dr n. med. Iwona Bereszyńska

Hepatolog

Dzięki pani dr.żyję i wiem o chorobie,inny lekarz przez 2-lata katował mnie drogimi lekami, byle nie zrobić badania, a dr.Iwona w ciągu miesiąca miała diagnozę. uważam ją za konkretnego lekarza,może jest trochę opryskliwa i ma mało czasu dla pacjenta, ale uważam ją za lekarza z wiedzą i godnego polecenia.

170 zł wydane w błoto, bezczelna, arogancka, przychodzi człowiek z problemem zdrowotnym a ta mu wmawia że jest chory psychicznie i wysyła do psychiatry, brak słow, uciekać od tej osoby, zero pomocy...

nie polecam a wręcz odradzam.azkoda nerwów na wizytę u lekarki

nie polecam a wręcz odradzam.azkoda nerwów na wizytę u lekarki

Po kolejnej już wizycie u pani dr Bereszyńskiej,mogę stwierdzić z przekonaniem że jest to osoba, która powinna mieć wręcz zabroniony kontakt z pacjentami.Pani dr jest całkowicie nieprzystępna, na zadane pytanie odnośnie choroby, leczenia czy chociażby następnej wizyty odpowiada ze zniecierpliwieniem i złością. Pacjenci pani dr to nie osoby z katarem , ale chorzy, których informacja o wirusie często "powala z nóg".Nie mogę powiedzieć że nie polecam, bo jest to niestety jedyny lekarz na wielkopolskę, ale może czas udać się na zasłużony odpoczynek, gdyż jak twierdzi sama pani dr po dwóch godzinach pracy jest bardzo zmęczona. Do tej pory nie otrzymałem ze strony pani dr żadnych konkretnych informacji co do mojego zdrowia ,czy ewentualnego leczenia.

Szczerze nie polecam, nigdy nie spotkałem się z taką bezczelnością ze trony lekarza jak w przypadku tej pani. Zero zrozumienia dla sytuacji pacjenta, całkowity brak chęci pomocy dziewczynie, która dopiero co dowiedziała się, że jest nosicielką wirusa HCV, brak poszanowania dla tajemnicy lekarskiej, wątpliwości dotyczące poradni do, której powinna się udać(pacjentka) rozwiązuje w recepcji przy innych pacjentach oczekujących w poczekalni. Obarcza winą za błędnie wypisane skierowanie pacjentkę. Nie podała żadnych wyjaśnień odnośnie choroby. Wrażenia po wizycie? Zszargane nerwy, i piętrzące się obawy. Uciekać od pani doktor jak najdalej.

Pani dr Iwona Bereszyńska jest wysokiej klasy specjalistą i jestem bardzo zadowolona, że jest moim lekarzem prowadzącym.Koszt wizyty jest wprost proporcjonalny do wykonywanej usługi medycznej. Gorąco polecam!

mila sympatyczna osoba nie wyroznia czy jestes prywatnie czy z nfz

mila sympatyczna
osoba nie wyroznia czy jestes prywatnie czy z nfz

pani doktor jest bardzo dobrym specjalistą! Polecam wszystkim.

pani doktor jest bardzo dobrym specjalistą! Polecam wszystkim.

swego czasu zostałem skierowany przez lekarza rodzinnego do poradni przy Klinice Chorób Zakaźnych na Zawadach w Poznaniu. Potwierdzam, szkoda fatygi. W trakcie wizyty może kilka minut to czas poświęcony pacjentowi, nic nigdy nie zostało mi rzeczowo wyjaśnione, diagnoza nie postawiona, w koło zlecane te same badania.

strata czasu i pieniędzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

strata czasu i pieniędzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!