lekarz Dariusz Nowak

Jestem pacjentką doktora Nowaka od 5 lat! To wspaniały lekarz i wspaniały człowiek. Nigdy się nie spieszy, zawsze ma czas dla pacjentek. Dokładnie wytłumaczy, zapisze na kartce i jest bardzo delikatny. Kiedyś byłam w przychodni u kobiety ginekolog ale to była porażka. Nigdy więcej. Doktor Nowak prowadził moją pierwszą ciążę i wszystko było super. Obecnie przygotowuję się do drugiej ciąży. Tego lekarza poleciła mi koleżanka a ja z kolei innym koleżankom i wiem, że wszystkie są bardzo zadowolone.

Doktora Nowaka poleciła mi koleżanka po tym jak straciłam ciążę.Byłam wtedy pacjentką inncyh ginekologów najpierw Maćkowiaka(porażka),a potem Grabowskiego(Niby fachowiec).Doktor Nowak jest fantastyczny zajął się mną tak jakbym była jego pacjentka od zawsze.Żadną chemią mnie nie szprycował(tabletki ziołowe).Po raz pierwszy miałam badane piersi,bo jak mi odpowiedział to jego obowiązek.Na wszystkie moje pytania zawsze mi odpowiada fachowo i zawsze ma czas.Jestem jego pacjentką ponad rok czasu i jestem mega zadowolona.Przygotowuje się pomału do ciąży po jego okiem i wiem,że tym razem urodzę zdrowego bobaska:)

bardzo dobry lekarz ciaze prowadziła inna lekarka ale to on odbierał poród wszystko przebiegło szybko widac ze zna si na tym co robi

bardzo dobry lekarz
widac ze zna si na tym co robi

Rewelacyjny lekarz!!! Poświęca dużo czasu, tłumaczy wszystko dokładnie wrazie jakich kolwiek problemów ze zrozumieniem rozrysuje na kartecze:)

Szkoda, że nie przyjmuje na NFZ, bo wizyty są drogie jednak... Nie daje skierowań na badania refundowane przez NFZ

Jest to najlepszy lekarz na jakiego w życiu trafiłam. Tylko dzięki niemu mam zdrową i śliczną córeczkę. Jest bezinteresowny i nie liczy tylko na pieniądze jak niektórzy. Jest prawdziwym lekarzem z powołania. polecam, bo naprawdę warto mu zaufać

witam wszystkie panie.u pana doktora lecze sie ponad rok.wczesniej wyprowadził mnie z choroby z która walczyłam od lat.myślałam że mam zapalenie pęczerza moczowego,a to nie była prawda.tylko On poznał sie na chorobie jajnika.czuje sie dobrze.teraz jestem w ciąży i również lecze sie u dr.nowaka.jak narazie polecam.jest dokładny.traktuje mnie jakbym to tylko ja jedyna była jego pacjentką.godny zaufania.skala od 1-10 (9)

To bardzo miły człowiek.Prowadził całą moją ciążę. Podchodzi kompleksowo do problemów kobiet ciężarnych. Dokładnie tłumaczy, gdzie można kupić rajstopy przeciwżylakowe, rysuje mapki, pisze drukowanymi literami. Zna się na tym co robi. Polecam:)

bardzo rzeczowy,miły i konkretny lekarz wzbudził moje zaufanie poświęca dużo czasu,wszystko logicznie tłumaczy,polecam

bardzo rzeczowy,miły i konkretny lekarz
wzbudził moje zaufanie
poświęca dużo czasu,wszystko logicznie tłumaczy,polecam

POLECAM GORĄCO. BARDZO MIŁY I PROFESJONALNY LEKARZ. POSIADA NAPRAWDĘ DUŻĄ WIEDZĘ I UMIEJĘTNOŚCI. TO ZDANIE NIE TYLKO MOJE, ALE I KAŻDEJ KOBIETY Z MOJEJ RODZINY, KTÓRE TAKŻE SĄ JEGO PACJENTKAMI. POLECAM!!!!!!