lekarz Ireneusz Krawczyk

2,2
2,5

Więcej uśmiechu i zrozumienia dla pacjęta

Więcej uśmiechu i zrozumienia dla pacjęta

Polecam wszystkim tego lekarza, dr Krawczyk to bardzo kompetentny lekarz, wszystko wytłumaczy prostym językiem, ma czas dla pacjenta. Byłem u niego na wizycie w nowej przychodni w Katowicach poświęcił mi prawie 45 minut. Oczekiwanie na wizytę w poczekalni też było w bardzo czystych i miłych warunkach. Teraz już wiem że wolę zapłacić za wizytę u niego ale nie czekam nie wiadomo jak długo na termin i w przynajmniej komfortowych warunkach.

Dobry lekarz, ale nie lubię chodzić do neurochirurgów :) z przyczyn wiadomo jakich. Ale bardzo dokładnie analizuje badania, Rezonanse, nawet znajdzie czas dla pacjenta na oddziale :) gdy nie przyjmuje pacjentów na przychodni. Pacjentka 24 lata :)

Pacjentka 24 lata :)