lekarz Jacek Kochman

Neurolog

2,2

beznadziejny nieuprzejmy, nie słucha pacjenta ,według " specjalisty" przepukliny nie leczy się operacyjnie...za państwowe pieniądze to miał to gdzieś ze człowiek cierpi, 3 miesiące czekania żeby przepisał skierowanie do lekarza rodzinnego oraz przepisał na skierowanie rozpoznanie z rentgena...do tego niegrzeczny bo kopertki brak... masakra..na kogoś takiego idą moje ciężko zarobione pieniądze z podatku... rozpoznanie zrobił na podstawie kontaktu chyba wzrokowego choć coś pisał niewiele będąc zainteresowanym co ktoś mówi dla mnie jedna z najgorszych wizyt jakie odbyłam!!!!

ocena: uprzejmość -100, kompetencje -100, kompleksowość podejścia -100, godny polecenia: MASAKRA ABSOLUTNIE NIE!

Szanowni państwo wszyscy którzy piszą jakąkolwiek opinie o tym lekarzu,jestem 14 lat po dwóch operacjach guza mózgu który to został trefnie zdiagnozowany przez tego pana i proszę Mi wierzyć dzięki Niemu żyję ,ponieważ szybka diagnoza i odpowiednie pokierowanie spowodowało to że w ciągu czterech tygodni od wykrycia tego guza miałem operację i to wszystko na kasę chorych żałuję że niema tego pana w moim rejonie bo na pewno kontynuowałbym u niego leczenie.

Miałem z tym panem pierwszy raz do czynienia. W prosty sposób zbył mnie po przez skierowanie do innego specjalisty. Po prostu za państwowe pieniądze nie chciało mu się chyba pracować. Była to ostatnia wizyta u tego pana !!!!

bardzo dobry lekarz i człowiek pacjent długoletni z Górzna

bardzo dobry lekarz i człowiek pacjent długoletni z Górzna

Nie polecam nikomu! Pacjenta traktuje jako zło konieczne. Kiedy poprosiłem o skierowanie na rehabilitację kręgosłupa to otrzymałem receptę na leki p.bólowe. Nie otrzymałem żadnych wskazań jak chronić kręgosłup do czasu operacji, żadnych zabiegów ani sanatorium. Wyraźnie przeszkadzałem i zabierałem cenny czas pana doktora!

Nie polecam nikomu! Pacjenta traktuje jako zło konieczne.

PRZEZ CAŁĄ WIZYTĘ MILCZY POMIMO ZADAWANYCH PYTAŃ STRASZNIE NIEMIŁY MA PACJENTÓW ZA NIC - POWALIĆ SIĘ W ŁÓŻKU W SZPITALU I OGLĄDAĆ EURO SKANDAL!!!

To sie nawet nie nadaje na komentarz.Panie Doktorze mysle ze pora zastanowic sie nad swoim podejsciem do pacjenta .uwazam ze Torun jest bardzo ubogi w neurologow a tym bardziej dobrych i rzetelnych specjalistow ale Pan doktor nie jest godny polecenia.

Negatyw w 100 procentach!!! jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak chamskim,lekceważącym podejściem lekarza do pacjenta!wciąż nie ma czasu,wręcz daje sie wyczuc pretensje do pacjentów ze raczą chorowac i zabierac mu jego cenny czas!!!nie wyjaśnia,nie tłumaczy nie odpowiada na pytania!!!sądzę ze do pacjentów prywatnych jego podejście moze być zupełnie inne stąd pozytywne komentarze,albo ktoś z jego rodziny podbija mu średnią.rozmawiam z pacjentami oczekaując w kolejce i każdy ma takie samo zdanie...nie chce powtarzac tego co juz inni napisali-ale w pełni zgadzam sie z wszystkimi negatywnymi opiniami tu zamieszczonymi.dyrekcja szpitala powinna zająć sie samowolką tego pana.chyba że dalej zamierza tolerować postawe lekarza który nie ma za grosz szacunku dla pacjenta i zrozumienia dla jego cierpienia.

bardzo mi pomógł,profesjonalne podejście do ogólnego problemu za zdrowiem/nie odcinkowo/.