2,7
2,4
2,6
2,5

Szukałam dobrego endokrynologa, niestety trafiłam na tę Panią. Wywiad przeprowadzała chaotycznie- zadawała kilka razy te same pytania, ani razu na mnie nie spojrzała, nie potrafi rozmawiać z pacjentem, traktuje pacjentów przedmiotowo. Nie potrafiła odpowiedzieć na moje pytania i omówić wyników badań - ' no, są wyniki'! Na koniec przepisała tabletki i kazała zjawić się po 3 miesiącach... Nie polecam tego endokrynologa!

Słaby specjalista,ostoja spokoju, aż krew zalewa. Pogardliwy dla pacjenta. Przychodząc do niej oczekuje od pacjenta, że sam się zdiagnozuje. Stracony czas, nerwy. Za ten czas na pewno znalazłby się lepszy specjalista. Nie polecam!

Pierwsza moja wizyta u endokrynologa polegała na spojrzeniu w wyniki i przepisaniu tabletek. Na mnie pani doktor wogóle nie spojrzała. Nie otrzymałam jakiejkolwiek informacji co mi dolega i na czym moje schorzenie polega. Do drugiej wizyty doszły inne dolegliwości i prosiłam panią doktor o jakieś wyjaśnienia dlaczego tak się dzieje, ale zamiast tego dostałam skierowanie na badania krwi (tylko morfologia) i gdy zapytałam czy na tej podstawie pani doktor znajdzie powiązanie z tarczycą, nie potrafiła tego fachowo wyjaśnić. Odpowiedzią było tylko: proszę pani, ja się znam...

mój pierwszy lekarz ginekolog - nie mam zastrzezeń - poza tym że faktycznie małomówna i trzeba ją troszkę pociągnąć za język. Nigdy w żaden sposób mi nie zaszkodziła. Szkoda że opinie nt. lekarzy wystawiają zazwyczaj ci którym coś się nie powiodło. Nie ma lekarza idealnego a wg. takich ludzi zawsze winny jest lekarz tak jakby żle robił specjalnie. Do dr. Łojko można się zawsze dodzwonić i wszystko z nią ustalić.

niemiła nieuprzejma nie rozpoznała raka kontakt z nią to jeden wielki koszmar

niemiła nieuprzejma nie rozpoznała raka kontakt z nią to jeden wielki koszmar

a to napewno komentarz koleżanki ze szpitala taaa tonący brzytwy się chwyta=]

a to napewno komentarz koleżanki ze szpitala taaa tonący brzytwy się chwyta=]

bardzo odradzam, pani doktor niemiła i nieuprzejma Pani Łojko była pierwszą ginekolog, którą odwiedziłam i jestem niezadowolona Pierwsza wizyta jest wazżna a ja już jestem zniechęcona do dalszych badań Pani doktor jest niedelikatna i nie zwraca w ogóle uwaagi na pacjenta

nie poleciłabym Pani "Doktor" nawet największemu wrogowi.

nie poleciłabym Pani "Doktor" nawet największemu wrogowi.

Bardzo polecam i nie zgadzam się z opiniami poprzedniczek. Pomimo, że pani doktor nie jest za bardzo rozmowna i nie traci czasu na zbędną gadkę, to wykazuje się pełnym profesjonalizmem i fachowością. Prowadziła moje trzy ciąże i przy dwóch miałam spore komplikacje którym pani doktor zaradziła. Wyleczyłam się u niej z dwóch nadżerek, zakładałam również bez problemu spiralę. Jednakże nie polecam pacjentkom, które traktują lekarza jak psychoterapeutę. Widniejące na forum negatywne opinie kojarzą mi się z brakiem obiektywizmu ze strony pacjentek i z powszechnym ostatnio stwierdzeniem pomimo braku rzetelnych i zgodnych z prawdą argumentów, że "wszystkiemu winien jest lekarz".

Nie polecam nie wykryła zatrucia ciążowego i moja córeczka umarła 30 tyg a mogła żyć ,pani doktor po prostu mnie zlekceważyła jako pacjentkę tak samo zresztą było w szpitalu udaje że cie nie zna.JEDNA WIELKA BEZNADZIEJA JAKO LEKARZ,KOBIETA BEZ SERCA I POWOŁANIA DO ZAWODU.