lek. dent. Grzegorz Ptak

Polecam wszystkim Pana Grzegorza, ponieważ jest profesjonalistą i jedynym lekarzem do którego mam pełne zaufanie, a nie łatwo jest spotkać osobę tak zaangażowaną w pracę, którą wykonuje.Ma w sobie pozytywną energię, kulturę, cierpliwość przede wszystkim dogłębnie zna się na tym, co robi. Jeśli chodzi o leczenie zębów- nie ma się czego obawiać, jako lekarz jest bardzo miły, delikatny ma niesamowite wyczucie i dzięki niemu przestałam się bać :) plomby robione są precyzyjnie, znieczulenie bezbolesne i bezproblemowe. Wybrałam tego dentystę względem komentarzy a teraz śmiało i ja go polecam!Ceny są niskie a profesjonalizm na najwyższym poziomie.

Wszystko na najwyższym poziomie. Polecam. Jeden minus - jeszcze nigdy nie zostałem przyjety o umowionej godzinie ,bardzo czeste opóźnienia w wizytach.

Naprawdę polecam wizyta u stomatologa może byc miła zawsze mialam strach przed dentystą miły lekarz i rzeczywiscie ceny w porzadku polecam

Wszystko na najwyższym poziomie. Polecam. Jeden mały minus - ciągłe opóźnienia w wizytach.

Naprawde polecam, tanio a na najwyższym poziomie! Ten lekarz wyleczył mi wszystkie zęby- polecam wszystkim

leczenie u tego pana to przyjemność ,polecam ten gabinet,dowiedziałem się z forum i poszedłem zapytać,naprawdę warto nawet jeśli panicznie boimy się dentysty.

REWELACYJNY JEDYNY I NIEPOWTARZALNY DENTYSTA !!! Polecam wszystkim. Uprzejmy, kompetentny, cierpliwy. Dba o dobro pacjenta, przerywa zabieg pytając czy wszystko dobrze, czy nie boli. Jak całe życie panicznie bałam się dentysty tak do Tego mogłabym z przyjemnością chodzić codziennie. Jestem przeszczęśliwa, że są jeszcze tacy ludzie i na Niego trafiłam. Poza tym ceny usług Ma naprawdę najniższe i za tak miły czas poświęcony pacjentowi naprawdę WARTO.

U pana dr Ptaka leczy się już cała moja rodzina. Do zawodu podchodzi z pasją, jest dokładny i kompetentny. Dzięki niemu wizyta u stomatologa to przyjemność. Polecam

Wyrywałam zęba u tego Pana. Bardzo sprawnie to zrobił: świetnie znieczulił i za pierwszym razem już było po wszystkim. Dzięki takiemu stomatologowi wyrywanie zęba nie jest straszne, a zaznaczę, ze panicznie boję się się dentystów. Wszystko wytłumaczył co będzie robił, a po wszystkim (pomimo oczekujących kolejnych pacjentów) pozwolił dojść do siebie w gabinecie. Niedrogi i kompetentny!

Wizytę u Pana dr polecam każdemu. Jest profesjonalny, a swój zawód wykonuje z powołania. Wizyta u niego to przyjemność, wychodząc z gabinetu człowiek jest zadowolony:):)

Wizytę u Pana dr polecam każdemu.
Jest profesjonalny, a swój zawód wykonuje z powołania.