mgr Dorota Fortunko

Położna

Cieszę się, że wybrałam szkolę rodzenia u Pani Doroty. Zajęcia prowadzone są profesjonalnie, podawane są przykłady z życia codziennego, Pani Dorota doradza co kupić (nie zawsze najdroższe znaczy najlepsze), pokazuje jak pielęgnować noworodka, a przede wszystkim jak żyć żeby nie zwariować. Długoletnie doświadczenie oraz pasja położnej przekazywane są w każdych zajęciach, dzięki czemu zajęcia są przydatne oraz wykorzystywane w życiu codziennym. Gorąco polecam!

Serdecznie polecamy szkołę rodzenia Pani Doroty Fortunko. Pani Dorota bardzo profesjonalnie podchodzi do prowadzenia zajęć. Na zajęciach można zdobyć nie tylko teoretyczną wiedzę ale i praktyczne umiejętności. Pani Dorota, jako niezwykle doświadczona położna, przekazuje mnóstwo cennych wskazówek.

Zajęcia na szkole rodzenia prowadzone przez Panią Dorotę to podstawa do dobrego przygotowania dla świeżych rodziców. Wszystkie informacje poparte doświadczeniem, zajęcia prowadzone warsztatowo z żywą dyskusją. Od p. Doroty wiedza aż biła po oczach, a do tego zajęcia praktyczne z oddychania i ćwiczenia dla podtrzymania kondycji - super! Serdecznie polecamy każdemu. Jeśli rodzić to tylko z Panią Dorotą, także do zobaczenia wkrótce :)

Serdecznie polecamy każdemu.
Jeśli rodzić to tylko z Panią Dorotą, także do zobaczenia wkrótce :)

Panią Dorotę poznaliśmy przy okazji uczestnictwa w zajęciach szkoły rodzenia przy Medycznym Centrum Rodzinnym we Wrocławiu. Pani Dorota kompleksowo podeszła do zagadnienia, omawiając nie tylko ciążę, poród i połóg, ale także opiekę nad noworodkiem i laktację oraz zahaczając ciekawy temat komórek macierzystych. Bardzo przekrojowa wiedza, podparta wieloma latami doświadczenia. Mamy nadzieję skorzystać z usług Pani Doroty przy okazji opieki poporodowej. Pozdrawiamy serdecznie!

Gorąco polecam szkołę rodzenia przy Rodzinnym Centrum Medycznym prowadzoną przez Dorotę Fortunko. Uważam, że każdy przyszły rodzic, zarówno mamusia jak i tatuś powinien wziąć udział w takich zajęciach, ponieważ bardzo dobrze przygotowują one do samego porodu (rodzinnego, co oznacza, że angażowani są również Panowie:)) jak i opieki nad niemowlęciem. Podczas zajęć omawiane są m.in. kwestie związane z karmieniem naturalnym, co również jest bardzo przydatne. Wiedza zdobyta w szkole rodzenia P. Doroty pomogła mi w pokonaniu lęku przed porodem. Dzięki Pani Dorotce nie bałam się również opieki nad maluszkiem. Rodziłam całkiem niedawno. Mój synek ma w tej chwili niespełna 2 miesiące. Szczęśliwym zrządzeniem losu mój poród odbierała właśnie Pani Dorota (akurat miała dyżur w tym czasie). Cały poród trwał niespełna 3 godziny. Dzięki niej oraz własnej pracy poród wspominam dobrze. Reasumując, współpracę z Panią Dorotą od początku po samo rozwiązanie uważam za bardzo udaną. Szczerze polecam!:)

Osoba jak najbardziej godna polecenia! Serdecznie polecam opiekę Pani Dorotki przed porodem, w szpitalu i po rozwiazaniu. Poznalismy sie z Pania Dorotka w szkole rodzenia gdzie od razu widac bylo iz, posiada ona olbrzymią wiedzę i doświadczenie. Calym kursem bylam zachwycona!! Wspaniala atmosfera i duze zaangazowanie ze strony konkretnej prowadzacej. Po jego ukonczeniu czulam sie przygotowana do przyjscia mojego malenstwa na swiat i opieki nad nim. Po raz kolejny nasze drogi z Pania Dorotka sie skrzyzowaly w szpitalu gdzie trafilam miesiac przed porodem. Czulam, ze jestem pod fachowa opieka zyczliwej, pomocnej i serdecznej osoby dzieki czemu moja wizyta przebiegla milo. Nie bylo mi dane rodzic z pomoca Pani Dorotki. Mialam za to przyjemnosc goscic Pania Dorotke jako polozna na wizytach patronazowych gdzie po raz kolejny zachwycila swoim podejsciem do swiezej mamy i dzidziusia. Pani Dorotka udziela cennych wskazowek np. jak pielegnowac bobaska, uspokaja, dodaje otuchy, wspiera. Oceniam jej prace bardzo dobrze i mam nadzieje, ze sie jeszcze spotkamy. Jest kobieta stworzona do swojego zawodu, z powołaniem. Dziekuje bardzo za pomoc Dorotko!

Znam Panią Dorotę ze Szkoły Rodzenia. O niej również dowiedziałam sie z polecenia od zadowolonej pary. Bardzo profesjonalna i oddana pracy położna. Jest to poprostu konkretny Rozmówca, nie owija w bawełnę, tylko udziela porady opartej na wieloletnim doświadczeniu.

Byliśmy u p. Doroty na Szkole Rodzenia. Bardzo profesjonalne podejście do tematu. Dużo dowiedzieliśmy się zarówno o tym, jak sobie radzić z porodem, jak też, jak przetrwać później z małym dzieckiem;) Miła atmosfera i konkretne, przydatne informacje. Polecamy wszystkim! :)

Bardzo polecam Szkołe Rodzenie pani Doroty.To był cudowny czas, dzięki któremu mamy z mążem teraz spokojne podejśćie do porodu. Wiemy czego oczekiwać, jak się przygotować psychicznie i fizycznie, wiemy o różnych problemach które mogą wyniknąć pod czas porodu lub w przyszłośći przy pielięgnacji dziecka. Pani Dorota w przejrzysty sposób przekazała nam swoją olbrzymią wiedzę, popierając praktycznymi poradami. Na zajęciach panuje fajna, luźna atmosfera. Szczerze polecam i bardzo dziękuje za ten owocny i przyjemny czas. BRAVO!

Zdecydowanie każda kategoria oceniona najwyższą notą! Natomiast brakuje skali w kat. "godny polecenia" - 6+! serdecznie polecam wszystkim przyłym rodzicom szkołę rodzenia. w trakcie kursu prowadzone jest wiele ćwiczeń praktycznych wykorzystywanych podczas porodu oraz z "obsługi" małego człowieczka. gorąco polecam tym, którzy oczekują profesjonalizmu na najwyższym poziomie!

serdecznie polecam wszystkim przyłym rodzicom szkołę rodzenia.
gorąco polecam tym, którzy oczekują profesjonalizmu na najwyższym poziomie!