Lekarze Gorzów Wielkopolski

lekarz Michał Jewusiak

Filia Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej "STOMIK "
Gwiaździsta 14
66-400 Gorzów Wielkopolski

Jestem wieloletnią pacjentką lekarza Pana M. Jewusiaka. Jest zaangażowany w moje problemy zdrowotne i zawsze trafnie udziela mi pomocy.Zawsze tłumaczy co robić i jak (jeśli jest taka potrzeba) stosować leki. serdecznie polecam tego lekarza .Grazyna
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Szymon Zachara

Przychodnia Dermatologiczna i Wenerologiczna
Walczaka 2E
66-400 Gorzów Wielkopolski

Polecam w 100%. Wizyta w miłej spokojnej atmosferze. Precyzyjna diagnoza po uprzednim dokładnym badaniu usg Doppler.Doktor odpowiadający na wszystkie wyczerpujące i wymagające pytania z mojej strony 😁 bardzo wyrozumiałe tłumacząc pierwszy raz spotkałam się z takim lekarzem u którego stres schodzi na najniższy poziom będąc na wizycie można bardzo szybko poznać podejscie doktora i zamiłowanie do wykonywanego zawodu. Będąc wcześniej u kilku innych specjalistów można być pewnym u Doktora można ...
Opinia dodana przez: marta

lekarz Sławomir Przybylski

Neurochirurg

NSZOZS S-DENT
Piłsudskiego 1A
66-400 Gorzów Wielkopolski

Doktor Przybylski jest jedyny w swoim rodzaju ; stosunek do pacjenta, poswiecony mu czas, dobry wywiad i trafna diagnoza. Jakos malo ma Gorzow Wlkp. tak kompetentnych specjalistow..
Opinia dodana przez: hanna

lekarz Piotr Dębicki

Reumatolog

Dekerta
Gorzów Wielkopolski

Bardzo dobry lekarz. Poświęcił czas dla mojego 97-letniego dziadka i okazał szacunek do osoby starszej. Polecam
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Łukasz Laurans

Ośrodek Wczesnej Interwencji
Jana Dekerta 1
66-400 Gorzów Wielkopolski

Najlepszy lekarz na jakiego mogłam trafić. Dla niego najważniesze jest jak najszybsze doprowadzenie pacjenta do stabilnego stanu a następnie systematyczna kontrola zdrowia. Wymaga przy tym pełnej szczerości nawet jeśli jest ona dla nas wstydliwa. Potrafi skrytykować gdy nie przestrzega sie zaleceń. Wspaniały lekarz z powołania. Zrobi wszystko co w jego mocy by ratowac życie chorego.
Opinia dodana przez: Joanna

dr Martin Inman

Chirurg dziecięcy

SZPITAL
66-400 Gorzów Wielkopolski

Cudowny lekarz z niesamowitym podejściem do dzieci! Fachowe oko, stoicki spokój, doświadczenie i kompetencje dr Inmana nie pozostawiają wątpliwości, że dziecko znalazło się we właściwych rękach. Dziękujemy za pomoc i opiekę.
Opinia dodana przez: Monika

lek. dent. Andrzej Kierat

NZOZ Centrum Stomatologiczno-Periodontologiczne "Periodent" Zofii Adamskiej-Miałkowskiej
Pułaskiego 52
66-400 Gorzów Wielkopolski

Wspaniały fachowiec, życzliwy znający się na rzeczy. Pan doktor godny polecenia, budzący zaufanie. Jeden z najlepszych stomatologów w Gorzowie Wlkp.
Opinia dodana przez: Jarek

lek. dent. Michał Dojs

Prywatny Gabinet Lekarski
Żeromskiego 19 lok. 1
66-400 Gorzów Wielkopolski

Polecam z całego serca! Wiedza, umiejętność odpowiedzi dzielenia się nią i pełen profesjonalizm przy jednoczesnym dbaniu o dobro pacjenta
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Elżbieta Ciesiul-Tracz

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarzy Rodzinnych Elżbieta Ciesiul -Tracz
Obrońców Pokoju 74 A
66-400 Gorzów Wielkopolski

Polecam . Nigdy nie zdarzyło mi sie by nie udzieliła mi pomocy.
Opinia dodana przez: pikador134

mgr Magdalena Musiolik

Psycholog

Prywatny Gabinet Psychologiczny
66-400 Gorzów Wielkopolski

Pani Doktor ma niezwykle kojący wpływ na pacjenta, uspokaja i podnosi na duchu. Po dwóch wizytach czuję się podbudowana i moje dolegliwości nie wydają się już być tak przerażające. Otrzymałam praktyczne i fachowe porady, które stosuję z zadowalającym skutkiem. Pani Doktor dziękuję, a potencjalnym pacjentom polecam!

dr hab. n. med. Agata Czarnywojtek

Endokrynolog, Internista

NZOZ Hipokrates s.c.
Łużycka 7
66-400 Gorzów Wielkopolski

Wychodzę z założenia, że jeśli ja traktuje ludzi dobrze, to oni odwzajemniają ty samym. U pani doktor byłam już 2 razy i nigdy nie było żadnych problemów. I za każdym razem była do niej kojejka, skoro to takie ważne, by o tym wspominać. Czy oczekujecie, że wszyscy lekarze, którzy przyjmują prywatnie będą wa lizać d***py?

lekarz Zofia Kołtowska

Psychiatra

ul. Paderewskiego 14/2 Gorzów Wielkopolski
66-400 Gorzów Wielkopolski

Bardzo dobry kekarz , jako meżczyzna sam korzystam z pomocy Pani doktor. Wczesnie korzystala znajoma , ktora byla w trudnym polozeniu swojej choroby / wczesnie wykryto u niej nowotwór. W wyczekiwaniu na wynik , zycie jej zamieniło sie w koszmar nie mogla dawac sobie rady , wizyty u roznych lekarzy okazaly sie wielka pomylka - dopiero wizytu u Pani Kołtowskiej okazały sie przynosic pożądane rezultaty. Skoro tak to i z ...
Opinia dodana przez: Sławomir

lekarz Elżbieta Babiszkiewicz

Lekarz rodzinny, Pediatra

Przychodnia Lekarska "Osiedle Staszica"
Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 24
66-400 Gorzów Wielkopolski

Pani doktor jest znakomitym fachowcem, jest b. uprzejma i doskonale tumaczy stan chorobowy pcjenta. Nie ogranicza skierowań do lekarzy specjalistów w przypadkach oczywistych. Jest uprzejma i w razie nagłej potrzeby przyjmuje pacjentów poza limitem dziennych przyjęć.
Opinia dodana przez: Aleksander

lekarz Bożena Lech

Ginekolog położnik, Ginekolog

Gabinety Lekarskie Zdrowie i Uroda s.c.
Szarych Szeregów 38 (centrum Q10 -1 piętro )
66-400 Gorzów Wielkopolski

Bardzo miła Pani doktor, podejście do pacjenta super. Kontakt telefoniczny bez problemów. Finansowo też super. Polecam w 100%
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Wiesław Supiński

Kardiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnie Specjalistyczne PUL-MED Grażyna Szwankowska
30 Stycznia 15/3
66-400 Gorzów Wielkopolski

dr n. med. Wiesław Supiński to kariolog posiadający duży zasób wiedzy teoretycznej i praktycznej . Jestem pacjentem od 10 - lat . Trafnie stawia diagnozę , a w przypadku wątpliwości kieruje na badania diagnostyczne . Polecam.
Opinia dodana przez: ANDRZEJ

lek. dent. Grażyna Romanowska

W KAMIENICY gabinety stomatologiczne
Łokietka 11a/1
66-400 Gorzów Wielkopolski

Bardzo polecam. Swietne podejscie do pacjenta. Bezbolesne leczenie. Wczesniej mialam uraz do dentystow i balam sie przed kazda wizyta. A do Pani Doktor ide z przyjemnoscia. I wychodze od niej ze lazami (spowodowane smiechem). Jeszcze raz goraco polecam
Opinia dodana przez: Jagoda

lek. dent. Włodzimierz Wójcicki

Deszczno 25/3
66-446 Gorzów Wielkopolski

Koszt wizyty 120 zł/"jedną dziurkę". Może nie jest to najtaniej, jednak warto wydać te pieniądze. Jest moim stomatologiem o 20 lat, raz gdy chciałam przyoszczędzić, poszłam do innego dentysty do tej pory tego żałuję. Pacjenci Pana Włodka pokonują setki kilometrów specjalnie dla wizyty w jego gabinecie, to samo mówi za siebie :) POLECAM!!!

lekarz Zdzisław Makowski

Kazimierza Wielkiego 43 lok. 1
66-400 Gorzów Wielkopolski

Mimo tego,że jest to już starszy wiekiem lekarz,polecam serdecznie.Nie przepisuje antybiotyków,chyba,że w skrajnych przypadkach.Zarówno ja,jak i moja siostra leczymy u niego swoje dzieci i obie jesteśmy bardzo zadowolone.Choć ma skromny gabinet w pełni mu wystarcza:) Polecam serdecznie.

lekarz Janusz Chojnicki

Reumatolog

wróblewskiego
66-400 Gorzów Wielkopolski

Dziękuję jeszcze raz Panie doktorze za poświęcony dla mnie i mojej córki czas!!!Lekarz godny polecenia !!!
Opinia dodana przez: Akro

lek. stom. Grzegorz Sanocki

Ortodonta, Stomatolog

Sanocki Clinic
Warszawska 28
66-400 Gorzów Wielkopolski

Polecam Dr. Grzegorza! Fachowo i profesjonalnie podchodzi do problemów. Mój uśmiech jest piękny! Aparat nosiłam tyle czasu ile przewidział doktor. Świetna współpraca, przepiękne gabinety i sprzęty których nie widziałam w żadnym z Gorzowskich gabinetów. Profesjonalne leczenie a przy okazji świetny humor i dobre żarty przy każdej wizycie!Niska cena i rewelacyjne podejście do pacjenta!!!!! POLECAM GORĄCO!
Opinia dodana przez: Patrycja