lekarz Jacek Sawicki

1,7
1,3
1,5
1,4

Takie indywidua bo człowiek to za duże słowa powinny być napiętnowane i traktowane jak podkategoria człowieka-jak naziści po II W.P.Na komisji lekarskiej chamski,gburowaty,głupio mądry wszystko wie najlepiej dokumentacji nie czyta zajęty błądzeniem po korytarzy i ploteczkami chorym karze czekać. Jeśli to czytasz to jesteś pseudo lekarzem-szamanem osoby nieuleczalnie chore uzdrawiasz.I na koniec każdy niedouczony-konował lekarzyk ma swój mały cmentarzyk -życzę nadal ciepłej posadki w ramach Zakład Utylizacji Społeczeństwa.

Wczoraj mój syn miał komisję ,do dziś nie mogę dojść do siebie,od urodzenia 20 lat leczenia(cud od BOGA że w ogóle żyje -a on na podstawie wyglądu uznał że nadaje się do pracy ,i czuliśmy się jak złodzieje(tak jak ktoś napisał spotkanie na komisariacie lata 80)

masakra,to jest lekarz?wstyd dla Zusu ,nie zajrzał do dokumentacji tylko spytał mnie czy miałam aborcję i czy biorę narkotyki jak tak to jakie,ponieważ strasznie codziennie boli mnie głowa po wypadku i gdy zamknę oczy mam zawroty głowy kazał mi zamknąć oczy i w tym momencie bym się przewróciła lekarz mnie poprostu odepchną ,szkoda słów

Dzisiaj tj 5.08.2014 miałam komisję w zusie i niestety przyjął mnie wyzej wymieniony lekarz -przyjemniaczek Sawicki.Arogant,butny wszystkie opinie na jego temat wyzej napisane to całkowita prawda .Okradł mnie z 200zł przedłużając mi rentę z tzw 2 grupy na 3,całe 20 lat byłam całkowicie niezdolna do pracy .Az tu cud -jestem troche zdolna do pracy hahaha lekarz cudotwórca ,nie chce mi się pisać na temat tego buca

Orzecznik zus !!! Super specjalista "kardiologii" ccudowny uzdrowiciel w przewlekłej chorobbie wieńcowej. Polecam samobojcom, bankrutom, idiotom.

Podręcznikowy przykład niekompetentnego i aroganckiego orzecznika zus. Nie czyta dokumentacji, pyta o to co jest w niej zawarte. Prostackie wypowiedzi , dla którego możliwą pracą jest składanie długopisów i takim tokiem rozumowania odwala 99% wniosków. Człowiek bez specjalizacji, bez wiedzy o chorobie ale z chamskim ego.

Nie zadawał pytań na temat choroby, samopoczucia; arogancki, na wstępie potraktował mnie z góry i nie traktował mnie jako partnera do rozmowy. Mimo wyników badań i stwierdzeń lekarzy odnośnie choroby (32 lata cukrzyca z powikłaniami) ledwo dostałem warunkową rentę. Jak reumatolog możne stwierdzać o powikłaniach cukrzycy? Wstyd dla ZUSu. Wątpliwe kwalifikacje.

Lekarz zbyt pewny siebie,przejaw pychy,arogancja w odpowiedzi od pacjenta,pacjenta ma coś gorszego od siebie,myśli że jest "Bogiem" nie spyta się pacjenta jak się czuje i jak radzi sobie w życiu codziennym.Lekarz bez specjalizacji Orzecznikiem ZUS to skandal.

Kto zezwala na to żeby taki orzecznik niby lekarz orzekał o stanie zdrowia pacjenta? Lekarz wogule nie kompetentny , bardzo nie miły, nie przykłada się do swojej pracy ponieważ nawet nie zajrzy do dokumentacji pacjenta.

w życiu nie spotkałam tak nie miłego lekarza który w jednej chwili na papierze ozdrawia ludzi