dr n. med. Iwona Bereszyńska

Hepatolog

Beznadziejna.Każdy jest dla niej jak kolejna sztuka mięsa,która nie wiadomo czego od niej chce.Nie chce jej się nic wytłumaczyć,kieruje na badania do kolesi itp.generalnie stary postkomunistyczny wrzód na dupie,który trzyma się koryta,żaden lekarz...

Wybitna specjalistka w swojej dziedzinie - bez wątpienia. Mam jednak wątpliwość (i myślę, że nie tylko ja) co do tego, czy Pani Iwona nadal po wielu latach praktyki lekarskiej pamięta o tym, że lekarz powinien być także i człowiekiem.. Człowiekiem świadomym tego, że nie każdy jest z kamienia,a diagnoza nie musi być wyrokiem zabierającym człowiekowi nadzieję na normalne życie. Polecam Panią doktor jako specjalistę , natomiast osobom wrażliwym zalecam przed wizytą uzbroić się w odpowiedni "pancerz" - przyda się. Zwłaszcza wtedy, gdy Pani doktor nie ma humoru bądź niespodziewanie go traci. Może to wpływ pogody?! Niech więc słońce świeci dla Pani częściej. Wyjdzie to na dobre i Pani i pacjentom.

Bardzo miła i uprzejma a co najważniejsze udziela informacji konkretnie, po wyjściu od pani doktor wiedziałem wszystko co mnie interesowało odnośnie choroby a poza tym dowiedziałem się jak się leczyć i jak wygląda przebieg leczenia - gorąco polecam

Wspaniały lekarz, nigdy się na pani doktor nie zawiodłam. Zawsze służy pomocą i jest świetnym lekarzem!

W sumie przyjęty byłem przez panią z recepcji przy asyście pani Bereszyńskiej która w tym czasie rozmawiała przez telefon z pacjentem którego zapisywała w notesie,obok mnie stał jakiś pan który bezczelnie wszedł niewywołany do gabinetu.Procedury przyjęcia do gabinetu pani Bereszyńska ustala według widzi mi się prywatnych interesantów.Bezczelne zachowanie tej pani nie zna granic - gdy realizowałem receptę w aptece pani Bereszyńska przyszła do mnie z wspaniała informacją dla mnie ,że mogę się przenieść do Kalisza.Tą panią powinien zająć się NFZ i wyciągnąć odpowiednie konsekwencje.

Pani Doktor udzieliła mi fachowej porady. Nareszcie wiem wszystko o swojej chorobie. Polecam w 100%

Wspaniała osoba i lekarz. Polecam tego specjalistę.

Wspaniała osoba i lekarz. Polecam tego specjalistę.

Wspaniały lekarz - rzeczowy, konkretny, mający szeroką wiedzę z dziedziny jaką się zajmuje. Jestem bardzo zadowolony, że jest moim lekarzem prowadzącym!Polecam w 100%

Dostałam skierowanie od lekarza rodzinnego do poradni Chorób Zakaźnych na Zawadach obecnie przy ul. Szwajcarskiej w Poznaniu.Znakomity fachowiec,cudowna osobowość PANI DOKTOR -aby wszyscy lekarze mieli podobne podejście i do pacjenta i do najnowszej wiedzy w swojej dziedzinie.Gorąco polacam takiego specjalistę.

jest wysokiej klasy lekarzem i człowiekiem,bardzo żałuje że NFZ nie refunduje leczenia w poradni hepatologicznej.