mgr Dominik Konecki

Dietetyk, Dietetyk dziecięcy

Szanowni Państwo!!! Napisze tylko -20 kg w niecałe 5 miesięcy!!! Jeżeli ktoś potrzebuje dodatkowej motywacji zapraszam do Pana Dominika na wizytę do osobistej oceny! Miły, sympatyczny i przede wszystkim profesjonalny fachowiec w tym co robi! Mi pomógł zmienić moje życie... W naprawdę niedługim czasie przy pomocy Pana Dominika udało mi się osiągnąć coś co zawsze było nierealne i praktycznie poza moim zasięgiem! Mimo że już od dłuższego czasu nie jestem na diecie dzięki konsultacjom, sugestiom i wcześniejszymi dietami Pana Dominika zmieniłam swoje nawyki żywieniowe i bez problemu udaj mi się utrzymywać wagę! Z pełną odpowiedzialnością polecam! Ja oprócz tego że schudłam 20 kg czuję się świetnie!!! Poza tym, że sama jestem żywym przykladem, że jego diety są skuteczne i co ważne wcale niedrogie i nieskomplikowane to Pan Dominik jest też poprostu bardzo fajnym człowiekim!!!

odradzam, Pan doktor może i jest bardzo miły, natomiast przepisał mi dietę na której cały czas czuje się głód, brak wyliczenia ilości kalorii, brak normalnych zbalansowanych posiłków, po 2,5-3 godzinach nie jedzenia na przekąskę rumianek, cała dieta max 800 kalorii, przez tydzień wielka męka i głodzenie się, cały czas chce się jeść i o niczym więcej się nie myśli, szkoda pieniędzy,

Miły, bezpośredni kontakt. Programy odżywiania, które otrzymywałem od Pana mgr Koneckiego były bardzo skuteczne. Przez 3 miesiące udało mi się schudnąć 15 kg zachowując w pełni siły i nie popadając w osłabienie. Osiągnąłem dzięki temu zamierzoną z góry wagę. Programy odżywiania zawierały proste w przygotowaniu posiłki, a przy tym były smaczne. Dodam, że przed rozpoczęciem kuracji odchudzającej u Pana mgr Koneckiego, sam próbowałem się odchudzać przez miesiąc. W tym okresie ćwiczyłem także 3 razy w tygodniu intensywnie na siłowni. Efektem było tylko 2 kg spadku wagi. Gorąco polecam kontakt z Panem magistrem Koneckim.

Byłam dzisiaj 04.02.2014 u Mgr.Dominika Koneckiego. Mogę stwierdzić, że posiada on wielką wiedzę na temat zdrowego odżywiania i co mnie zaskoczyło również że zna wiele suplementów uzupełniających i oczyszczających organizm ludzki z toksyn i dostarczających bogate składniki potrzebne do dobrego funkcjonowania organizmu. Pan Dominik jest młodym człowiekiem więc podziwiam , że ma tak szerokie zainteresowania co tylko może przynieść korzyść jego pacjentom !!!!

Wielki rozczarowanie. Pierwsze pytanie pana Koneckiego do mnie: "To ile pani waży?" Słabo. Nie ma żadnych instrumentów do pomiaru wody i tkanki tłuszczowej w organizmie. Daje jadłospis bardzo schematyczny i mało oryginalny. Sama bym na to wpadła bez problemu. Nie zlecił żadnych badań - cukru, TSH, nic. Na informację o niedoczynności tarczycy w ogóle nie zareagował. Strata pieniędzy. Nie polecam.

Strata czasu, nerwów i pieniędzy. Brak fachowej wiedzy, schematyczne podejście. Diety Pana mgr można bez trudu znaleźć w internecie.

Bardzo zawiodłem się na Panu, który udaje tylko dietetyka. Mechaniczne Podejście, brak czasu pozwalają mi stwierdzić, że korzystanie z usług tego Pana nie jest warte płaconych pieniedzy.

Trudno powiedzieć czy mogę polecić. Diety smaczne ale po długim czasie monotonne. Schudłam 12kg (w pierwszym tyg. nawet 2 kg) ale co z tego jak póżniej stanełam w miejscu, brak dalszej utraty wagi zniechęcił mnie jeszcze bardziej do schematu diety. Na poczatku wydawało mi się, że dieta jest indywidualna ale myliłam sie. Każdy jest inny i ma inny metabolizm i ciało dlatego proponuję spróbować może akurat tobie się uda osiągnąć wymażoną wagę. :)

Jestem pod opieką Pana mgr od 6 miesięcy i łącznie zgubiłam już ponad 20 kg. Diety są bardzo różnorodne i smaczne.

Poszedłem do pana magistra z bardziej zaawansowanym problemem. Przygotowana dieta była schematyczna a nie indywidualnie skrojona do moich potrzeb. Generalnie strata czasu i pieniędzy.