Izabela Latoch

2,9
2,6
2,7

Jestem w szoku czytając te wszystkie negatywne opinie. Ja mam zgoła inne doświadczenie i śmiem twierdzić, że jednak jakie pacjent ma podejście taki też dla niego będzie lekarz!!! Nie wiem jak mogłabym dziękować Pani Latoch za profesjonalne podejście do mnie, okazane serce i pomoc w przerażającym i niesamowicie trudnym dla mnie okresie. Pani doktor ma ogromny dar, pasję i niewątpliwie kocha swoją pracę! Do tego cierpliwość, poświęca tyle czasu ile trzeba by dokładnie omówić plan zabiegu i odpowiedzieć na wszystkie pytania pacjenta. Dokładnie 1 Stycznia spotkała mnie "niespodzianka", której nigdy bym się nie spodziewała. Myślałam, że moje krwawienia są wynikiem poronienia, a okazało się, że była to ciąża pozamaciczna rozwijająca się w jajowodzie. Pani Latoch nie miała najmniejszego problemu z postawieniem diagnozy. Zabieg przeprowadziła błyskawicznie wcześniej informując mnie o wszystkim. Na rozmowę miała czas nieograniczony, zawsze służyła pomocą. Nidy nie czułam się tak bezpiecznie pod opieką lekarza. Sympatyczna, uśmiechnięta. Wielki pozytyw!!!

Z Panią doktor zetknęłam się w szpitalu miejskim w Bydgoszczy na oddziale ginekologii gdzie jest ordynatorem???? Trafiłam tam we wczesnej ciąży z krwawieniem, pani doktor zapytała po co przyjechałam do szpitala i czy nie mam swojego lekarza aby się tam udać, z ubolewaniem stwierdziła że trudno jak mnie już przyjęto to niech zostanę. Na obchodzie zachowywała się jak na maratonie kabaretowym wprawiając w konsternację pacjentki swoim głośnym śmiechem. Na pytanie jednej z pacjentek w zagrożonej ciąży o usg zbyła ją pytaniem czy w domu także robi sobie codziennie usg bo miała je robione 3 dni temu i nie ma potrzeby go powtórzyć. Dziecko niestety straciłam, bardzo się rozczarowałam postawą zwłaszcza Pani doktor. Kilka lat temu leżałam zarówno na oddziale patologii ciąży jak i położnictwie w tym samym szpitalu i oba pobyty przebiegały w zupełnie innej atmosferze.

Witam, jestem pacjentką Pani doktor 11 lat. Czytając negatywne komentarze, odnoszę wrażenie jakby nie dotyczyły Pani dr Latoch. Nie znam bardziej kompetentnego, dociekliwego i przesympatycznego lekarza. Pani doktor wszystko spokojnie tłumaczy, prowadziła trzy moje ciąże, jestem bardzo zadowolona. Lekarz godny polecenia!

Witam,

Kontakt z panią dr w szpitalu w Bydgoszczy niestety juz kolejny raz-potwierdza sie ze jest to osoba ktora minela sie z powolaniem.. Okropna, niemila, opryskliwa, niekompetentna kobieta! Nie mozna jej o nic zapytac odpowiada glupio niekontrenie i z cynicznym usmiechem nawet w bardzo przykrych sytuacjach!Podejscie do ludzi przedmiotowe i jest to bardzo przykre -w szczegolnosci do kobiet w ciazy. Popieram w stu procentach poprzedniczki z negatywna opinia w stosunku do tej pani. Oby zdala od tej kobiety! Najgorszy ginekolog chyba w calym wojewodztwie!

Pani Doktor to świetny specjalista.Fachowo i szybko zajmuje się pacjętką. Może nie jest zbyt wylewna, ale przecież nie tego oczekuję od dobrego lekarza. Polecam!!!

llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

ja tam jestem zadowolona i jak czytam te wszystkie opinie to aż mi się wierzyć nie chce no ale cóż każdy ma swoje zdanie.

zdecydowanie nie polecam nikomu tej Pni dr., a jeżeli już ktoś musi mieć ta nieprzyjemność spotkania się (np. w szpitalu gdzie pani dr. przyjmuje)to naprawdę współczuje! ja niestety musiałam mieć tą nieprzyjemność spotkania się, gdy trafiłam w ciąży do szpitala po raz drugi (była to moja druga ciąża, pierwsza poroniona w późnym okresie ciąży) z krwawieniem, byłam bardzo zdenerwowana(zresztą chyba mialam prawo)i czekalam az ktoś przyjdzie, i niestety przyszła pani dr., która była bardzo niemiła, z wielkiej łaski odpowiadała mi na pytania, i stwierdziła, że ja nie jestem tu najwazniejsza i ona ma wazniejsze sprawy!! niestety moja druga ciaza skonczyla sie rowniez poronieniem...

Pani dr Latoch prowadziła moją ciąże i jestem bardzo zadowolona, że akurat do pani dr trafiłam. Bardzo skrupulatna, rzeczowa, miła, być może nie jest wylewna, ale nie tego oczekuję od lekarza - najważniejsze, że jest świetnym fachowcem. Polecam

Złe pierwsze wrażenie, trafiłam do dr Latoch przypadkowo, gdyż mój ginekolog skierował mnie na konsultacje do szpitala w Bydgoszczy. Sympatyczna pielęgniarka powiedziała, bym zaczekała CHWILĘ na lekarza. Chwila trwała godzinę. Byłam w tym szpitalu pierwszy raz, więc nie znam lekarzy. Podeszłam więc do pierwszego lepszego specjalisty, przypomnieć, że czekam na konsultacje. Dokładnie 5 minut , pani doktor zaprosiła mnie do zabiegowego, wołając do mnie 'pani niecierpliwa'.... atmosfera beznadziejna, pani dr wypytywała mnie co ja tu robię itp. , gdy przedstawiłam jej wyniki Ca125, stwierdziła, że jest on w normie, podczas gdy był trochę podwyższony. Pani doktor powiedziała, że jestem zdrowa i mam już iść. Po czym wyszłam