mgr Dominik Konecki

Dietetyk, Dietetyk dziecięcy

Pana Dominika poleciła mi Pani z rejestracji w lux med. Początkowo byłam sceptycznie nastawiona - płacić za ustawienie żywienia. Pierwsza wizyta to wywiad ; powód wizyty, co jem, jak się czuję oraz najważniejsze jaki cel chce osiągnąć. Otrzymałam wskazania żywieniowe. Za 7 dniową dietę musiałam zapłacić. Dieta okazała się przyjazna tj. łatwe do przyrządzania posiłku i smaczne. Pan Dominik okazał się bardzo sympatyczny. Z empatia podszedł do mojego problemu. Nie ocenia tylko wspiera i motywuje do działania. Zmotywowal mnie do ćwiczeń- 3 lub 4 razy w tygodniu chodzę do klubu fitnessu. Skutkiem ubocznym jest oczywiście zrzucenie 9 kilogramów w 3 miesiące. Gorąco polecam Pana Dominika.

Niestety jestem bardzo zawiedziona. Słyszałam same pochlebne opinie na temat Pana Dominika, ale w praktyce wygląda to zupełnie inaczej. Pan Dominik, ma przygotowany szablon diety i obojętnie kto do niego przychodzi, każdy na pierwszy tydzień dostaje dokładnie to samo. Nie uwzględnia preferencji pacjenta - pewnie dlatego, że na pierwszej wizycie otrzymujemy karteczkę co jest dozwolone, a co zabronione, a w mailu z dietą jest napisane, że pacjent może sobie zamienić składniki. Niestety zaufanie straciłam, gdy poszliśmy całą rodziną (w różnych odstępach czasowych) nastolatka z małą nadwagą, 40-parolatka z dużą nadwagą oraz mężczyzna 40 kilkuletni i każdy z nas otrzymał dokładnie tę samą dietę (również z tymi samymi ilościami produktów). Uważam, że to bardzo mało profesjonalne i niestety budzi moje wątpliwości co do kompetencji.

Na wizytę do dietetyka postanowiłam udać się w momencie odstawienia ze swojej diety mięsa. Był to mój świadomy wybór. Dodatkową motywacją do zmiany stylu życia była utrata kilogramów. Wybór lekarza był czysto przypadkowy- trafiłam do Pana Koneckiego, gdyż jego konsultacja była pierwszym wolnym terminem w Lux- Med. W ciągu 6 miesięcy diety opartej na niskokalorycznych posiłkach udało mi się schudnąć ponad 20 kg. Moje samopoczucie przez cały okres było bardzo dobre, ponadto na diecie nie odczuwałam głodu. Zalecenia doktora Koneckiego, czyli 5 posiłków dziennie, aktywność fizyczna i picie dużej ilości ...

i picie dużej ilości wody (1,5 - 2 l) wydają się być czymś oczywistym, ale dopóki Pan Dominik nie wskazał mi drogi do zmiany złych nawyków żywieniowych nie zdawałam sobie sprawy z tego, jak to, co jemy wpływa na nasze zdrowie. Przebieg wizyt oceniam pozytywnie, jak również podejście lekarza do pacjenta- w razie pytań Pan doktor zawsze był do dyspozycji. Po każdej kolejnej wizycie odczuwałam jeszcze większą motywację do działania i utrzymania zdrowego stylu życia. Od ponad dwóch miesięcy jestem na etapie stabilizacji, a mnie kompletnie nie ciągnie do poprzedniego stylu życia. Serdecznie polecam konsultacje u doktora Koneckiego.

Dieta z Panem Dominikiem okazała się skuteczna. Zmiana nawyków żywieniowych (5 posiłków w odpowiednich porach) + odpowedni zestaw potraw + aktywbość sportowa (6h tygodniowo pływanie + bieganie) zaowocowało spadkiem 10kg (w tym 6kg tkanki tłuszczowej) w ciągu 2.5mc. Aktualnie jestem w okresie stabilziacji wagi, w oparciu o zestaw posiłków ułożony przez Pana Dominika - póki co waga utrzymuje się na oczekiwanym poziomie. Cel diety (redukcja wagi) na dzień dzisiejszy osiągnięty - polecam.

Cel diety (redukcja wagi) na dzień dzisiejszy osiągnięty - polecam.

Bardzo miły i kompetentny magister dietetyk. Zgłosiłam się do p. Koneckiego ws. ułożenia diety dla osoby bez nadwagi, z zespołem jelita drażliwego. Mgr. Konecki skomponował dietę, po której dolegliwości (wzdęcia, gazy) ustąpiły. Polecam Pana Koneckiego.

Pierwszy raz korzystałem z usług Dietetyka. Moje oczekiwania zostały spełnione w 100 procentach. Dostałem jasne zalecenia jak postępować żeby osiągnąć cel. Bardzo polecam usługi Pana Doktora wszystkim którzy chcą wiedzieć jak odżywiać się zdrowo i właściwie.

Polecam wizyty u Pana Koneckiego z całego serca. Profesjonalny, uprzejmy, widać, że dietetyka to jego pasja i przykłada się do swojej pracy. Dzięki pomocy Pana Koneckiego w pół roku schudłam 25 kg - wbrew pozorom udało się to osiągnąć bez większych problemów i wyrzeczeń. Pan Konecki co wizytę służył radą i pomocą. Posiłki zaproponowane przez niego są smaczne oraz szybkie i proste do przygotowania. Gdybym miała się odchudzać jeszcze raz to tylko z Panem Koneckim. Polecam wszystkim którzy chcą zmienić siebie i swoje nawyki żywieniowe.

Bardzo polecam. Mam 52 lata pod opieką Pana mgr Dominika Koneckiego jestem od trzech miesięcy. W tym czasie schudłam 17,5 kg. Stosuję specjalnie przygotowaną przez Pana Koneckiego dietę, która uwzględnia moje problemy z tarczycą. Chudnę jedząc smacznie i nie czuję się głodna. Przygotowanie prostych posiłków nie zajmuje mi wiele czasu. Żałuję, że tak długo zwlekałam z decyzją skorzystania z porady dietetyka. Wcześniej odchudzałam się sama, niestety nadwaga szybko wracała. Odchudzanie pod opieką tak miłego i godnego zaufania specjalisty jak Pan mgr Dominik Konecki okazało się nie tylko skuteczne, ale również przyjemne.

Witam, Pana Dominika polecił mi znajomy, który osiągnął bardzo dobre wyniki. Zachęcona jego metamorfozą umówiłam się na wizytę. Do końca nie ufałam samej sobie gdyż wielokrotnie podejmowałam nieudane próby walki z nadwagą. Dzisiaj po 4,5 miesiąca jest mnie 10 kg mniej. Jestem na dobrej drodze do osiągnięcia celu i zmiany swojego życia raz na zawsze. Z całego serca polecam Pana Dominika. Plany diety sa bardzo przystepne - posiłki proste w przygotowaniu a co najważniejsze smaczne a cały program bardzo skuteczny. Pan Dominik zawsze służy nie tylko profesjonalną opieką ale również dobrym słowem i duchowym wsparciem. Niedługo będę musiała wymienić całą garderobę z czego się ogromnie cieszę. Dodatkowo pierwsze komplementy od znajomych motywują do dalszej walki. Załuję tylko jednego - że nie zgłosiłam się do Pana Dominika wcześniej.

Jestem po zabiegu wszczepienia balonu bariatrycznego. Do Pana Dominika trafiłem kilka dni przed zabiegiem. Przedstawiłem swoją sytuację. Po dwóch dniach od wizyty dostałem zalecenia jak się odżywiać po zabiegu. Dużo cennych uwag które pomogły mi przetrwać pierwsze dwa tygodnie, dziś po kolejnej wizycie wiem jak dalej się odżywiać. Jestem mega wdzięczny Panu Dominikowi, bo w szpitalu przed i po zabiegu brakuje zainteresowania ze strony dietetyka a otrzymane przypadkiem informacje nie są aż tak pomocne. Z czystym sumieniem polecam Pana Dominika bo warto. PS Dwa tygodnie od zabiegu i 14 kg ...

PS
Dwa tygodnie od zabiegu i 14 kg mniej.