lekarz Ireneusz Krawczyk

2,4
2,4
2,2
2,5

Jestem pacjentka doktora Krawczyka i każda rozmowa z nim przebiega jak z każdym innym lekarzem. Lekarz to nie psychiatra czy przyjaciel nie będzie nam okazywał uczuć. Lekarz kompetentny z ogromną widzą ! Na wizytę u dr. KRAWCZYKA czeka się dość długo... dlaczego ma więc taki czas oczekiwania na wizytę skoro niby jest KIEPSKI ... skąd biorą się pacjenci którzy chcą się u niego diagnozowac i leczyć ?

Szkoda ze nie można dać ujemnych gwiazdek za uprzejmość, poświęcony czas, tłumaczenie choroby i leczenia, opryskliwy, gburowaty, granatem od pługa oderwany. Nic nie wyduka tylko dba o swoją przerwę kawowa

BARDZO ALE TO BARDZO NIEUPRZEJMY. Beszta ludzi bez powodu, weszłam do gabinetu, był bardzo arogancki, bez empatii, nic praktycznie nie mówi, a jak już się odezwie to traktuje człowieka jak zło konieczne. Nie wiem jak to wygląda prywatnie, ale na nfz stanowczo odradzam. Ja nie wiem jak można zostać lekarzem i nie mieć za grosz szacunku i empatii do człowieka.

Beznadziejny lekarz. Byliśmy u niego 1 i ostatni raz. Nieuprzejmy, niesympatyczny, w pretensjami do całego świata. Dodatkowo niedokształcony i odporny na wiedzę. Trafiliśmy tam przez przypadek, ponieważ nasz lekarz był na urlopie. Nigdy więcej. Już kiedyś słyszałem negatywne opinie o nim od osoby, która kiedyś była pacjentką i jak jej teraz odpowiedziałem, że nadal lekarz przyjmuje i nic się nie zmienił, nie mogła się nadziwić, że on nadal przyjmuje. Dodam, że pacjentka ta jest również lekarzem, więc już dawno odkryła jego brak kompetencji.

Pracowałam z nim w CSK. To pijak i wariat jest. Ile myśmy z nim miały na głowie! Wiecznie pijany. Uciekał nam z dyżuru obrażony, inny lekar musiał go gonić i mu odebrać kluczyki od samochodu, bo chciał jechac autem po pijaku, a ledwo stał na nogach. To było zw 13 lat temu. On jeszcze pracuje? Cos podobnego!

Bardziej chamskiego, aroganckiego i bezczelnego lekarza nie spotkałam. Całkowity brak umiejętności kontaktu z pacjentem. Przekaz informacji praktycznie nie istnieje. Podczas rozmowy nie ma możliwości nawiązania z nim kontaktu wzrokowego. Człowiek czuje się w jego towarzystwie jak zło konieczne. Nie umie przyznać się do błędu. Potrafi tak obrócić sprawę, że pacjent czuje się winny mimo że to lekarz popełnił błąd. Wszystkim odradzam jakichkolwiek kontaktów z tym człowiekiem, bo lekarzem go nie można nazwać!!!

Gdybym miał na to zdrowie, już dawno pozew był by w sądzie. Cham, gbur, prostak, zero informacji o MOIM stanie zdrowia, milion komplikacji - zero zainteresowania. Dobre opinie chyba sam sobie wystawia na wszystkich tych stronach. Co do samego szpitala, piękny oddział jak w amerykańskim serialu, a personel chyba z głębokiego PRL.

Jest gburem i chamem. Faktur za wizytę nie wystawia. Paragon i owszem ale ja potrzebowałem faktury imiennej lecz mi odmówił.

Pierwszy raz spotkałem tak aroganckiego ,niegrzecznego i niewychowanego lekarza. Wizytę rozpoczął od "o co chodzi?".Po moim opowiedzeniu o dolegliwościach i przedstawieniu dokumentacji choroby z ostatnich lat poinformował mnie,że jestem nie przygotowany do wizyty(?)Jego cierpkie uwagi,właściwie do wszystkiego co usiłowałem powiedzieć a nawet do mojego zawodu - spowodowały,że chciałem opuścić gabinet. Wówczas to zainteresował się nieco pacjentem. Pewnie jest tak jak przyznaje pacjentka w innej opinii,że trzeba iść do dra Krawczyka prywatnie a wtedy będzie empatia a pacjent nie będzie złem koniecznym.Jak to ma miejsce w przychodni przyszpitalnej na ul. Medyków ...

powiedzieć a nawet do mojego zawodu - spowodowały,że chciałem opuścić gabinet.
Wówczas to zainteresował się nieco pacjentem.
Pewnie jest tak jak przyznaje pacjentka w innej opinii,że trzeba iść do dra Krawczyka prywatnie a wtedy będzie empatia a pacjent nie będzie złem koniecznym.Jak to ma miejsce w przychodni przyszpitalnej na ul. Medyków w Katowicach.
Czy po tylu negatywnych opiniach lokalna Izba Lekarska nie mogłaby zainteresować się zachowaniem a może i problemami tego lekarza?Korporacyjna solidarność albo tzw.brak
dowodów pozwalają takim właśnie lekarzom bezkarnie obniżac rangę zawodu.

Przez całe życie nie spotkałem tak złego człowieka. Odmówił udzielenia informacji o stanie zdrowia mojego ojca, pomimo kilku godzin siedzenia i czekania na korytarzu w nerwach i łzach ponieważ czekaliśmy rodziną na diagnozę. Lekarz zasłonił się tym, że na upoważnieniu jest wpisana tylko jedna osoba ale kto wpisuje wszystkich członków rodziny na upoważnienie do odbioru dokumentacji medycznej?! W takim stanie jedna rozdygotana osoba nie będzie w stanie wszystkie zrozumieć i powtórzyć! CZŁOWIEK BEZ SERCA I EMPATII !