2,7
2,4
2,6
2,5

Nieuprzejma, nie zapytała co dolega - nie zebrała wywiadu lekarskiego. Niedelikatna podczas badania ginekologicznego. Ogólnie do poradni Femina mam dużo zastrzeżeń - b.nieuprzejme rejestratorki "wymuszają" wizyty prywatne - chodziłam tam przez pierwsze miesiące ciązy i mimo obietnic, ze następna wizyta będzie na NFZ zawsze musiałam płacić(oczywiście zrezygnowałam z czasem).

Stwierdziła smierc mojego dziecka, wredna chamska beszczelna nie reczowa wogole nie dalo sie z nia dogadac nie powinna byc lekarza nikomu nie polecam uczeszczania do jej gabinetu nic mi nie powieziala na temat tego co sie stalo i dlaczego awet nie dokladanie nie zbadala chodzi jej tylko o kase.

ordynarna,wiedz tez ma wiele do zyczenia,nie polecam.

ordynarna,wiedz tez ma wiele do zyczenia,nie polecam.

Porażka medycyny, poszłam z niedoczynnością tarczycy i guzkami, jedyne słowa jakie usłyszałam to: przez 2 tyg. po 1 tabletce, potem po 2. Nie wytłumaczyła NIC, ani czym jest choroba, ani jak będzie mnie leczyć, odradzam tego "lekarza"

nie rozpoznała raka. leczyła maściami i antybiotykami.brała tylko kasę.doprowadziła do rozwoju choroby

Przy niej zmarło mi dziecko musiałam sie wypytywac po 100 razy czy żyje bo nie mogła na to pytanie odpowiedzieć, jest nie miła a o każdą rzecz trzeba się wypytywać mało tego nie delikatna przy badanich w życiu nie polecam teego lekarza innym kobietom !!!!!!A najgorsze jest to że ta kobieta pracuje w szpitalu Jaworznickim i napewno nie jedna na nią narzeka !! Nie polecam !!!

skutecznie leczy-również prywatnie;fachowość.kompetentność i wiele innych zalet

skutecznie leczy-również prywatnie;fachowość.kompetentność i wiele innych zalet