatyczna i ładna. Strach przed dentystą mija jak się wchodzi do gabinetu Pani Joanny. Żadnego bólu. Polecam tego specjalistę.

lekarz Lech Sługocki

ENDOMED Buszkiewicz, Gabryniewski Spółka Jawna
ulica Obotrycka 8
66-400 Gorzów Wielkopolski

Świetny chirurg, bardzo miły i rzeczowy dobrze wytłumaczył mi na czym polega choroba i jakie bedzie leczenie, wyjasnil wszelkie watpliwosci. Poszlam do Pana doktora z polecenia i byl to najlepszy mozliwy wybor