dr Danuta Adamiak watach

1,5
1,4
1,4
1,3

to nie lekarz zimna jak lod nie powinna pracowac w tej instytucji bog jeden wie na czuym sie zna napewno na uzdrawianiu pacjetow po jednej wizycie

Jest arogancka, beszczelna. Osądza pacjenta swoimi dziwnymi kategoriami. Oskarża go o rzeczy niezgodne z prawdą, które mogą odbić się na przyszłości pacjenta. Radzę każdemu, który wybiera się na spotkanie z panią doktor o zabranie dyktafonu oraz proszę uzbroić się w cierpliwość. Ja miałem okazję spotkać się z panią doktor orzecznik w ZUSie. Po ponad piętnastoletnim pobycie na rencie, pani doktor cudownie uleczyła mnie, pozbawiając mnie tym samym środków do zycia. xxx

xxx

To nie człowiek ostatnio sie przekonałem dziwie się ze taka,,kobieta'' jest jeszcze orzecznikiem chorych ludzi traktuje gorzej niż żle!!! nigdy więcej nie chce miec z tą kobietą do czynienia podwarza autorytet innych lekarzy!

Ludzie tak wrednej i aroganckiej kobiety nigdy nie spotkalem jak rzyje to cos stwierdza o rzyciu i zdrowiu czlowieka zero czlowieczenstwa kompetencji chamskie podejscie dziwie sie ze to cos jest "lekarzem " mijajcie ja szerokim lukiem jak tylko mozecie