lek. dent. Grzegorz Ptak

Robiłem koronkę i parę drobnych rzeczy u niego i jestem bardzo zadowolony. Profesjonalny i niedrogi. polecam każdemu

Polecam, leczę ząbki u Pana Grzegorza i jestem zadowolona, bardzo uprzejmy i sympatyczny, wizyta trwa tyle ile powinna, nie miałam wrażenia ,,szybko,szybko bo kolejny pacjent czeka,, Polecam!

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr. Ptaka. Miły, konkretny. Profesjonalnie wyposazony gabinet. Serdecznie POLECAM!!!!

Super , godny polecenia stomatolog. Solidny, bardzo dokładny, ma rewelacyjne podejście do pacjenta. Jakość wykonywanych usług na najwyższym poziomie za bardzo niską cenę.

Doktora Grzegorza mogę wszystkim polecić, miły,kompetentny,sumienny, tłumaczy metodę leczenia,poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba, koszt wizyty adekwatny do wykonywanej usługi. Pacjentka z Danii:)