dr Grzegorz Pakuła

Traumatolog, Ortopeda

Dziś byłem z bólem kolana :) Mianowicie w szpitalu powiedzieli mi ze udaje i nic mnie nie boli(Słuzba Zdrowia ;/) ! okazało sie ze mam mocno naciągnięte więzadła kolana z tond ból ! PROFESJONALISTA :) Dokładnie wytłumaczył co i jak ;) Polecam

Do tego pana "doktora" trafiłam z urazem ręki- dokładnie nadgarstka prawego - po wypadku w pracy. Ręka była sina , spuchnięta i obolała. Diagnoza pana "doktora" to cytuję: " niech pani sobie zmieni pracę i nie myśli, że wystawię pani L4". Nie potrzebowałam L4 bo je już posiadałam i to na długi okres , potrzebowałam pomocy specjalisty lecz takiej nie otrzymałam. Na szczęście znalazłam lekarza który mi pomógł , leczenie mojej ręki trwało 1,5 roku w międzyczasie przeszłam operację , jeżeli bym się zastosowała do zaleceń "doktora " Pakuły to pewnie do dzisiaj miałabym niesprawną rękę. Myślę , że pan Pakuła to minął się z powołaniem- powinien pracować w PUP , a nie "leczyć" ludzi. ODRADZAM!!!!

fachowiec od wstawiania endoprotezy polecam

fachowiec od wstawiania endoprotezy polecam

Byłam dziś na wizycie z moją dwuletnią córką została skierowana na zabieg szpitalny w celu usunięcia narośli na ścięgnie przez co nie może ruszać ani prostować prawego kciuka.Poprzedni lekarz a dokładnie lekarka bardziej była zafascynowana moim mężem niż paluszkiem mojego dziecka,stwierdziła,że to wada wrodzona i trzeba tak zostawić.Na szczęści wyszło inaczej.

Świetny lekarz, fachowiec, polecam. Byłam na wizycie z moja wtedy 2 miesięczną córeczką, mimo że było wszytsko w porządku, poświęciła nam sporo czasu i wyjaśnił moje wątpliwości. Dlatego bez wahanaia zapisuję się na następną wizyte kontrolną.

fachowa pomoc w zakresie ortopedii dziecięcej - najlepszy w Legnicy dla dzieci

fachowa pomoc w zakresie ortopedii dziecięcej - najlepszy w Legnicy dla dzieci