Lekarze Gorzów Wielkopolski

Jan Nurek

ten adres emajl wprowadziłam przez pomyłkę,przepraszam
ul. 9 Maja
Gorzów Wielkopolski

W 100% poleciła bym tego lekarza. Leczy się u niego cała moja rodzina. A praiw każdy z nas ma jakieś poważne problemy z zębami. Leczł mi kilka zębów kanałowo, Jest bardzo przyjemny i miły, jedyny mały minus to fakt że często zostawiałam u niego około 120zł. Chociaż wiem że to co robi z zębami nie ma ceny... Bo naprawde jest wart każdego grosza.

Mariusz Pawlak

Gabinet Lekarski Mariusz Pawlak
Franciszka Walczaka 12B (Gabinet 8)
66-400 Gorzów Wielkopolski

Jako proktolog lekarz niesamowicie delikatny. Cierpliwie wysłuchuje uwag pacjenta i odpowiada na wszelkie pytania. Jestem umówiona na zabieg chirurgiczny, więc kompetencje chirurgiczne ocenię następnym razem.
Opinia dodana przez: Gosia

lek. dent. Anna Dojs

Prywatny Gabinet Lekarski
Żeromskiego 19 lok. 1
66-400 Gorzów Wielkopolski

Od dłuższego czasu się lecze u dr Anny Dojs jest kompetentna, miła a przede wszystkim ma czas dla pacjenta.

lek. med. Katarzyna Kordowiecka

Internista, Hipertensjolog

PRZYCHODNIA STOMATOLOGICZNA
Nadbrzeżna 17
66-400 Gorzów Wielkopolski

Doskonały lekarz. Mimo , że przyjmuje na NFZ poświęciła mi sporo czasu. A to rzadkość w dzisiejszych czasach. Od razu kompleksowe podejście, holter, USG, Ekg. Jestem bardzo zadowolony. W szpitalu zajmowała się moją mamą. Tam już nie było tak różowo. Mama była wypisana już po 3 dniach. W prawdzie zrobiła dużo badań i stan mamy się poprawił ale jest pewien niedosyt. Chociaż taki krótkie pobyty szpitalne to chyba wina systemu ...
Opinia dodana przez: Wacław W

lek. dent. Paweł Korbela

Lekarska Specjalistyczna Spółdzielnia Pracy
Generała Sikorskiego 115
66-400 Gorzów Wielkopolski

SUPER FACHOWIEC I SUPER PODEJŚCIE DO PACJENTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: SŁAWEK

lekarz Andrzej Kasprzak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Pracownia Cytodiagnostyki Ginekologicznej
Dworcowa 4
66-400 Gorzów Wielkopolski

Taki powinien być każdy lekarz rodzinny, uczynny, bezinteresowny , wyrozumiały i chcący pomóc pacjentowi , który tej pomocy potrzebuje. Pełen szacunek dla Pana panie Kasprzak.
Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Maria Kopertowska-Majchrzak

ENDOMED Buszkiewicz, Gabryniewski Spółka Jawna
ulica Obotrycka 8
66-400 Gorzów Wielkopolski

W moim przypadku Pani Doktor to najlepszy specjalista gastrolog jakiego do tej pory spotkałem.W stu procentach profesjonalne leczenie, doskonała komunikacja i uprzejmość.Pozdrawiam serdecznie..
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Mirosław Franków

Internista, Hematolog

Ośrodek Wczesnej Interwencji
Jana Dekerta 1
66-400 Gorzów Wielkopolski

Polecam Pana doktora. Dzięki Panu doktorowi w końcu po kilku latach chodzenia z bólem brzucha dowiedziałam się, co mi dolega, dzięki skierowaniu mnie na odpowiednie badania. Pan doktor jest uprzejmy, zainteresowany pacjentem, przeprowadza szczegółowy wywiad. Dziękuję Pani doktorowi za pomoc
Opinia dodana przez: Ada

lekarz Tomasz Kowalik

Ośrodek Wczesnej Interwencji
Jana Dekerta 1
66-400 Gorzów Wielkopolski

Młody, godny zaufania, miły, empatyczny lekarz pochylający się nad pacjentem. Godny polecenia internista.
{'id': 11952, 'name': u'Gorz\xf3w Wielkopolski'} Ortopeda
                                       dr Paweł Bąk

dr Paweł Bąk

Gorzowskie Centrum Medyczne Medi-Raj Sp. z o.o.
Górczyńska 17
66-400 Gorzów Wielkopolski

Cieszę się, że miałam okazję operować stopy u dr Bąka. Serdecznie dziękuję Panu Doktorowi za wysoki profesjonalizm. Dr Bąk jest świetny lekarz, uprzejmą, taktowną i uważną osobą, która bardzo dobrze traktuje pacjentów. Szczerze polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Natalia

dr n. med. Maciej Kococik

Szpital Wojewodzki na Dekerta
Oddział Chirurgii Ogólnej
66-400 Gorzów Wielkopolski

Dobrze ktoś wyżej napisał - lekarz, który przywraca wiarę w służbę zdrowia. Naprawdę. Nigdy nie spotkałam tak zaangażowanego, profesjonalnego a zarazem uprzejmego i z poczuciem humoru lekarza. Podjął się zabiegu, którego inny lekarz nie chciał zrobić. Dr Kococik zabieg wykonał i już zapomniałam, że w ogóle coś było robione :) życzę sobie i każdemu z Państwa abyśmy trafiali właśnie na takich lekarzy jak dr Kococik :)
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Romuald Puchała

Gorzów Wlkp
ul.Ogińskiego
66-400 Gorzów Wielkopolski

Wspaniały uprzejmy człowiek, bardzo dobry fachowiec. Jestem pacjentką od 20 lat. Odbierał mi pierwszy poród i nawet teraz córka chodzi do niego. Zawsze cierpliwy, poświęca dla pacjentki dużo czasu i wyczerpująco wyjaśni każdy temat. Bardzo duża wiedza i wieloletnie doświadczenie. Polecam z całego serca !
Opinia dodana przez: Adriana

lekarz Leokadia Mikołajewicz

Chirurg dziecięcy

66-400 Gorzów Wielkopolski

Bardzo dobry specjalista,wzbudzająca zaufanie u swoich podopiecznych.Pani doktor jest nie tylko dobrym lekarzem ale także wspaniałym człowiekiem co w tych czasach jest rzadkością.Bardzo polecam panią doktor. Beata
Opinia dodana przez: Beatabudzalek

lek. dent. Katarzyna Borusiewicz

Prywatny Gabinet Lekarski
Pluty 5 lok. 5
66-400 Gorzów Wielkopolski

Witam,potrzebuje nr kontaktowy Pani doktor,niestety podany numer na stronie jest nieprawidlowy.Chodze tylko do Pani Kasi ,od lat leczy moje uzebienie
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Marek Majchrzak

Chirurg ogólny, Gastrolog

endomed
ul.Pionierów
66-400 Gorzów Wielkopolski

Kolonoskopia była wykonana przez doktora Majchrzaka bez znieczulenia. Prawie nie bolało. Ewentualny łagodny ból w końcówce badania wynikał raczej z wzdęcia z powodu tłoczonego powietrza niezbędnego w badaniu. Gdy powietrze po jakimś czasie po badaniu zeszło, umiarkowane dolegliwości ustały. Pan doktor jest spokojny i łagodny. Udziela wyjaśnień, gdy pacjenta coś interesuje. Ale nie przechwala się swoją wiedzą i doświadczeniem. Bez pośpiechu lecz sprawnie "robi swoje". Mam nadzieję, że skutecznie:)
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Julia Gwozdowska

Radiolog, RTG

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "HIPOKRATES "
ulica Łużycka 7/6-7
66-400 Gorzów Wielkopolski

Profesjonalistka dysponująca najnowszym sprzętem. Taktowna i uprzejma. Potrafi rzeczowo i jasno przedstawić wyniki badania. Wzbudza zaufanie sposobem bycia i ogromnym doświadczeniem. Od ręki pełna dokumentacja badania (zdjęcia, opis) wykonane estetycznie i czytelnie (wydruk komputerowy). Wyposażenie i wygląd gabinetu zadbane, godne XXI wieku.
Opinia dodana przez: br

lekarz Bogumiła Turos-Dejnowicz

Niepubliczny Laryngologiczny ZOZ s.c.
Drzymały 11
66-400 Gorzów Wielkopolski

Pani Bogumiła jest kompetentna polecam prowadziła mi ciąże jestem bardzo zadowolona o kosztach nie powiem to zalezy jakie choroby czlowiek ma i co robi jakie badania i to chyba normalne ze jak prywatnie to trzeba zaplacic ale warto Polecam!!! a tak jak ja placilam to Cytologia badanie oraz usg 150zl to nie jest tak duzo

lek. dent. Cezary Gaweł

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Obwód Lecznictwa Kolejowego
ulica Dworcowa 13
66-400 Gorzów Wielkopolski

Co tu dużo mówić, nie zamieniłabym dr Gawła na żadnego innego dentystę, nigdy nie spodziewałabym się, że u dentysty można zasnąć, a jednak. Naprawdę mogę mówić o nim od jak najlepszej strony.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Janusz Gadomski

Kwiatowa 30
66-400 Gorzów Wielkopolski

Bardzo dobry lekarz. Poświęca dużo czasu i uwagi pacjentce.Badanie dyskretne i bezbolesne.

lekarz Jerzy Burlaga

Ortopeda, Traumatolog

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Sienkiewicza 10/11
66-400 Gorzów Wielkopolski

Bardzo dobry lekarz operowal mnie po wypadku.Zawdzieczam mu ze mam obie nogi i ze chodze i ze zyje.