mgr Dorota Fortunko

Położna

Jestem aktualnie po porodzie i po wizycie patronażowej Dorotki. Podczas porodu bardzo przydały się ćwiczenia, których uczyła Nas Dorota oraz zajęcia z wypierania, dzięki tym ćwiczeniom było mi zdecydowanie łatwiej, wiec wysoko oceniam zarówno szkole rodzenia jak i zajęcia z wypierania. Dodatkowo jestem bardzo zadowolona z wizyty patronazowej, Dorotka rozwiała wszystkie wątpliwości (których jest bardzo wiele jak jesteś tydzień po porodzie z pierwszym dzieckiem), podpowiedziała co jak robić, a dodatkowo podcięła mi szew z nacięcia, wiec zaoszczędziłam czas i nie musiałam nigdzie jechać. Polecam zajęcia u Dorotki.

Jestem bardzo zadowolona z odbytego przeze mnie i męża kursu w szkole rodzenia Pani Doroty. Dowiedzieliśmy się wielu przydatnych i praktycznych rzeczy, Pani Dorota potrafi wszystko wytłumaczyć tak, że rodzice oczekujący na pierwsze dziecko rozumieją o co chodzi i boją się trochę mniej :) Pani Dorota wzbudza również duże zaufanie w temacie położnictwa, czuć i widać że to jej powołanie. Polecam serdecznie! :)

W 10000...% polecam szkołę rodzenia Pani Doroty. Zajęcia bardzo fajne, miła, przyjazna atmosfera. Pani Dorota to położna z powołania z wielkim sercem do wykonywanego zawodu. Przekazała dużo cennych informacji, odpowiadała na każde nurtujące pytanie. Dzięki Pani Dorocie poród na pewno przebiegnie sprawnie dzięki cennym wskazówką.

W 10000...% polecam szkołę rodzenia Pani Doroty.

Polecam zajęcia w tej szkole Szkoła Rodzenia Medyczne Centrum Rodzinne. Pełen profesjonalizm i przemiła atmosfera. Wiedza zdobyta na zajęciach świetnie połączona z praktyką. Z czystym sumieniem polecam kurs rodzenia Pani Doroty, która jest maksymalnie zaangażowana w to co robi.

Szkołę Rodzenia prowadzoną przez Panią Dorotę polecam przyszłym rodzicom. Teorię na ten temat można przeczytać w każdym poradniku, natomiast Pani Dorota praktycznie podchodzi do tematu, gdyż na co dzień ma do czynienia z rodzącymi kobietami. Jej dygresje na temat psychologii kobiety, możliwych zachowań, lęków są o tyle pomocne, że wiem czego mogę się spodziewać, a więc czuję się bardziej pewna. Dla siebie z tego kursu wyniosłam nastawienie, że nie będę się bała rodzić naturalnie. Polecam!

Jestem świeżo po kursie u Pani Dorotki i serdecznie polecam ten kurs. Zajęcia były bardzo profesjonalne, konkretne i rzetelne, a pani Dorotka jest mega doświadczoną, zaangażowaną i życzliwą położną, przekazała nam dużo praktycznych i cennych uwag. Oprócz zajęć jest możliwość zapisania się na ćwiczenia oraz skorzystania z poradni laktacyjnej i innych zajęć. Chciałabym trafić na p. Dorotę podczas porodu.

Jestem bardzo zadowolona z usług P. Doroty. Chętnie polecę ją innym paniom na czas porodu i laktacji :)

Bardzo polecam szkołę rodzenia pani Doroty Fortunko. Miła atmosfera konkretne praktyczne porady. Mam nadzieję że trafię na panią Dorotę przy porodzie.

Kurs przygotowany w Medycznym Centrum Rodzenia przez Panią Dorotę odbywał się w miłej i spokojnej atmosferze, dodatkowo zajęcia były prowadzone z należytą starannością oraz na wysokim poziomie merytorycznym. Razem z mężem dowiedzieliśmy się wielu praktycznych i ważnych informacji związanych z porodem oraz opieką noworodka. Dzięki solidnemu przygotowaniu do porodu naturalnego jesteśmy o wiele spokojniejsi :) Jak najbardziej polecam!

Do Szkoły Rodzenia prowadzonej przez Panią Dorotę trafiliśmy z polecenia koleżanek. To była bardzo dobra decyzja, zajęcia prowadzone profesjonalnie, w sympatycznej atmosferze. Bardzo dużym plusem jest fakt,że zajęcia są bardzo praktyczne i wnoszą wiele dla przyszłych rodziców. Podczas zajęć dowiedzieliśmy się wiele rzeczy na temat samego porodu, ćwiczeń, pielęgnacji Maluszka. Po zakończeniu kursu jesteśmy pewni, że damy radę już wkrótce, jak nasz Synek pojawi się na świecie. Dziękujemy!!!!