lekarz Dariusz Nowak

Jestem pacjentką doktora od kilku lat i zawsze bardzo dużo czasu poświęca wytłumaczeniu mi moich problemów zdrowotnych.Zawsze robi mi USG , cytologię i bada piersi.W ciągu tych lat wysłałam do niego dużo koleżanek i wszystkie podobnie jak ja są bardzo zadowolone z jego kompetencji.

Gorąco polecam godny zaufania.Bardzo dobra opieka medyczna i fachowiec, ginekolog z zamiłowania a nie dla kasy.

Świetny lekarz, zawsze wszystko tłumaczy, rysuje, ma czas dla pacjentki, prowadził moją zagrożoną ciąże wszystko poszło dobrze, teraz mam zdrową córeczkę. Polecam

Wspaniały lekarz , trafiłam do niego w 2006r i do tej pory mnie nie rozczarował. Prowadził moją pierwszą ciążę a obecnie tez jestem w ciąży i też doktor ją prowadzi. W 2008 miałam jeszcze wymrażanie nadżerki i wizyty kontrolne 1-2 razy w roku. Wymrażanie zrobił bardzo dobrze bo byłam z koleżanką z pracy u prof. Cekańskiego w Bytomiu i powiedział że bardzo profesjonalnie . Bardzo cierpliwy i miły nie tylko w gabinecie ale i na oddziale położniczym również. Wspaniały człowiek i ogromna wiedza.

świetny lekarz,bardzo rzeczowy, fachowo odczytuje USG, nie naciąga na dodatkowe koszty, przed ciążą byłam dobrze przygotowana do całego jej przebiegu.

Zarówno podczas ciąży jak i w trakcie porodu czułam się dzięki panu dr Nowakowi bezpiecznie (mimo, że ciąża była zagrożona) Po wielu latach trafiłam na lekarza, dzięki któremu mogę wreszcie cieszyć się zdrową córką :D Dziękuję :)

Rewelacyjny lekarz :) Godny polecenia :) Będzie prowadził moją ciążę od początku do końca,jest na prawdę świetnych fachowcem.Wie co robić,jak robić.Wszystko na najwyższym poziomie.Właśnie takich lekarzy ginekologów kobiety potrzebujemy :) Polecam

Polecam wszystkim!Nic dodać-nic ująć. Najlepszy ginekolog u jakiego byłam. Naprawdę warto!

jestem pacjentką ok 5 lat,jest bardzo dobry,dokładny wszystko wytłumaczy,a nawet wyrysuje.Prowadził moją ciąże i odbierał poród.Jest dostępny pod telefonem po godzinach urzędowania a nawet w nagłych przypadkach w nocy i święta(u mnie tak było)

Mogę z czystym sumieniem polecić Pana Doktora, dzięki jego pomocy jestem teraz w ciąży, jestem zadowolona z jego usług bo przykłada się do danego problemu, wykonuje kompletne badania. Polecam

Polecam