dr Danuta Adamiak watach

1,5
1,4
1,4
1,3

Ta pani powinna mieć zakaz wykonywania zawodu. Pracuje w przychodni w Knurowie "Zdrowa rodzina". W moim przypadku postawiła złą diagnozę, a faszerowanie antybiotykami przez 4 miesiące, spowodowało, że wysiadła mi wątroba i mam problemy z jelitami. Kiedy przyszedłem z prośbą o skierowanie do specjalisty, który zaoferował leczenie w ramach NFZ, zdenerwowała się i zaczęła nazywać tego typu lekarzy oszustami. Na dodatek, kiedy poprosiłem o L4, za ten dzień, w którym do niej przyszedłem, zostałem przez nią uznany za osobę, która miga się od pracy. Była bezczelna, niemiła i arogancka.

Najgorszy lekarz z jakim miałam do czynienia w swoim życiu. Bardzo nieuprzejma kobieta, nie przeprowadziła żadnego wywiadu na pierwszej wizycie. A mówiąc jej o swoich dolegliwościach nie widziałam żadnego zainteresowania z jej strony, nawet nie zmierzyła mi temperatury. Od znajomych słyszałam, że to normalne z tą kobietą, potrafi wmawiać chorym i cierpiącym ludziom, że nie może im dać skierowania na badania, bo za krótko należą do przychodni. To największy absurd jaki w życiu słyszałam.

nigdy nie miałam okazji spotkać tak nie miłej wręcz wrednej pani doktor szydzącej z bólu pacjenta obym nigdy więcej nie musiała się z nią spotkać.Straszna kobieta,NIE POLECAM W 100%

Walka prawie 4 lata poraz 2 wygralem z ta zwariowana dr Watach bylem na rencie 21 lat uzdrowila mnie w 10 minut jestem po zawale mozgu i wiele innych chorob a w zeszlym roku wykryli guza nadnercza a ta opentana doktorka zrobila mnie zdolnym do pracy na kopalni porostu brak slow namawiam wszystkich walczyc do konca

Lekarka niemiła, oschła, wyniosła . Kompetencji nie podważam, ale jako człowiek nie do polubienia. Moja córka została przez te panią wyproszona z gabinetu, zasugerowała jej w sposób arogancki, że jest anorektyczką , córka rozpłakała się powiedziała, że więcej do niej pójdzie. Szok!

miałam "przyjemność" zetknąć się z tą lekarką przy okazji choroby która mnie dopadła po 10 latach pracy bez chorobowego ,potwierdzam wszystko co tu już wcześniej było napisane niesympatyczna, niekulturalna z miną mordercy o wszystko musiałam się pytać,wmawiała mi że symuluję chociaż ledwo trzymałam się na nogach,miałam wysoką gorączkę i kaszel jak gruźlik,z łaski dała mi 2 dni chorobowego ( o które musiałam sama poprosić)i antybiotyki na 10 dni ,po dwóch dniach poszłam do innego lekarza który z miejsca dał 2 tygodnie chorobowego bo stwierdził że w moim stanie nie powinnam jeszcze pracować tylko leżeć,pozdrawiam wszystkich pacjentów dr Watach

Uwaga! Pani "doktor" pracuje w nzoz-ie w Pszowie! Bardzo niesympatyczna. Musiałam sam wypytać co mi dolega. Jeszcze zaglądała na mnie jak bym symulowała. Omijajcie tą panią! Jak już Was coś podpuści to o chorobowe nie pytajcie. Dostaniecie jeden dwa dni.

Chyba wszystko już zostało napisane, no może oprócz tego, że Pani lubi sobie pogrzebać tam gdzie nie trzeba :)

nie sympatyczna, nie potrafi słuchac pacjeta

nie sympatyczna, nie potrafi słuchac pacjeta

Ta pani ponosi porażkę na całej linii nie tylko jako „lekarz” ale zapewne i w życiu prywatnym. Jej zachowanie jest najlepszym na to dowodem. Absolutnie odradzam kontaktu z tym „człowiekiem” omijajcie ją z daleka, bo cuchnie głupotą. Wszystkie poniższe opinie negatywne na tej stronie, są prawdziwe i szczere