mgr Dominik Konecki

Dietetyk, Dietetyk dziecięcy

Trudno powiedzieć czy mogę polecić. Diety smaczne ale po długim czasie monotonne. Schudłam 12kg (w pierwszym tyg. nawet 2 kg) ale co z tego jak póżniej stanełam w miejscu, brak dalszej utraty wagi zniechęcił mnie jeszcze bardziej do schematu diety. Na poczatku wydawało mi się, że dieta jest indywidualna ale myliłam sie. Każdy jest inny i ma inny metabolizm i ciało dlatego proponuję spróbować może akurat tobie się uda osiągnąć wymażoną wagę. :)

Jestem pod opieką Pana mgr od 6 miesięcy i łącznie zgubiłam już ponad 20 kg. Diety są bardzo różnorodne i smaczne.

Poszedłem do pana magistra z bardziej zaawansowanym problemem. Przygotowana dieta była schematyczna a nie indywidualnie skrojona do moich potrzeb. Generalnie strata czasu i pieniędzy.

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u mgr Koneckiego. Profesjonalne podejście do pacjenta, diety bardzo smaczne. Efekty jego diet są widoczne na wadze już po tygodniu stosowania. Dla mnie rewelacja. Jak najbardziej moge polecić tego dietetyka.

Jak najbardziej moge polecić tego dietetyka.

Zdecydowanie nie polecam!Pan mgr działa rutynowo i schematycznie.Nie pełnej wiedzy o tym co mówi.